reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Ewunia - a dziekuję. Czuję sie tak zwyczajnie - ciążowo :sorry::-D. Tu boli, tam boli, w głowie sie kręci, spac się chce. Ale odpukac nie jest źle :-p
Jakoś ożyłam - chyba kawka zaczęła działać, bo pozwoliłam sobie jedną wypić...
 
reklama
Hej dziewczynki, witam kawusiowo.

Alem zmarzła, byłam dzisiaj odebrac wyniki z cytologii , spóźniłam sie na autobus i na dodoatek był wypadek na skrzyzowaniu Jagiellońskiej i Grunwaldzkiej. Korek sie zrobił ze :szok::szok::szok: I dotarłam do pracy po 9 :tak:

Widze ze wasze chłopy tak jak moj, mimo ze mu nie za bardzo wolno pic to tez pozwolił sobie troche na za wiele w sobote. Efekt był taki ze: mam zepsuty aparat fot. (spadł na płytki z regału) i umarł smiercia naturalną, zalane łózko sokiem z czarnych porzeczek. Tak ze ja tez dołanczam sie do skłóconych z małzonami :-D:-D:-D
 
hej dziewczyny

ja dopiero teraz bo mialam wizyte siostry... wpadla na chwile przed wizyta do lekarza...

joanna to ja wiem ja mielszkalam na Starogorskiej i ta strona Kunderow mieszkaja 3 domy nizej niz my... i na nich mowimy Zogorzoki:-D:-D:-D hahaha ale swiat maly:)

mrozik trzymaj sie kochana:tak::tak: niestety ciaza troche dokucza ale potem...mmm

ja wogole mialam kiepski weekend ze wow.... :-:)-:)-(
 
aaa moj maz nawalil w ten weekend przesiedzialam sama w sumie z Adasiem nigdzie nie wyszlismy.. i w dodatku tesciowa:crazy::crazy: ehh szkoda gadac ale moze na zamknietym napisze:sorry:
 
Ja chyba sie zdrzemne chwile zanim pojde po malego... bo nie moge glowy utzrymac a take zimno sie zrobbilo wieje jak nie wiem:no::no:
i w Tvn Meteo mowili ze w grudniu sniegu nie bedzie temperatura ma sie wahac od 4 do 12 st:szok::szok::szok: To bedzie dopiero....

Milego Dnia dziewczyny
 
uuu kamilka to szkoda, pisałaś że do kina macie iść... a tu lipa... co to hłopu moze obić... jednak rzeczywiście wiekszośc facetów jest niepowazna... dziewczyny naprawde trzeba jakieś współne wyjście zoganizować :-)
kamilka weź zostaw któregoś weekendu chłopa z dzieckiem i zrób sobie wolne, a on niech kibluje ;-) hehehe a właśnie, Ty masz chyba w profilu napisane że się knmi interesujesz, tak?? to może się ze mną kiedyś wbierzesz??
mój ślubny wczoraj siedział calutki dzień z młodą ;-) a a "odpoczywałam" w stajni, w ogóle wczoraj był taki kochany, że jak wróciłam to mi kolację zrobił,wykąpał małą,nakarmił a mi kazał odpoczywć... szok, pewnie czegoś chce hehe ;-)

Sol, wiesz teraz dochodze do wniosku, że niektóre rzeczy drozej w jedym, niektóre taniej itp itd... trzeba by obecieć wszystkie hurtownie i porównać ceny. dlatego teraz większość rzeczy kupuje na allegro :-) jeśli tylko wychodzi taniej...
 
Ostatnia edycja:
na razie nie ma decyzji co do porodu przez cesarskie ciecie ale dziewczyny JUZ IDE DO SZPITALA a dokladnie we srode,
beda mnie badac, itd itd...a ktg dalo wynik ze mam skurcze a i skrocila sie szyjka macicy wiec jesetm coraz blizej konca :)

trzymajcie za nas kciuki!
 
reklama
Do góry