reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

eeee juz pada!! A mielismy rozpalac grillika!! grrrr

Ja tez czekam na potwierdzenie znajomosci na Fejsie :D
Iwona do Ciebie tez wyslalam zaproszenie i pewnie bede miala 100 pytan:D
...tak już pada..może uda wam się pod jakimś daszkiem grilla wstawić i kiełbasę zrobić:)

U nas na Glenfield Rd nawet sie błyskało, własnie Adam z Bartkiem mieli iść na spacer jak zaczęło padać i teraz zostaja nam zabawy w domu, a teraz to juz leje:((((
Nas niestety nie bedzie na spotkaniu w przyszłą sobote, jutro lecę z Bartkiem do Polski, niech dziadki troche porozpieszczaja wnuczka:)

Ja słyszałam nawet grzmot...chyba burza gdzieś lekkim bokiem przeszła :-/
Szkoda że ze spaceru nici ale niestety taka natura.
Pozwoliłam sobie także wysłać zaproszenie na fb do Ciebie Iwona:)
Szkoda że nie będzie Ciebie na sobotnim spotkaniu ale przypuszczam że będzie jeszcze okazja aby się zobaczyć i poznać.
Już dziś życzę udanego pobytu w Pl:)


Stinka jak masz ochotę prześlij mi na pw Twoje dane,chętnie wyślę Ci zaproszenie na fb:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie:-)

agnieszka bardzo dziekuje za maila:tak: super sprawa, na dzien dzisiejszy sie wybieram :) mam nadzieje, ze nic nam nie wypadnie:no:
piszesz ze bedziesz z mezem i synkiem, to ja chyba tez w takim razie wezme meza:-D

Iwonko tez pozwolilam sobie wyslac zaproszenie do Ciebie na fb:zawstydzona/y: szkoda, ze nie bedzie Cie w sobote, milego pobytu w PL;-)

STINKA bedziesz w sobote? chociaz mam nadzieje, ze uda nam sie wczesniej spotkac w tygodniu:tak:
Gogat a Ty co o myslisz o tym spotkanku??
 
Hej Dziewczyny

Czy też mogę się dołączyć do Waszych babsko - dziecięcych pogaduszek? :) Już kiedyś próbowałam bywać na tym forum po przyjeździe do Leicester, jednak całkowita zmiana dotychczasowego życia sprawiła, że gdzieś mi to wszystko umknęło :( a widzę, że super się tutaj zgadujecie na wspólne spacerki i rozmówki.
Agnieszka.kk czy byłabyś tak miła i przesłała mi dane na temat tego spotkania dla polskich rodzin ? Mam synka, który w grudniu skończy 3 latka i każda ilość nowych kolegów i koleżanek do wspólnych szaleństw jest pożądana :)
Pozdrawiam
Kasia
 
Kraje_K, witaj:)))), pamietasz, że razem zaczynałyśmy na forum:))))) Zastanawiałam co sie z Toba działo:))) i tak myslałam, że prozaicznie nie masz czasu dla "forum":) ja tam cały czas mocno sie "forum" trzymam raz bardziej aktywnie a raz mniej;)
Co tam u Ciebie? Dalej kolo Victoria Park mieszkasz, tzn. w tamtych okolicach, o ile dobrze pamietam:)
Jak Ci minął rok w Leicester?
 
Pani Iwonka - pamiętam, pamiętam :) i bardzo żałuję, że tak mi ten rok zleciał bez bywania na forum. Wy się tu już znacie jak łyse konie a ja ponownie muszę zaczynać od początku. Co do mieszkania koło Victoria Park to masz bardzo dobrą pamięć kobietko :) jednak to już jest historia (teraz mieszkam w samym centrum na Rutland Street) i mimo, że jest to centrum jestm baaaaaaardzo zadowolona ze zmiany. Jedyną niedogodnością jest to, że mało tu dzieci do zabaw z Sebastiankiem :(
Czas płynie bardzo szybko i tak własnie minął mi ten rok, troche też podróżowałam z Sebą miedzy Uk a Pl, ponieważ mały ma kamicę nerkową i niestety patrząc na służbę zdrowia tutaj a w Pl, to jeszcze jednak wolę byc pod stałą kontrolą polskiego nefrologa.
Gdybyś Pani Iwonko gdzieś tu w pobliżu zawędrowała na zakupy to zapraszamy na kawkę .Miło nam będzie poznać Was osobiście :) Również chętnie umówiłabym się na wspólny spacerek.
Pozdrawiam serdecznie
Kasia
 
agnieszka bardzo dziekuje za maila:tak: super sprawa, na dzien dzisiejszy sie wybieram :) mam nadzieje, ze nic nam nie wypadnie:no:
piszesz ze bedziesz z mezem i synkiem, to ja chyba tez w takim razie wezme meza:-D
Ja także mam nadzieję ze nic wam nie wypadnie.
I koniecznie weź męża,będzie okazja do nawiązania nowych znajomości:)

Agnieszka.kk czy byłabyś tak miła i przesłała mi dane na temat tego spotkania dla polskich rodzin ? Mam synka, który w grudniu skończy 3 latka i każda ilość nowych kolegów i koleżanek do wspólnych szaleństw jest pożądana :)
Pozdrawiam
Kasia
Cześć:)
Wyślę pewnie że wyślę tylko prześlij mi na pw swojego maila :)
 
Kraje_K i pozostałe Dziewczyny:-D:-D widzę, że jak tylko wrócimy to nie ma szans na "nudę" ;-)
Kasia, no to faktycznie miałaś trochę problemów z synkiem, ja natomiast póki co jestem zadowolona z angielskiej służby zdrowia, inna sprawa, że u Bartka wszystko zaczęło wracać do normy, a jak jest dobrze to wszędzie można się "leczyć".

Mam nadzieję, że pogoda nam dopisze w czasie naszych wakacji, moi rodzice obiecali, że wezmą nas nad morze:-D, niech Bartek pozna polskie morze:-D
 
reklama
Do góry