reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

marla - w garbate aniołki nie wierzę ale w pomysłowość dzieci owszem :laugh2:

A ja sobie posprzątałam, mąż zrobił obiadek a teraz Karola coś kombinuje za moimi plecami.Jak miło opierdzielać się w domu ;-) A swoją drogą która ma ochotę na ciasto? Bo marzy mi się jakiś czekoladowiec z alkoholem :-p

A my mamy taki z pierwszego roku życia i jest super - taki dziecięcy kolorowy z obrazkami typowo dziecięcymi. Jest słodki - a Karola lubi do niego zaglądać :tak:
 
reklama
Sol nic nie mów o cieście bo za mną też chodzi, chyba zrobię jakiegoś murzynka dziś :-)
my album mamy z Puchatkiem, Baśka też lubi do niego zaglądać.... już 3 zdjęcia wydarła ....
 
julitko to taki album/pamiętnik z pierwszego roku życia, są tez z pierwszych 5 lat, albo pamiętnik przedszkolaka; wpisuje się tam kiedy wyszły ząbki, kiedy dziecko zaczęło siadać, wkleja się zdjęcia itp itd. ja zamówiłam dla koleżanki taki:
Album MOJE PIERWSZE 5 LAT bordo, Anne Geddes (810478335) - Aukcje internetowe Allegro
Marla faktycznie fajny jest ten album zastanawiam się czy go sobie nie zamówić tylko opłata trochę duża bo 16 zł:-(
 
Witajcie wieczorkiem! oj, coś tu cicho... ja nie spałam dziś prawie wcale... nie mogłam spać. A w dzień nie za bardzo mogłam zajrzeć, bo byłam sama z małymi i zajmowałam się nimi...

dziewczęta, jak z prezentami? i co kupiłyście w końcu? u mnie Julka dostanie klocki, a Ania taką fajną pluszową gąsienicę... pewnie jej się spodoba, bo będzie mogła jej nóżki i czułki obgryzać :-D:-D:-D

byłam w tesco były pieluchy pampersiaki z opak za 85 zł, aż żal było nie kupić :-p dobrze, że talony z firmy dostałam :tak: a pensja po niedzieli... choć nie spodziewam się kokosów...

a co tam u Was?
 
Witajcie wieczorkiem! oj, coś tu cicho... ja nie spałam dziś prawie wcale... nie mogłam spać. A w dzień nie za bardzo mogłam zajrzeć, bo byłam sama z małymi i zajmowałam się nimi...

dziewczęta, jak z prezentami? i co kupiłyście w końcu? u mnie Julka dostanie klocki, a Ania taką fajną pluszową gąsienicę... pewnie jej się spodoba, bo będzie mogła jej nóżki i czułki obgryzać :-D:-D:-D

byłam w tesco były pieluchy pampersiaki z opak za 85 zł, aż żal było nie kupić :-p dobrze, że talony z firmy dostałam :tak: a pensja po niedzieli... choć nie spodziewam się kokosów...

a co tam u Was?
Witaj Ewunia to ja mam podobnie też w nocy nie mogłam spać,zresztą codziennie tak jest że zasypiam koło 1 w nocy a w staje o 7...
A jeśli chodzi o mikołajki to kupiłam tylko prezent dla męża, mamy i dwóch bratanków. Mama dostanie perfumy takie za 80 zł, mąż sweter - praktyczna rzecz a bratanką kupiłąm ubranka bo jeden ma 6 miesięcy a drugi 2.
 
Julita, to fajne i praktyczne prezenty, ja tylko takie kupuję :tak:

mojej mamie i mężowi kupię po niedzieli, muszę jeszcze coś mojej siostrze kupić, bo ma urodziny :-p

a z tym spaniem, to jakoś dziś mi odbiło, bo przeważnie śpię jak zabita w nocy... nawet się położyć nie mogę, bo Julka nie spi, a jeszcze po mojego Adama muszę pojechać, a ledwo na ślepia widzę :baffled:
 
Julita, to fajne i praktyczne prezenty, ja tylko takie kupuję :tak:

mojej mamie i mężowi kupię po niedzieli, muszę jeszcze coś mojej siostrze kupić, bo ma urodziny :-p

a z tym spaniem, to jakoś dziś mi odbiło, bo przeważnie śpię jak zabita w nocy... nawet się położyć nie mogę, bo Julka nie spi, a jeszcze po mojego Adama muszę pojechać, a ledwo na ślepia widzę :baffled:
To niezazdroszcze mnie by się już nie chciałało z domu wyjść...:no:
 
reklama
Do góry