reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

dziobek-ania u nas to było tak , ze róznica wiekowa to prawie 2 latak i Krystian jak zobaczył Marysię to owszem chciał ja przytulac i nosic, bo widział ze my to robimy. A najgorsze ze chciał sie z nia bawic i dwa razy próbował wrzucic jej pistolet do łózeczka, szczescie ze nie utrafił ja w głowe. Tego chyb bardziej sie obawialismy , ze bedzie chcial sie z nia bawic i niechcacy cos jej zrobi ale dzieki Bogu obyło sie bez poszkodowanych.
 
reklama
Witam popołudniową porą:)
Po wizycie u lekarza nawet dobrze...troszke mam problemy z szyjką..ale dzidzia rozwija się prawidłowo:)
No i mam córeczkę:)!!!!
 
julita - no to gratulacje - dziewczynki są super :-D

dziobek - to naturalne zachowanie ze starsze dziecko chce się przytulać. Stoi teraz na niepewnej pozycji bo więcej uwagi poświęcasz maleństwu. Zapewniaj ją ze obie tak samo kochasz i postaraj się spędzać ze starsza jak najwięcej czasu - pozwól też żeby Ci pomagała przy maleństwie - będzie się czuła ważna jako starsza siostra.

No ja zaliczeniowy skończyłam ze sprawozdaniem ale opłaciłam to bólem w nadgarstku. Dobrze że mam umówioną kontrolę bo coś mi się wydaje że tak łatwo nie przejdzie.
 
julita gratuluje córeczki:)
mrozik to mnie przeraziłaś, chociaz u mnie pękł chyba z jeden bo trochę krwi było, a hemorojdy miałam kiedyś jeszcze przed ciążą
A mnie dziś strasznie brzuch boli po prawej stronie, ale to chyba sprawy jelitowe, bo kiedyś też mnie tak bolało
 
gaba - będą pękać za każdym razem jak napniesz mocniej mięśnie - dlatego tak ważne jest dbanie o higienę układu pokarmowego w ciąży - czyli jeść sporo rzeczy z błonnikiem żeby nie doprowadzać do zatwardzeń i pić dużo wody żeby ułatwić perystaltykę jelit :tak: To samo się tyczy okresu po ciąży. A po porodzie polecam Procto-Hemolan - działa miejscowo znieczulająco i ładnie przyspiesza gojenie - można go stosować już w parę godzin po porodzie - nie wchodzi do krwiobiegu a co za tym idzie do mleka. Za to po Hemorectalu który jest tak polecany myślałam że mi pupa odpadnie :zawstydzona/y::-p



A ja spać znowu nie mogę. Nocnego marka załapałam. O 11 idziemy na Avatara w wersji 3d do kina a małą wcześniej zostawiamy dziadkom. Oni szczęśliwi i my zadowoleni :tak: Wypadało by się wyspać a tu lipa :dry:

Zajrzę jutro do was dopiero po południu więc miłej porannej kawki ;-)
 
Hey dziewczynki :-)
Wpadłam z rańca tak na chwile, dziś jedziemy w Bieszczady na tego Sylwestra.... powiem Wam że mi się trochę odechciało, no ale teraz już za późno. Z tego powodu że pewnie mój niewydarzony net nie będzie tam odbierał chciałam Wam złożyć życzenia noworoczne:
Kobitki życzę Wam Wszystkiego co Najlepsze, Spełnienia Marzeń i jeśli któraś ma jakieś postanowienia to żeby w nich wytrwała, życzę zdrówka dla wszystkich, łatwych porodów, zaleczenia hemoroidów ;-) i pociechy z dzieci i mężów ;-)
pojawię się pewnie za tydzień
Buziaczki
 
Marla - dziekujemy za życzenia:-) i życzę udanego Sylwestra.
Sol - mnie to wogóle toto nie bolało. Nie wiedziałam wogóle o ich istnieniu. Jak poszła do lekarza i wywiad ze mną robił i zaczał mi wypisywac recepty, to ze zdziwieniem - jak to Panią nie boli. No i co lepsze -przy porodzie nie pękły, a tu dopiero był wysiłek, a dopiero po - i to bez wysiłku :confused:. Co do diety to ja piję bardzo dużo- ze 4 litry wody dziennie to norma, a w okresie karmienia to nawet nie liczyłam. Dietke miałam suuuper lekko strowną... A tu taka "niespodzianka":dry:
Julita - gratulacje. :tak:
 
reklama
Ja również życzę wszystkim mamom udanego Sylwestra i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku - oby nam wszystkim nasze dzieciaczki chowały się jak najlepiej - bez zmartwień i zgryzot.
 
Do góry