reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Hej dziewczyny
Pani Iwonko co to jest Manor House??
B3 Pati a gdzie pracujesz dla Ala Carte ja pracuję już dla nich 3 latka.
U nas ok byliśmy dziś w Abey Parku mały pobiegał zmęczył sie i teraz słodko sobie śpi. Od 28 lipca czeka nas przeprowadzka .
Pozdrowionka
 
reklama
Maksymilian, Manor House to takie centrum sąsiedzkie, otworzyli go ponownie parę miesięcy temu, działa tam bardzo aktywnie Marek Cupiał i to on właśnie organizował polskiego grila, teraz chce zabrac się za dalsze rzeczy:) jak właśnie kursy angielskiego, polskie spotkania, szkółka sobotnia. Planów ma wiele, teraz potrzebne są tylko osoby, które będą to wspierać i brać udział:)

Mam nadzieję, że jutro uda nam sie podskoczyc na play grupę, właśnie tam.

goodbeekeeper3001@yahoo.com to adres emailowy Marka Cupiała, w razie jakis pytań piszcie śmiało:)
 
HEJ Kobietki.
Jestem calkiem nowa na forum i w Leicester. Przeprowadzilam sie tu tydzien temu i prawde mowiac nikogo nie znam. Jetsem w 6 miesiacy ciazy na zwolnieniu, wiec calymi dniami siedze w domku i nie mam szans nikogo poznac.
To moja pierwsza ciaza i mam troche problemow i prawde mowiac czuje sie troche zagubiona w nowym miescu.
Wiem jak bardzo desperacko to brzmi :p ale jesli ktoras z Was mialaby ochote na jakas kawke czy herbatke i mala pogawedke to bardzo prosze o kontakt.
Z gory dziekuje
Najlepiej skontaktowac sie ze mna na adres jmkpb@wp.pl

Pozdrawiam Wszystkie Mamusie.
 
Dziekuje za odpowiedz :D To calkiem niedaleko mnie!
Jestem w prawdzie w UK juz od 6 lat, ale od zawsze mieszkalam w Cambridge. Tam tez zostali wszyscy moim przyjaciele i znajomi. Niby nie na koncu swiata, ale....:crazy:
 
reklama
Do góry