reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Kielc i Okolic

hey. My właśnie wróciliśmy ze spaceru, duchota się robi i przypieka, odpoczniemy trochę i potem znów się wyjdzie hehe. Chociaż niby wieczorem ma być burza, no i jutro ma padać :-/ cholerna pogoda...
Julita, pociesz się ze teraz już Ci będzie trochę wolniej rosła ;-). Moja ma teraz rozmiar 104/110, a buty 26/27... a w ogóle jabyś chciała to mam troche po baśce ubranek, takiech na jesień i zimę (kurtka i jakiś kombinezon). nie chce mi się tego jakoś na allegro wystawiać i leży, więc jak coś daj znać to mogę Ci to dać :-)
Dołączam się do pytania - Asiulka jak tam urlop?
Mrozik a co u Ciebie, zamelduj się ;-)
 
reklama
marla to jak masz foty to wstawiaj zdjęcia ubranek, ja zawsze chętna:))):);)

my właśnie wróciliśmy z dworu i coś mi się burza w nocy widzi, znowu nie prześpie nawet chwilki:(
 
Julita jak będę robiła porządki w ciuchach po weekendzie to wszystko wygrzebię i porobię fotki :-)
No, bardzo ładna pogoda dziś, ani za gorąco ani za zimno :-D aż miło hehehe
 
witam
W niedziele wróciłam z wakacji. W sumie nie było nas od 22 lipca do tej niedzieli.
Jestem mega zmęczona, bo dużo roboty teraz - głównie prania i prasowania.
Wiki dopiero usnęła.
Jak znajdę chwilkę to podczytam co u Was
 
witajcie:)
ja już na urlopie podgoda ładna chociaż właśnie popadało ale już nawet chodniki mi na podwóreczku wyschły więc ok:)
 
Witam

Ja też jestem na urlopie wiec mam chwilę żeby was po czytać...
Patryk ma rozmiar ubranek 86 ale mam ich aż za dużo na teraz... jak już będzie koniec zimy to będę musiała zrobić znów zakupy na allegro i pokupować mu ciuszki...
Ogółem Patryk rośnie jak na drożdżach ma 8 ząbków jeszcze nie chodzi sam za rączkę jedną tak.. ale na wszystko przyjdzie czas... pozdrawiam.
 
Witam

Ja też jestem na urlopie wiec mam chwilę żeby was po czytać...
Patryk ma rozmiar ubranek 86 ale mam ich aż za dużo na teraz... jak już będzie koniec zimy to będę musiała zrobić znów zakupy na allegro i pokupować mu ciuszki...
Ogółem Patryk rośnie jak na drożdżach ma 8 ząbków jeszcze nie chodzi sam za rączkę jedną tak.. ale na wszystko przyjdzie czas... pozdrawiam.
to duży chłopak z Patryka:)
 
a do jakich potrzeb ten architekt :)?

Wiki mi zasnęła na spacerku w wózku. Filipek i ja leżakujemy na leżaczkach przed domem. Strasznie zimny wiatr jest niestety. W słońcu przyjemnie, ale w cieniu to nawet w sweterku mi zimno. Wiki ten szum brzuzek pasuje bo już 1,5 godzinki śpi
 
reklama
Do góry