reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

agnieszka.kk ja jak najbardziej wybieram sie na to spotkanie w sobote. Bedzie okazja zeby w koncu kogos poznac. Wyslalam Ci PW z moim mailem. A wiadomo kto bedzie prowadzil zajecia ESOL?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Polaa i stinka maile wysłane,proszę sprawdźcie swoją pocztę:)

stinka z tego co mówi Pan Marek zajęcia będą prowadzone przez dwie Panie które są po filologii angielskiej.Z pochodzenia Polki wiadomo.
Jedna Pani będzie prowadziła zajęcia dla początkujących a druga dla bardziej zaawansowanych.
 
Agnieszka dziekuje za super szybkiego maila!!
Spotkanie w sobote zapowiada sie interesujaco!

PS> Wlasnie przegladalam Twojego foto bloga i powiem Ci jedno WOW!!!
 
stinka dziękuje:)
Fotoblog ostatnio jest troszkę zaniedbany,jak tylko znajdę więcej wolnego czasu zacznę go uaktualniać i zrobię w nim porządek.

Sobotnie spotkanie fakt interesująco się zapowiada-przyjdziesz?
Odpisałam także na Twoją wiadomość:)
 
Przede wszystkim, piszcie i mówcie mi po prostu Iwona:) Jak juz dawno, dawno temu pisałam to mąż założył mi tu konto:) i sam wymyslił jak mam sie na forum nazywać:)
Co do zajęć to jeszcze nie wiem, który poziom będę prowadzić, na razie, tzn. do września trzeba najpierw zebrać chętnych na lekcje a potem bedziemy ustalać:)
Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania, czy to tutaj na forum czy na facebook'u:) Iwona Makuchowska
 
Przede wszystkim, piszcie i mówcie mi po prostu Iwona:) Jak juz dawno, dawno temu pisałam to mąż założył mi tu konto:) i sam wymyslił jak mam sie na forum nazywać:)
Co do zajęć to jeszcze nie wiem, który poziom będę prowadzić, na razie, tzn. do września trzeba najpierw zebrać chętnych na lekcje a potem bedziemy ustalać:)
Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania, czy to tutaj na forum czy na facebook'u:) Iwona Makuchowska


Miło mi Iwona:)
Fajnie to wszystko się prezentuje.
Ja osobiście teraz pytań nie mam ale na pewno pojawią się one w sobotę.
Przyjdę z synkiem i mężem:)

Co do Facebooka to Pan Marek poinformował nas dziś mailowo o tym iż jest konto na fb "Spotkania polonijne w Leicester" oczywiście wysłałam zaproszenie i czekam na akceptację:)


...ale się zachmurzyło,chyba będzie padać:dry:
A jutro do pracy ehhh...
 
eeee juz pada!! A mielismy rozpalac grillika!! grrrr

Ja tez czekam na potwierdzenie znajomosci na Fejsie :D
Iwona do Ciebie tez wyslalam zaproszenie i pewnie bede miala 100 pytan:D
 
reklama
U nas na Glenfield Rd nawet sie błyskało, własnie Adam z Bartkiem mieli iść na spacer jak zaczęło padać i teraz zostaja nam zabawy w domu, a teraz to juz leje:((((
Nas niestety nie bedzie na spotkaniu w przyszłą sobote, jutro lecę z Bartkiem do Polski, niech dziadki troche porozpieszczaja wnuczka:)
 
Do góry