reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

AAA :) Tak, ostatnio sprawdzalam jaka mam grupe krwi i jaki odczynnik i zgubilam wyniki.... wiec szczerze mowiac nie wiem....a ze szpitala zadnych wiesci nie mam...

Wyszlam na blondynke ;)
 
reklama
no co ty!! na nikogo nie wyszlas:) ja mam konflikt krwi (czyli ja mam - a on +) z mezem i moi rodzice tez mieli takze wiem o co chodzi od dziecka i szukam dziewczyn z ta wlasnie grupa krwi bo wyczytalam ze powinnam dostac zastrzyk z anty d ze niby robia to profilaktycznie a ja dostalam na poczatku 1 ciazy bo mialam plamienia po porodzie nic mi nie dali a niby powinni do 72 godzin i troche jestem zmartwiona bo teraz tez nic nie dostalam a w szpitalu wizyte juz mialam i mowilam ze mam ta wlasnie grupe krwi wiec jak by ktoras z dziewczyn miala podobna sytuacje to bardzo prosze o odzew
 
Dobry wieczór;-)Adrianek wykąpciany słodko sobie już śpi:)Pogaduszki z koleżanką troszke potrwały bo do 18;-)my baby to sie nigdy nie możemy nagadać:-DCały dzień przesiedzielismy w domku,nie chcialam na spacer wychodzic bo mały nadal przeziębiony,a u mnie tylko na szczęscie maleńki katarek;-)
Wichurka ja tez znam bardzo duzo osób które zachwalaja ten wózek,ale sa tez które sa niezadowolone,a szczególnie przyznam Ci racje te z Polski,ale nie mam pojęcia czemu:eek:a powiedz mi jaki macie samochód.Bo jak z małym bagażnikiem to jest troszkę problem.Koleżanka ma z małym bagażnikem własnie i ma problemik bo juz zakupy jej nie wejdą.Kurcze szkoda,że nie wiedziałam.Ja ostatnio sprzedałam całe 6 dużych kartonów ciuszków dla chłopca od 0-6 mcy i tez jeden karton 6-9 mcy było cos ok 190 sztuk za 100 euro.Ciuszki prawie nowe,więcej ani razu nie założona bo tyle tego miałam od znajomych itp.Cała wyprawka była w tym buty,wanienka ,podgrzewacz,sterylizator mikrofalowy,rożek bo ja nie uzywałam więc był nowy itd...Jak byś cos potrzebowała to pisz:)heh.Ja mieszkam 30 min od Dublina.;-)
---A co myslicie o wszelkich 'gadzetach' typu sterylizator, czy podgrzewacz do butelek?---ja polecam,uzywałam tego i tego:-)Steliryzator jeśli będziesz karmic butelka to będzie Ci potrzebny,chyba,że będzie Ci się chciało gotowac butelki,ale to nie praktyczne.Ja do 5 miesiąca sterylizowałam małemu butelki.Ja akurat miałam mikrofalowy i byłam bardzo zadowolona.Ale to juz Twój wybór;-):tak:
damada Ile Twój maluszek ma ?;-)
priv jak samopoczucie?Z tego co piszesz to objawy przeziebienia.Zdrowiej szybciutko:tak:
Pozdrawiam:-):-):-)
 
Witam
Asień♣koM-przyjemność po naszej stronie:tak::-DJ się nachwalić Was nie moze;-)
Asiuasiu-niestety nie pomogę,ale z pewnoscia nie zaszkodzi zasugerować na wizycie-chociażby u GP,że w poprzedniej ciąży tak to własnie wyglądało...
Wichurko-pewnie-bez pospiechu,bo przecież ma troszkę Wam posłużyć ten wózio;)))A to,o czym pisałysmy i obiecałam sprawdzić w tesco to TENA;-)To jaki masz ten kolor włosków;-):rofl2:
AsieńkoR-jak po powrocie?Tulasków pewnie nie było końca;)
Biola-a dlaczego nieprzespana nocka???Co tam sie dzieje?
Priv-a skąd takie marne samopoczucie???Oby nie choroba-trzymaj się;)))
Damada-ależ Ci dziecie szaleje z tym spankiem;))))
Nati-moja Mika jest o prawie rok starsza od Twojego Adrianka,a też jesli spi w ciagu dnia to we wózku:eek:Albo w aucie podczas jazdy:sorry:dotarła koleżanka?;)
No i jestem padnięta-ale tak pozytywnie-lubię takie milusie weekendziki:)))A Wam życzę przyjemnego wieczorku:tak:
 
