reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

hej Dziewczyny

ja dopiero teraz dzis maz ma wolne i mam ograniczony dostep do neta:sorry::sorry: no ale witam..

my dzis zalatwialismy urzedowe sprawy a w Mopie tak mi cisnienie baby podniosly ze :wściekła/y::wściekła/y: kwitkow papierkow juz mi nerwow brak z tym jezdzeniem.....

Dziubek trzymam kciuki juz nie dlugo bedziesz miala dzidziusia:-):-)
 
reklama
Hej dziewczyny :)

Kamilka my tez w MOPR-ze byliśmy, załatwilismy prawie wszystko musze jeszcze doniesc zaswiadczenie z pracy i zaswiadczenie z urzedu pracy o wysokosci pobieranego przeze mnie stazu :tak::tak:

Starsznie sie ciesze ze miałam dzis wolne, bo duuuzo udało nam sie załatwic. A jak wam minął dzien ?
 
My byliśmy na komisji - M. miał godzinę na 16 ustaloną a wszedł po 17. A PZU czynne do 17 :eek: A tak po za tym udało nam się kupić łańcuch na choinkę i gwiazdkę na czubek :laugh2: Karola była dzisiaj przegrzeczna z czego się bardzo cieszę. :tak: Ogólnie dzień ok. Tylko widmo weekendu mi psuje nastrój :crazy:
 
Sol, to witaj w klubie przerażonych wizją przyszłego weekendu... humor mam do bani ostatnio, nic mi się nie chce. Chyba złapałam doła :-( buuu, jak ja tego nie lubię :no:
 
hey dziewczynki, kawka na stole :-)
mrozik_j nie martw się, na pewno wszystko będzie dobrze z paluszkiem, jak co to dobry prywatny ortopeda jest na źródłowej. Poza tym jak tam samopoczucie???
Sol z tymi komisjami to przerąbane jest, pamiętam jak kiedyś złamałam rękę to tyle chodzenia było że szok... i dla tego odszkodowania wcale nie było warto ..
Ania- ja na prostej rodziłam i było OK, a słyszałam ze odwiedziny wszędzie wstrzymane, przez grypę chyba. tez trzymam kciuki :-)
dziewczyny może czegoś nie doczytałam.. ale co ma takiego strasznego być w weekend???
Ewunia no co Ty, nie daj się, będzie dobrze :-) nie ma co łapać doła... no chyba ze rzeczywiście coś złego się stało....
Pogoda dziś nie za ciekawa.... ale na szczęście deszczu nie zapowiadali :-) więc dobrze jest
 
marla_84 przyłanczam się do kawki

Dzisiaj jakis taki ponury jest dzien
nie mogła się obudzic
ale Wiktor zawzięcie walczył i dał radę
Weronika dzisiaj spała u babci
więc nie muszę z rana wychodzic z domu
 
hey truska :-) no ja się zbieram powoli bo na 10 idziemy do bawialni, młoda ma właśnie sesje na nocniku, uparła się i siedzi od 10 min... hehe, no ale masz rację ponuro jest i wclae mi sie ruszyc nie chce :-)
 
hej dziewczyny

u mnie Adas juz odprowadzny do zlobka a ja siedze i tesknie za kawka ale skonczyla mi sie i lipa... a nie kupie teraz.. no nic musi mi sarczyc cherbatka....

zaraz zmykam chyba jeszcze do lozeczka;-) a tak wogole na dworze nie jest az tak zimno jest znosnie no i dobrze ze nie pada:sorry::sorry:

mrozik- ja bym sie zgodzila z lekarzem i zrobila to szybciorem maly bedzie mial z glowy a to faktycznie robi sie szybciutko

marla- chyba nic strasznego u mnie to akurat imieniny 2 mam mama i tesciowa sa Baski i mam imieniny a w niedziele zatrudnilismy Mikolaja do wreczenia Adasiowi prezentow... ciekawe jaka bedzie mial mine:laugh2::laugh2:
 
reklama
Do góry