reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

mam pytanie bede 20 maja w kildare village czy po za outletami sa jakies inne sklepy w tym miescie niedaleko gdyz nie bede miala samochodu przez okolo 4-5h? bylabym wdzieczna jakby mi ktos cos wiecej powiedzial na temat tego miasteczka:) pozdrawiam
 
reklama
tzn ile mniej wiecej spacerkiem dojde:) w sumie bede miec ponad 4 godzinki i potem w powrotna strone zabierze mnie kolezanka takze interesuje mnie tylko dojscie w jedna strone do miasta z kildare village:)
 
marga1524nóżkami Ci nie powiem dokłądnie,ale samochodem jest jakieś z 10 minut.Zależy tez jaką droga pójdziesz.Wiesz co nie jestem pewna ,ale tam są chyba jakieś autobusy o ile się nie mylę.Sprawdz na necie.:tak:
 
Pustki coś dzisiaj.Mały śpi ,ja po ćwiczeniach popijam herbatkę sobie z mamą.Adrianek ma troszkę mniejsze to uczulenie:-)mam nadzieję,że po tych lekach mu zejdzie wszystko.Pogoda paskudna nadal i ma tak byc aż do niedzieli.Idzie zwarjować od takiej pogody:angry::wściekła/y:
Miłego wieczoru:happy2:
 
Witajcie.Pustki,że hej .Pogoda za oknem straszna.I nie mam dobrych wieści bo podobno ma byc tak aż do środy:wściekła/y:Mały w domu szaleje,bo chce na dwór wyjśc a tu nie da rady.
Dziewczyny wiecie może jak długo się czeka na usg piersi ze skierowaniem od GP?????
Pozdrawiam i miłego dnia.
 
reklama
Do góry