reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Kielc i Okolic

nom, to jest duży minus brzydkiej pogody... jak ja się ciesze że moja to już się sama bawi, owszem lubi jak z nią posiedzieć i coś porobić, ale generalnie częściej bawi się sama. Ale przy brzydkiej pogodzie zawsze dostaje taki zastrzyk energii że mało brakuje a by po ścianach zaczęła chodzić hehe ale ja dziś w pracy, niech się dziś tatuś martwi ;-)
Julita, dobrym pomysłem jest zabawa ciastoliną, pachnie tak że dziecko jej nie zje, ale jakiś zajęcie już będzie ;-) wystarczy że na nią będziesz lookać. Polecam kupić 3 kolory i nich lepi. Fajne są też zestawy Fisher Price Little People. Moja ma farmę, dom i kolejkę, kupiliśmy jak miała koło 1,5 roku i bawi się tym do tej pory. Właśnie dzięki tym zabawką nauczyła się sama bawić, siedziała i sobie jakieś historyjki wymyślała, gadała ludzikami itd :-)
 
reklama
nie mogę już kolejny wolny dzień i pada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


gdzie to lato?????????????

w dodatku są u nas takie komary ze nie idzie się od nich odganiać:wściekła/y::angry::no::crazy:
 
nie mogę już kolejny wolny dzień i pada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


gdzie to lato?????????????

w dodatku są u nas takie komary ze nie idzie się od nich odganiać:wściekła/y::angry::no::crazy:

U nas to samo:(:(
 
Witajcie, jestem w 16 tyg. ciąży i siedzę w domku na zwolnieniu ciążowym,bo na poczatku bylo zagrożenie. Teraz jest lepiej, ale strasznie doskwiera mi nuda i brakuje towarzystwa, nie mam z kim pogadac, mąż całe dnie w pracy. Sa tu kobietki z tą samą dolegliwością:-DChętnie pogadam, a może kawa, czy wspólne zakupy? Co wy na to?:szok:
 
widziałam fajne ;-)
wreszcie pogoda jest.
ps. koło restauracji 7 Pokus (pod skocznią) otworzyli sale zabaw na świeżym powietrzu Leśny Raj. Płaci sie 10zł i dziecko siedzi do bólu, a dla mamusiek są wygodne fotele i pyszna kawka ;-) Może się tam kiedyś spotkamy, jak co jutro idę z młodą po 15 :-)
 
Ostatnia edycja:
widziałam fajne ;-)
wreszcie pogoda jest.
ps. koło restauracji 7 Pokus (pod skocznią) otworzyli sale zabaw na świeżym powietrzu Leśny Raj. Płaci sie 10zł i dziecko siedzi do bólu, a dla mamusiek są wygodne fotele i pyszna kawka ;-) Może się tam kiedyś spotkamy, jak co jutro idę z młodą po 15 :-)
oooo mnie do Kielc daleko ale może jak będę w Kielcach to możemy się spotkać:)
 
Witajcie, jestem w 16 tyg. ciąży i siedzę w domku na zwolnieniu ciążowym,bo na poczatku bylo zagrożenie. Teraz jest lepiej, ale strasznie doskwiera mi nuda i brakuje towarzystwa, nie mam z kim pogadac, mąż całe dnie w pracy. Sa tu kobietki z tą samą dolegliwością:-DChętnie pogadam, a może kawa, czy wspólne zakupy? Co wy na to?:szok:

witaj:)
pisz tu na głównym:)
 
reklama
Jakie tu pustki:szok: piszę prawie sama ze sobą:-D

Asiulka jak tam URLOP???
Maja Magdalena jak znosisz ciąże??? w takie upalne dni to chyba ciężko???

Moje słońca spią:tak: a ja odpoczywam pije kawkę i oczywiście :zawstydzona/y: siedzę na bb i nadrabiam zaległosći:)

koleżanka przyniosła mi trochę ubranek dla małej, tak się cieszę bo to takie większe a mała mi rośnie i mam mase ubranek ale małych:-(...muszę kupować już na 92:tak::tak:
 
Do góry