reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

hej dziewczyny

ja dopiero teraz bo mialam wizyte siostry... wpadla na chwile przed wizyta do lekarza...

joanna to ja wiem ja mielszkalam na Starogorskiej i ta strona Kunderow mieszkaja 3 domy nizej niz my... i na nich mowimy Zogorzoki:-D:-D:-D hahaha ale swiat maly:)

mrozik trzymaj sie kochana:tak::tak: niestety ciaza troche dokucza ale potem...mmm

ja wogole mialam kiepski weekend ze wow.... :-:)-:)-(


to moi stryjkowie Kazik i Heniek no i babcia co zmarla w Wigilie mieszkala w drewnianym domu obok Ślewów :tak:Topewnie znasz moje siostry i braci :-D:-D
 
reklama
:-D:-D:-D:-D:-D Dziewczyny ale ten świat mały

dziobek ania tak tak , koniecznie daj znac :tak::tak: Bedziemy czekały na zdjęcia małej kruszyny:tak: No i oczywiscie kciuki mocno zacisniete :tak:
 
hey dziewczyny. Była któraś na dworze?? Bardzo zimno?? Mojej małej coś odwaliło i nie chciała spać w nocy.... zrobiłam sobie espresso i mam nadzieje ze nie przysnę :-)
 
jak dla mnie to gorąco jak na ta porę roku ;-)

A my byliśmy wczoraj u ortopedy z tym paluszkiem. Powiedział ze jest to "kciuk zatrzaskujący sie" i ma to od urodzenia Filip. Ja tego nie zauważyłam wczesniej, ale pewnie sie zbytnio nie przyglądąłam, bo to się aż tak w oczy nie rzuca.
Pocieszył nas że to bardzo łatwo sie leczy. Ucieszyłam sie nawet, po czym on dodał - operacja trwa 5 minut, jedno cięcie, 2 dni w szpitalu, znieczulenie ogólne. No i tu własnie jest haczyk. Ja sie boję znieczulenia ogólnego :( i to strasznie. Nie wiem teraz co robić. Lekarz stwierdził ze tu sie nie ma co zastanawiac, zrobić i już....
Chcę to jeszcze z kimś skonsultować...
 
dziobek ania czekamy na wiesci

Weronika w przedszkolu jak zwykleniemogę sięrano wybrac
i mała wiecznie spóźnia się do przedszkola :zawstydzona/y:
Niedługo idę z Wiktorkiemna rytmikę
Postram się zajrzec popoludniu.
 
mrozik - nie ma się co bać narkozy - dzieci lepiej niż dorośli ją znoszą i szybciej do siebie dochodzą. Ja jako dziecko miałam dwie narkozy i jedyne co pamiętam to to że w dwie godziny po wybudzeniu czułam się wyspana jak nigdy :laugh2:

M. dzisiaj idzie na komisję w związku z naszym wypadkiem. On dostanie odszkodowanie - ja nie, bo nie stawiłam się na badania lekarskie po wypadku. Jak dla mnie to chore - tylko po to żeby dostać odszkodowanie o wypadek miałabym zostawić dziecko samo w szpitaliku? Niedoczekanie. A na dodatek zapomniał papierków i muszę mu donieść na Solną.

Idę sprzątać bo Karola jak zwykle wszystko porozwalała.
 
Ewunia22 - umowilam sie juz na prosta i ciekawe jak bedzie :)
szkoda tylko ze odwiedziny sa wstrzymane - taki napis widzialam na drzwiach,
jutro mam miec badania a co dalej to bladego pojecia nie mam ... natomiast jakies skurcze mam :)

Truska - jasne ze napisze :) i dziekuje Wam za kciuki
 
reklama
Do góry