reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Witajcie!

Mrozik, Gaba, Julita, jak zdrówko ciężaróweczki?

Truska, zdrówka dla dzieci!

Marla, ale przypał :szok: teraz musisz kolejny prezent kupić :-D:-D:-D

u mnie małe niedawno wstały, szykujemy im śniadanie. Planów brak, jedynie okupacja konta bankowego o pensję.

udanego dnia dziewczynki!
 
reklama
hehehe Ewunia, no racja, zamówiłam dodatkowe figurki do tej farmy, jak przyjdą to je schowam na szafę albo gdzieś ;-)
a mój mąż kochany wczoraj przyszedł i oznajmił ze urlop od jutra ma.... do 18 stycznia.... o matko, jak ja z nim wytrzymam tyle!!! aaaa
 
hej Dziewczyny

ja sie witam wsrod zywych wrocilam do siebie ale normalnie jestem wykonczona okazalo sie ze mialam migrene:szok::szok::szok: juz nie chce nigdy wiecej zadne leki nie dzialalay i glowe chcialo mi rozsadzic:crazy::crazy: ehh nawet nie mialam czasu poczytasc co tam u was.... zaraz nadrobie i poodpisuje wam:tak::tak:

Adas dzisiaj w domu bawi sie jak Aniolek od rana...:sorry::sorry:
 
Kamilka ja mam migrenowe bóle głowy od 6 lat... bo to zazwyczaj dziedziczne i czasem mnie głowa prze 4 dni boli.... są takie specjalne leki,ale to od lekarza, na receptę... a Ty byłaś u lekarza, że mówisz że masz migrenę??
 
Marla, to gdzie schowałaś prezent, że Basia go znalazła? u mnie gwiazdka będzie lichutka. To zbyt droga impreza, żeby zaliczać Mikołaja i Gwiazdkę...
 
w kuchni, w szafce pod zlewem... kurde, nigdy tam nie zaglądała, poza tym zabezpieczenie jest... nie wiem jak ona to zrobiła.... hehehe
ps. Kamilka jeśli rzeczywiście lekarz stwierdził Ci klasterowy ból głowy, to zapytaj go o ten lek- Imigran, to jest w czopkach i powinni Ci go przepisać jeśli miałaś nudności wymioty. Na mnie działa super :-)
powinni też Cię skierować na badania neurologiczne
 
Ostatnia edycja:
reklama
Julita u mnie ok, kawkę piję ;-) a co u Ciebie?? Jak się czujesz??
Moja młoda wczoraj dobrała się do schowanych prezentów na gwiazdkę :-( a myślałam że je dobrze zabunkrowałam.... no i musiałam jej już dać tą farmę bo się od otwartego pudła nie chciała odczepić... i od tej pory nie mam dziecka.... hehehe, polecam tą zabawkę, fajnie się można z dzieckiem bawić ;-)
Ja czuje się tak sobie,też piłam kawkę i zjadłam śniadanko a teraz siedzę a raczej leże i czytam co napisałyśmy na forum...do tego jeszcze nasza klasa trochę wciąga. W dodatku do południa muszę być w domu bo mają przywięść mi mebelki:-):-)mam nadzieję ze wniosą mi je na górę, bo sama jestem.
 
Do góry