reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Czesc cioteczki ,


marla super z tym Sylwestrem, zawsze to fajnie jest wyrwac sie z domu, oczywiscie czekamy na relacje z zabawy :tak::tak: Dziekujemy za życzenia noworoczne :tak::tak:

magdalena fajnie ze sie odezwałas, oby również Twoje życzenia sie spełniły :tak::tak:

julita gratulacje !!!
 
reklama
hej dziewczyny

my dzis pospalismy... :-):-) mezus zakipialy poszedl do pracy:no::no: a my chyba sie wybierzemy do mojej mamy i dziadkow na spacerek.......

kawy nie mam wiec juz z herbatka siedze...

marla- super ze macie Sylwestra w Beszczadach:-):-) ohhh jak ja bym chciala gdzies wyjechac...

u nas nasz tatus wyjezdza do niemiec do pracy w czerwcu a ja z malym chyba pojade nad morze ale nie wiem czy z bratem czy z tesciami ale napewno jade bo adasiowi teraz potrzebna po tych chorobach zmiana klimatu:-)

gaba- co do hemoroidow to ja tez polecam ten co Sol bo i ja mialam po porodze jednego ale jak skubany bolal :szok: i pomogla mi ta masc i lobuz zniknal....
 
mrozik - oj pojechałabym w Bieszczady - dawno mnie tam nie było :-(

A my byliśmy w kinie i powiem wam jedno - kino 3D jest odjazdowe :-D:-D:-D A film był super - ale trzeba mieć łeb żeby taki scenariusz napisać :tak::tak::tak: A na dodatek jak odbieraliśmy bilety to się okazało że kolega ze studiów zrobił mi prezent bo wiedział że idziemy na Avatara na 11 i zagadał żebyśmy mieli niższe ceny na bilety - pracuje w kinie i zamiast 45 zł zapłaciliśmy 36 :-D Oj na zjazd muszę mu piwo kupić :-D Oj fajnie było wyjść z mężem gdzieś bez dziecka - a mała szalała w tym czasie u dziadków. A teraz siedzę i robię galaretkę przekładaną ptasim mleczkiem kokosowym - mam nadzieje że mleczko mi wyjdzie jak ostatnio - gładziutkie i pycha :tak: A na dodatek odebrałam dzisiaj swoją bieliznę z allegro - i powiem wam że optycznie jestem chudsza :-D A dodatkowo zamówiłam sobie taki "podbiustnik push-up" korygujący postawę i teraz się nawet zgarbić nie mogę - frania mi nie daje a jeszcze sobie nie wyregulowałam ramiączek :shocked2: ciekawe jaka prosta będę łazić jak sobie ramiączka wyreguluję. Aż mi się micha dzisiaj śmieje :-D:-D:-D A jutro przychodzi do nas na sylwka kolega Marcina - mam nadzieję że go Karola nie zamęczy bo ostatnio ma manię męczenia gości żeby się z nią bawili :-D Hehe - ale esej mi wyszedł - spadam do moich galaretek ;-)
 
Mąż mi właśnie kazał napisać że on jest bardzo z tej bielizny zadowolony :-D:-D:-D
Bra
Slim

A ja kończę dzisiaj tą galaretkę bo przecież na 15 musi być gotowa a ja się zapomniałam wczoraj i trzeciej warstwy nie zrobiłam - jestem w plecy o dwie godziny roboty :dry: Jeszcze leczo i sajgonki muszę zrobić. Dobrze ze mieszanki na leczo mam już zrobione w zamrażalce to tylko kiełbaska i koncentrat mi zostało dodać :tak: A z sajgonkami się troszkę pomęczę ale spoko - godzinka roboty i po krzyku. Jeszcze tylko muszę po kiełbaskę wyjść na tą śnieżycę. Chciałam zabrać Karolę żeby się na śniegu pobawiła to mi dzisiaj coś kicha i pokasłuje ale gorączki nie ma - to chyba znowu za suche powietrze bo w nocy mi pije jak smok.
Dobra - spadam na ten ziąb - później zajrzę - a jeśli którejś już nie będzie to:

Wszystkim Kielczankom i nie tylko życzymy spokojnego i wesołego Sylwestra a w Nowym Roku żeby spełniły się wszystkie wasze marzenia - te duże i te małe ;-)
 
Witam:)
Ale śnieżyca;)
My siedzimy w domu w Sylwestra, ale za rok sobie odbije
Też chciałąm życzyć wszystkim w nadchodzącym Nowym Roku zdrowia, szczęścia, radości na codzień oraz spełnienia wszystkich marzeń:)
 
reklama
Do góry