reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Polecam półki w szafie, między ubraniami. Moja mama tak robiła... Ale i tak prędzej czy później wszystko znalazłyśmy... Może być pralka (ładowana od góry), ale musisz pamiętać o zawartości... :)
 
reklama
Hej babiniec :-D

Jesssssu ale mam zawalenie roboty, ogarnąc sie nie mogę :no::no:

Kamilka fajnie ze juz lepiej, ja w zeszłym roku miałam zapalenie zatok to myslsłam ze głowe mi rozsadzi. Tak ze współczuje ci :shocked2:

marla :-D:-D:-D:-D:-D to sie nazywa skrytka :-D:-D:-D

ciacho ty leniu :-D:-D:-D:-D

ewunia ja zawsze pod koniec miesiaca konto bankowe oblegam, a teraz to juz czekam na nastepna pensje bo z tej juz niewiele zostało :sorry::sorry:
 
marla - mój M. zje wszystko co mu się da więc nie mam problemu a Karola jest otwarta na nowe dania więc mam pełną swobodę :laugh2: Mój od 21 grudnia do 4 stycznia siedzi w domu - chyba się pozabijamy :sorry:

truska - współczuję dzieciaczkom i mam nadzieję że szybko wyzdrowieją :tak:

zuziunia - ramen to taka japońska zupka na bazie czegoś podobnego do rosołu.
RAMEN:
Robi się ją z rosołu na wołowinie samej bez warzyw. Jak już się ugotuje - przecedzasz wywar a mięso kroisz w małe kawałki. Wywar przecedzony znowu zaczynasz gotować i dodajesz lejące się białka z dwóch/trzech jajek a żółtka wrzucasz całe żeby się ścięły. Dodajesz przyprawy i makaron jajeczny długi - mogą być gniazdka ale lepszy efekt daje z Tao-tao taki falowany. Dodajesz wołowinę i jeszcze chwilę trzymasz na malutkim ogniu. Zamiast wołowiny - jeśli dziecko ma zjeść - można użyć piersi z kurczaka.

Teraz usypiam małą więc więcej napiszę jak uśnie.
 
no ja juz wrocilam i zaraz wychodze kurcze ale sie wylazilam poszlam do przychodni potem po zakupy i teraz jemy i znowu wychodzimy:-) polazimy teraz troche puszcze Adasia luzem zeby sie wybiegal i pewnie usnie :tak::tak:

marla to niezle z tym prezentem:))) hehehe a z urlopem meza nie ma co:-D:-D:-D poprostu posiedzicie razem na wspolnych spacerkach i gotowaniu obiadu:tak::tak::confused2::confused2:

mam juz skierownie do neurologa sama sie domyslilam zeby wziasc bo to cos okropnego oby taki bol sie nie powtorzyl bo chyba sie wsciekne:confused2::confused2:
 
no moja sobie drzemkę ucina :-)
Sol to masz fajnie bo mój to wybrzydza hehehe
Kamilka, wiesz, wątpię czy mojego męża zaspokajają wspólne spacerki i gotowanie obiadku podczas urlopu .... ma to na co dzień... więc, dziś przysiadłam rano do telefonu, podzwoniłam trochę i po świętach odstawiamy młodą do teściów a sami na sylwestra jedziemy do znajomych w Bieszczady :-) nie ma co siedzieć w domu hehe
Teściowa się oczywiście podjarała że będzie miała wnuczkę na tydzień hehehe
 
CIACHo to Cie niestety nie pomoge boweim ide jutro na Prosta aczkolwiek piewrwszy porod mialam 5 lat temu na Kosciuszki i nie wspominam go pozytywnie - ale kazdy porod jest inny...

uf, juz odliczam czas i sie baaardzo denerwuje...
dzieki za kciuki!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry