reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witam Moj synek za tydzień ma urodzinki wiec szukam jakiś namiarów na smaczne i śliczne torciki Rok temu niestety się strasznie zawiodłam:-( wiec boje się znowu zamawiać w ciemno, bez polecenia Chodzi mi o Dublin
 
Bry
AsienkoM no przydałby się jakiś chłopka w rodzinie, bo 4 wnuczki z jednej strony to sporo:):):)
Wichurko najfajniejsze jest spełnianie tych zachcianek:)):):), fajnie, że dobrze się czujesz
Mamuśka 28 ja nie pomogę, bo nie zamawiałam

Dobrego dzionka
 
Dzien dobry piatkowo :)
Ale mnie dzisiaj czeka duzo roboty :) Jutro wszyscy przylatuja, wiec dzisiaj pol nocy spedze na gotowaniu ;)
Wczoraj zrobilam sledziki w oleju i cebulce :D Juz dzisiaj sobie cos podjem :D A co tam :D

Maz ma dluuugasna liste zakupow na dzisiaj ;)
Bede pierwszy raz robic Irish Stew :)
Do tego ciasto jedno upieke, ciastka, salatke zrobie, tatar z lososia i paste jajeczna. Poza tym, duzo pysznych rzeczy bedziemy miec z Polski :) Mamcia upiekla jakies rogaliki i zrobila takie wafelki z mleka w proszku - moja slodycz z dziecinstwa - nawet ostatnio myslalam, ze moze wezme przepis od mamy i zrobie te wafelki bo sa pyszne :) Jeszcze salatke warzywna przywioza ;) I ze dwa obiady :D No i pierogi, ale to juz na swieta ;)
Ah, nie moge sie doczekac :)
 
Mamuska ja zamawialam u nas e miasteczku dwa razy i byłam zadowolona,koleżanka z forum też zamawiala i również była zadowolona aaaa mieszkam w Balbriggan trzeba wcześniej dzwonić bo duzo zamowien ma ta Pani jak chcesz to podam Ci namiary na priv.

Wichurko fajnie masz ze rodzinka przylatuje ,wesoło bedziesz miała

Tak poczytalam Was i mi siesledzi zachcialo :)

Milego dnia
 
A wlasnie, zapomnialam dodac, ze ja nigdy nie zamawialam zadnego torcika.. kiedys z Polskiej Cukierni cos na swieta, ciasta jakies, ale z tego co kojarze, to cukiernia padla :/

Aniaa
to smacznego sledzika ;)
 
witam się i ja

Dzieciaczki juz zdrowe, ale co z tego jak pogoda do niczego i nadal musimy siedzieć w domu wrrrrr chyba zwariuję. dobrze, że już w poniedziałek zaczyna się z nów szkoła.
Widziałam fotki na NK z Waszej imprezki - dzieciaczki wyglądały BOMBOWO!!! Mamy też (przynajmniej jedna).
 
reklama
Do góry