reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Kielc i Okolic

hmmm...
mam dośc pogody leje leje leje
dziś miałam wolne a jutro już tzreba iść do pracy...buuuuuuu
Nie lubie zostawiac mojej Majci mimo że wiem ze jest pod bardzo dobra opieką.
 
reklama
ja z kolei jutro mam wolne :-) wysyłam moje 2 potwory do Warszawy na tydzień. Będę miała trochę czasu dla siebie, żeby porobić zaległe rzeczy a oni się tam wyszaleją... dziś to w ogóle ruchu nie miałam, 2 osoby przez cały dzień zajrzały... masakra... cały dzień czytałam książkę...
Julita, nie dziwie się ze Ci się nie chce małej zostawiać, w sumie mała jeszcze jest... ale jak podrośnie to Ci się odmieni ;-) zobaczysz hehehe
 
Witam

Suczka Mojej kuzynki się oszczeniła.. Ma 6 śliczny małych szczeniaków..
Zainteresowanych fotki suczki i szczeniąt mogę przesłać na maila pisać na priv
Pozwólcie dać im szczęśliwy dom..
oddam za darmo :)
__________________
 
Witajcie dziewczyny

Ale tu cisza pewnie wszystkie siedzicie nad woda z dzieciakami albo pracujecie;)

Ja niestety musze pracowac i to w bardzo kijowych godzinach bo od 7-17 Moja mama ma wolne to siedzi z adasiem ale on to ma dobrze bo ma duzy basen wiec prawie caly dzien w wodzie...

Lalo to bylo zimno mokro i zle ale jak sa takie ukropy to tez tragedia tym bardziej jak trzeba wyjsc..

Dzisiaj tak sie spalilam na sloncu musialam isc po okulary bo zbieralam sie ze zrobieniem szkiel jak wrcilam to az mnie teraz szczypie.. :zawstydzona/y:
 
witaj Kamilka, oj tak upał się zrobił ale ja tam wole jak jest ciepło nawet jeśli siedzę w pracy...
 
reklama
Witam

Dziewczyny mam do was pytanko zastanawiam się nad daniem dziecka do żłobka nie mam pojęcia jak to wygląda może któraś z was ma już to za sobą?? ile kosztuję ile jest pań nad opieką itd. myślę nad żłobkiem na Romualda...
Pozdrawiam :)
 
Do góry