reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Hey kobitki. u nas weekend spokojnie, spędzony na spacerach, zakupach i w stajni ;-) młoda dostała parę fajnych prezentów (pościel dla lalek i butelkę ze znikającym mlekiem no i słodycze- taki zapas że jej na miesiąc albo więcej starczy...) W ogóle to biegała rano po mieszkaniu i wołała "mikołaj, gdzie jesteś" a jak jej się zapytałam co jej przyniesie, to uśmiech od ucha do ucha "prezencik!!!" hehehe
Sol nie łam się, masiula ma rację, mąż wybaczy bo przecież prezenty nie są najważniejsze :-) bedzie dobrze.
mrozik czytałam kiedyś o tej kawiarence na stronie Muzeum Zabawek, fajnie że już otworzyli, będzie trzeba się wybrać :-)
Kamilka, nie nieźle miałaś w weekend.... a dziś czyzby kac po "nadprogramowych prezentach" ?? ;-)
 
reklama
marla dokladnie hahahahahaha:-):-)

mezus moj tez poszalal ciekawe jak on sie dzis w pracy odnajdzie:confused2::confused2::sorry::sorry: hehehe

a ja dzis mialam w planach ccaly dzien na dworzu i spacerowanie a tu lipa wielka:wściekła/y: noszzz kurcze a mam tyle do zalatwienia:-:)-(
 
no ładnie,ładnie, na kaca sok pomidorowy ;-)
my zaraz idziemy do bawialni, młoda się wyszaleje, potem zje obiad i spać ;-) przynajmniej jak się wymęczy tak z dziećmi to będzie potem w domu spokój ;-)
ja sobie pobaluje w środę :-D (przyjaciółki coś mi szykują, będzie babski wieczór, kurde, 25 mi stuknie...masakra) hehehe
 
kamilka - czym się strułaś tym się lecz a po godzince od klina 2 tabletki Alca-saltzer i po krzyku ;-)

Może macie rację ale ja i tak się głupio czuję tym bardziej że dzisiaj ma imieniny :-( A ja się zapomniałam i wydarłam na niego :-( Pomijam o co. Ale mogłam sobie darować tym bardziej że właśnie zrobił śniadanie :-( Czuję się jak zołza.

A wiecie jak mąż mi wieczorem poprawił humor? Podszedł do mnie i mówi:
Przez las ucieka ogromny wilk - goni go mały ratlerek. Zwierzęta pytają - Wilku czemu uciekasz jesteś taki wielki, silny masz kły a on jest taki mały i... mały. Na to wilk - A wiecie jaki on ma kuwa zimny nosek?
 
Sol, wszystkiego najlepszego dla Twojego małżonka!!!

ja też mam humor do kitu, że wszystkich bym pogryzła. I najprawdopodobniej spierdzieliła nam się pralka :szok: niech to szlag :baffled:

Adam załatwia sprawy, a ślicznoty się wsciekają i oglądają mini mini
 
czesc dziewczyny

i bylam w szpitalu od srodu do soboty - badania, badania i nic :) - nie urodzilam :)
jakies skurcze sa co prawda ale nie "te".

natomiast dzisiaj bylam na ktg, mam codziennie chodzic :) i mam juz skurcze, na razie nie sa czeste ale juz wysokie dosc wartosci osiagaja. lekarz powiedzial mi ze juz mi sacza sie wody i ze w kazdym momencie moge zaczac rodzic :)
a juz na pewno we srode poniewaz na ten dzien mam juz wypisane zaswiadczenie/skierowanie na porodowke.
- no chyba ze jutro podczas ktg okaze sie ze mam skurcze duze :) to od razu mnie biora...

trzymajcie kciuki!!!
papa
 
reklama
Do góry