Nati ja tez uwielbiam plotki z kolezankami :D Czas tak szybko leci! :) A samochodu to jeszcze nie mamy :D Jestesmy w trakcie kupowania, tj. zaczelismy ogladanie roznych samochodow, ale mam nadzieje, ze do konca miesiaca juz bedziemy miec wozek dla siebie, a potem bede mocniej szukac wozka dla Ignasia ;) A co tam jeszcze masz po synku? :) Ja pewnie teraz wlasnie bede szukac znowu worka ubran, ale rozmiar 6-9 miesiecy ;) Wiesz co, jak bede po zakupach w Polsce to bede wiedziala co jeszcze musze dokupic i dam tu znac, moze Ty, albo inne Mamusie beda mialy akurat na sprzedaz ;)

Lubiczanko, dziekuje, juz zapisałam ;) Jestem brunetka zachowujaca sie jak blondynka :D Czasami tak mam.... powinnam zaczac pisac pamietnik o moich 'blond' wpadkach.......
 
Nati bo w doborowym towarzystwie czas szybko niestety leci,zdrowka

Wichurka powodzenia w szukaniu wozka
Lubiczanko to teraz ralax sie nalezy Tobie

U nas tez dzis milusio bylo :-)byla Wiesienka ze swoja familia i wczesniej brat J przyjechal z rodzina takze wesolo bylo dziewczyny po kapaniu i kolacji szybko padly

Milego wieczorku zycze
 
Hej wieczorowo:)
Nikus standard lezy kolo mnie i nie moze usnac kacper sie buczy ze on tez chce lezec ze mna no bo jak nikus moze to czemu nie on:(
Lubiczanko nocka nie przespana bo sasiedzi chyba do 2balowali i to dosc ostro a druga polowa nocki zarwana przez nikueia bo spalam z nim i sie krecil wiercil marudzil poplakiwal:(
We wtorek ide z nikusiem na check up czy orientujecie sie jak wygladaja te wizyty na 18m,chcialabym sie zapytac na tej wizycie odnosnie nikolaska chodzenia bo zaczal jakos stopki krzywic jak chodzi ale sie zastanawiam czy wogule sie odzywac czy oni przejmuja sie tutaj platfusem.
 
Biola ja ostatnio byłam z Zuzią na bilansie na 18 miesiecy (mocno spóźniony ale był) i sprawdzaja standardowo wzrok, waga, wzrost, pytają co je, czy dużo mówi, czy słyszy dobrze i też się pytaja czy ciebie cos nie pokoi czy może na cos szczególnie zwróciłaś uwage, więc śmiało możesz zapytac się o te jego nóżki
Lubiczanka o zaciekawiłaś mnie, czemu się nachwalic nie może
Aniaa fajnie tak jak pełna chata i miło weekendzik spędzony, zawsze jakaś odmiana, pogadać można.
 
reklama
Poleniuchowałam troszke na górze w pokoju i wieczorkiem zeszłam na dół. To co zobaczyłam.... po prostu przezyłam szok!!! Moi panowie zrobili mały chlewik. Zagotowało się we mnie,bo ja rozumiem,że dzieci nie posprzatają, no ale zeby dorosły facet nie kiwnął nawet palcem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Z nerwów ozdrowiałam w sekunde i rach ciach mieszkanie doprowadzone do stanu uzywalności. Myślę,że to raczej nie jest jakaś choroba tylko takie osłabienie mnie dopadło, ale już jest lepiej. Potrzebowałam troszkę poleżeć. Dziekuję wam bardzo za troskę :-):-)
 
Do góry