reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

dziobek trzymamy kciuki :tak:

A mój mąż mi właśnie wybił kciuka i uszkodził nadgarstek. Czekam czy mi spuchnie czy nie :laugh2: Jak spuchnie to jadę na założenie szyny. Ale że nie chcę szyny to chyba nigdzie nie pójdę.
 
reklama
WAŻNE !!!

Omijajcie ambulatorium chirurgiczne w CitiParku w Artimedzie. Byłam tam dzisiaj. Zamiast chirurga przyjmuje lekarz ogólny pan Paluch bez stażu i specjalizacji. Jestem w dalszym ciągu w szoku jak pozwolili na takie coś. Wyszłam stamtąd wściekła że szok :wściekła/y::wściekła/y:


Dobrze że chociaż dał mi skierowanie do chirurga to się umówiłam na jutro a dzisiaj jakoś przemęczę się. Zaproponował mi szynę gipsową chociaż nie mam aż tak uszkodzonego nadgarstka więc powiedziałam ze w domu sobie założę swój stabilizator ale nie mam w nim usztywnionego kciuka - to mi pielęgniarka pożal się boże założyła szynę na kciuka i to tak że mogłam całym palcem ruszać bo miałam 1,5 cm luzu. Dobrze że mi chociaż zdjęcie oddali to jutro to chirurg zobaczy. Wściekła jestem że szok :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Mój Marcin też tam był jak go w mostku bolało. Pisałam wam o tym... Lekarz popatrzył na niego i też bez rtg uznał ze to nadwyrężony mięsień go boli i on nie widzi potrzeby interwencji chirurc\gicznej, więc rtg robić nie będzie...
Paranoja normalnie
Nie wiem co tym lekarzom sie porobiło ze na oko leczą... Bez badań wiedzą co jest człowiekowi
 
heh skoro zus potrafi uzdrawiać to czemu lekarze nie mogą leczyć na oko... a tak swoją drogą to, żeby pójść do lekarza trzeba mieć końskie zdrowie, żeby Cię krew nie zalała a poza tym należy mieć całą medycynę w jednym palcu, żeby "pożal się boże" doktor krzywdy nie zrobił człowiekowi:no:
 
ja na nogach
pije kawke
Dzieciaki wstały
Wiktor strasznie kaszle
nie bede go zdomu wywlekał
aby zawiesc małą do przedszkola
bo go jeszcze przewieje

Nie ma to jak służba zdrowia :szok:


Dziewczyny nie ma któras z was gondolki na sprzedaz
Bo moja kolezanka miała po siostry dzieciach
i pękła w takim miejscu ze nie wiadomo czy da radę ją naprawic:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Hej Kobietki,co dzisiaj słychać? jaką macie pogodę?Truska- masz racje jeśli synek jest chory to lepiej niech zostanie w domu!!!
 
ja na nogach
pije kawke
Dzieciaki wstały
Wiktor strasznie kaszle
nie bede go zdomu wywlekał
aby zawiesc małą do przedszkola
bo go jeszcze przewieje

Nie ma to jak służba zdrowia :szok:


Dziewczyny nie ma któras z was gondolki na sprzedaz
Bo moja kolezanka miała po siostry dzieciach
i pękła w takim miejscu ze nie wiadomo czy da radę ją naprawic:wściekła/y:
ja mam wózek głeboki ADBOR :tak: nie wiem czy cos widac na tych zdjeciach :sorry:
 

Załączniki

  • 052008144127.jpg
    052008144127.jpg
    36,8 KB · Wyświetleń: 23
  • 042708171352.jpg
    042708171352.jpg
    40,4 KB · Wyświetleń: 16
Joanna73 Dzięki za foteczki,
spacerówkę to ona gdzies tam ma ,
zalezy jej na typowiej gondolce bo ma malutkiego syneczka
 
reklama
Hej ,


sol normalnie w głowie sie nie mieści, tylko czas zmarnowałas na tego lekarza :no::no::no:

truska zdrowiejcie szybko, dobrze ze Wiktorka w domu zostawiłas, lepiej niech do konca wydobrzeje , a po co ma sie w jakas gorsza chorobe wpakowac a tak w domu z mamusia na pewno szybko wroci do formy :tak::tak:

dziobek ania trzymam kciuki, no i czekamy na zdjecia małej fasoliny :tak:


A ja oczywiscie w pracy , pije kawke i probuje sie obudzic, chociaz jak małzona nie ma to chodze spac z kurami i i tak jestem niewyspana :-D
 
Do góry