reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Ja wiem że im szybciej tym lepiej. Ja sie poprostu boję znieczulenia ogólnego. Tyle już dzieci widziałam sparaliżowanych po "rutynowym" zabiegu. Rodzice oddawali dziecko na zwykły szybki zabieg, a po zabiegu .... :-(. Nie wiem czy pamietacie chłopca, który miał leczone ząbki w takim znieczuleniu. Nie udało sie obudzić go...
Wiec nie dziwcie sie że sie boję :sorry::-(

A jak na Żródłowej nazywa sie ten ortopeda? Bo chyba nie o Żelichowskiego chodzi? Ja chodzialm do niego z Filipkiem z bioderkami, moja siostra też z małą. On wymyśla choroby. Już nie jeden przypadek słyszałam. Na usg teraz chodzimy do Partyki. No ale nie znam ortopedy dzieciecego z którym bym mogła skonsultowac małego
 
reklama
Hej babki, witam pokawusiowo :tak::tak:

mrozik ja tez bym sie bała na Twoim miejscu i to jest całkiem normalne, przecież jestes troskliwa i kochajaca mamusia :tak: No ale czasami trzeba to "cos" przezwyciężyc w sobie. A z ortopedą Ci nie pomoge niestety , nie znam żadnego którego mogła bym Ci polecić :-(

kamilka to imprezka na całego sie szykuje :-D:tak:
 
mrozik - na Źródłowej jest właśnie Żelichowski - też do niego chodziłam - po trzech wizytach i trzech różnych diagnozach powiedziałam matce żeby nie wyrzucała pieniędzy w błoto bo nie warto. Złapałam szwagierkę - na Zagnańskiej w centrum ortopedycznym przyjmuje Wąsacz (do niego chodzi) i Hudzik - bardzo dobrzy lekarze a nie jest pewna czy tam przyjmuje ordynator oddziału dr. Zając - ponoć też super lekarz. A ja właśnie miała narkozy do leczenia zębów i jedynym problemem w całej sprawie byłam ja :laugh2: Anestezjolog kazała mi liczyć aż usnę. Pamiętam 7 i 8 a potem usnęłam a potem się ze mnie śmiały bo liczyłam do 47 i mnie uciszyły zaczynając leczenie :laugh2::laugh2::laugh2: A za drugim razem miałam nucić - znowu film mi się urwał po kilku sek a nuciłam ok 3 min :laugh2::-p

Ewunia - my w piątek mamy rocznicę zaręczyn - ja w szkole, w sobotę M ma urodziny - ja w szkole, a w niedziele Mikołaj - ja w szkole :crazy:

Oj obudzić się nie mogę. A tu nie da się zdrzemnąć bo Karola żywioł szaleje :sorry: Pogoda jak pod psem :-( Nawet nie ma jak wyjść :-(Karola zaczęła się właśnie tulić i pieścić a mi tak spać się chce :sorry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Sol - dzięki za info. Ja sie chirurg pytałam i ona mi właśnie poleciła Zająca. Przyjmuje na Zagnańskiej - ja byłam właśnie u niego prywatnie. Bardzo fajny lekarz. Ale wolę jeszcze u kogoś sie upewnić.
A do Hudzika chodzimy na nfz, ale na ten rok już nie zapisują.... :eek:. Tez super lekarz (znaczy bardzo fajny i z podejściem - ale nie znam opini na jego temat - jako fachowca. bo jako człowiek to bardzo fajny. ja póki co jestem zadowolona - ale to z nóżkami do niego chodziliśmy, a ten paluszek zauwazyliśmy dopiero teraz)

A mój mąż tez ma w weekend urodzinki - ale w niedzielę)
 
A mój w poniedziałek ma imieniny :-p

Właśnie wróciłyśmy z bazarów bo przecież trzeba było paczki Mikołajkowe kupić dzieciakom. Dobrze że paczek mniej niż prezentów pod choinkę bo tylko trzy :tak: Głowa mnie boli jak pieron już sobie leki łyknęłam. A na domiar złego wymieniają u mnie w bloku rynny i ciągle piłują mi pod oknem. Łeb pęka. Właśnie uświadomiłam sobie że nie mam nic na obiad i będzie trzeba wyjść - szkoda że sobie po drodze o tym nie przypomniałam :sorry:

mrozik - ja do żadnego nie chodziłam bo i nie mam takiej potrzeby bo Karola jak rydz nam się w rodzinie uchowała :tak:
 
czesc:-)
mam na imie Kamila, jestem z Kielc- przedstawiłam sie juz na odpowiednim wątku, ale powtórze
jestem mamą prawie dziesiacioletniego chłopca i prawie osmiomiesiecznej córci:-D

jestem stałym bywalcem bb ale uczestnicze w innych forach,
wasz wątek czasami obserwowałam ale dzis postanowiłam sie przyłączyc- o ile można oczywiscie:sorry:
 
witajcie dziewczyny

ja po malej drzemce mam wolnego troche i lece po Adasia
obiad mam z wczoraj wiec duzo nie musze robic:tak::tak::tak: chyba sie dzisiaj gdzies przejde jak odbiore Adasia ze zlobka:-) bo nudy straszne tak w domu siedziec pogoda sie zepsula oby tylko nie padalo bo spac mi sie chce jak nie wiem...

zuziunia- witaj i pisz z nami czesciej....

marla- mowilas mi ze mnie kojarzysz a my sie dobrze znamy... jak napisalas o sobie na zamknietym to juz dobrze wiem ze to ty bo snulam domysly na poczatku przez twoja jazde konna i mieszkanie na Barwinku:tak::tak::tak: Kube i mnie znasz bylismy u was z Adasiem.... pisalismy na gg do poki wpierdzielilo mi twoj numer :rofl2::rofl2:
 
reklama
wielkie dzięki za miłe przywitanie:-):tak:
bede pisac napewno bo póki co siedze w domu
a ze jestem uzależniona od bb;-) to bede was zanudzac swoją osobą:-p
czy któras z was jest moze z rejonów KSM?
ja konkretnie mieszkam na sandomierskim:rofl2:
 
Do góry