reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam z wieczorka.
Dzis zbytnio czasu nie mialam,ciagle w ruchu.:-)Pokoik malemu szykujemy powoli,jutro dalsza czesc.:tak:Teraz relaksik,M zrobil kolacyjke wiec trzeba zjesc.:tak:
Nati nie pomoge bo niewiem ile sie czeka na usg.
Milego wieczorku.
 
reklama
dzieki dziewczyny to 20minutek piechotka do klidare do miasta nie tak zle;)dobry sport hehe...a mozecie mi powiedziec czy w ogole warto wyruszyc na miasto ? sa tam jakies fajne ciekawe sklepiki ? czy tylko ogolnie te outlety ?:) bylabym bardzo wdzieczna za podpowiedz bo gdyby bylo warto to pierw kolezanka zostawilaby mnie w kildare na miescie a potem odebrala i pojechalybysmy do outletow:) pozdrowionka
 

katrina115
u nas dzisiaj sypało chyba:confused:Co za pokręcona pogoda.A to mnie najbardziej wkurza,że wieczory są bezchmurne!!!!!!!!!!I nie pada:wściekła/y:
AsienkaM1986 na necie możecie też TV oglądać:)



U nas w sumie też nudy.Adriankowi już cała wysypka zniknęła.Czyli synuś ma uczulenie na gluten.Kurczę muszę się obczytać w tym temacie co i jak.
A może któras z was ma uczulone dziecko na gluten????
Dobrej nocy.
 
reklama
ponowie pytanie czy warto jest odwiedzic miasteczko w Kildare czy jest tam cos fajnego ciekawego jakies sklepiki restauracje? czy jedynie w Kildare outlety ?
 
Do góry