reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

reklama
Joanna ok pokaze jej foteczki i powie mi czy takiwózek poszukuje


Tez bym sobie juz do pracy posżła bo w domu to kota dostaję:-p
 
truska - ładnie na męża narzekać? :laugh2:

masiula - ano zmarnowałam czas i nerwy :no:

A ja mam łapę w szynie. O tyle bolesne że to prawa ręka. Więc przez tydzień niewiele będę pisała. A M. ma wyrzuty sumienia teraz :-p

Spadam się pobyczyć :laugh2:
 
Witam

Wczoraj odebraliśmy opis rtg paluszka Filipka i wychodzi na to że przeszedł złamanie...
Zastanawiam sie jak to się stało że tego nie zauwazyliśmy. Mam wyrzuty że przeze mnie może mieć teraz taki zgięty paluszek zawsze :-(. Teraz jeszcze usg zrobimy i zobaczymy co lekarze powiedzą...
 
A kogo nie dołują?

A Karola znalazła sobie zabawę - stuka mi w szynę bo mam od góry. Siada sobie na moich kolanach i stuka w gips :sorry: Też sobie zabawę znalazła nie ma co :sorry:
 
Cześć Dziewczyny!!!
Jakoś pusto na forum od wczoraj,chyba wszystkie zabrałyście się za świąteczne porzadki!!!
 
Witajcie!

Julitko, potowarzyszę Ci o poranku. Jak się czujesz?

Mrozik, ale pewnie da się coś zrobić z Filipkowym paluszkiem? może nie będzie tak źle :tak:

Sol, jak tam ręka?

udanego dnia kobitki
 
reklama
Ja jestem, ale nadal padnięta
Byłam dzisiaj jeszcze na badaniu krwi - bo mi kazała tarczycowe sprawy skontrolować moja gin. Okazało sie że podwyższony cholesterol którym sie nie martwiłam, może byc z tarczycą związany :eek:

Co do paluszka, to pojęcia nie mam. Zobaczę jak będę miała jeszcze to usg, czy coś wykarze czy nie i będę specjalisty szukała...
 
Do góry