reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

reklama
Najwieksze szczęście dla ojca i matki,
Nad dobra ziemskie,rozkosze,dostatki.
To ich krew-życie,to ich własne dziecię,
Co im nad wszystko droższe jest na świecie.

Z tej to okazji ślemy szczerych życzeń słowa;
Niechaj ta Wasza pociecha dziś nowa
Radosnie jak kwiatek w pogodny dzień lata,
Niechaj sie chowa w zdrowiu,długie,długie,lata.

I sercom Waszym da widok radosny!
Jak mała jaskółka na początek wiosny.
Serdeczną miłością,z prawdziwą szczerością
Niech kocha świat!
I w owej miłości,dla całej ludzkości
Niech żyje Sto Lat!

Marcelinko, witaj na świecie, skarbie malutki :-)​
 

Załączniki

  • BabyGlobe3e.gif
    BabyGlobe3e.gif
    34,3 KB · Wyświetleń: 37
Ciacho - gratulacje :tak:

Marcelinko witaj na świecie :-D

A ja dzisiaj od 8 do 14 biegałam za Karoli sankami :dry: Kupiłam - jutro idziemy je przetestować. :tak: Ale nogi myślałam ze mi gdzieś wejdą :-D Teraz siedzę nietomna z niewyspania - Karola mnie w nocy skopała bo Marcin spał w salonie a rano pobudka o 7.00 (zwlekłam się o 8 :-p) i jazda do Reala bo pampersy były po 40 zł. A potem jak wróciłam - odpoczęłam 25 min i jazda na miasto po sanki - na całym mieście remanenty lub inwentaryzacje a niech ich sczyści. Idę zaraz spać bo nie wyrabiam :sorry2:

A w ogóle to muszę pochwalić moją córcię - nowy rok zaczęła nocnikowaniem :tak: W sylwestra zaczęła wołać na nocnik i tak jej zostało - dzisiaj siedziała 5 razy na nocniczku przy czym dwa razy na kupkę :tak: wreszcie zaczyna pamiętać o co chodzi z tym nocnikiem :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry