reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
o boziu..ale anioleczek..jak zobaczylam 1 fotke to juz lzy mam w oczach..sliczniusi ..akie malenstwo...jejku kiedy to bylo ..a teraz moj maluch pluje i zgrzyta zebami no ma ich az 2..ahaha..:)
 
jaka słodycz, Kamilko sliczny chłopiec :)

ja na nic nie mam siły, musze zrobic w koncu porządek w domu, szafy przetrzepac do konca, zakupy bo jeszcze troche rzeczy dla dzidzia trzeba i zabrac sie nie moge, paskudnei sie czuje
 
moje serdunio jest główką w dół i to tak głęboko ze nie ma ponoc mowy by sie odkręcił :)
moze sie zacząć w kazdej chwili bo mam silne skurcze i mały bardzo napiera główką która jest duzo za nisko :)) po porodzie dostane antybiotyk wiec chyba bedzie jednak poród naturalny, strasznie siem cieszem :)
pozdrowionka ide poleżec zeby ochłonać :))
 
flipi wszystko bedzie dobrze porod bedzie udany i dziecko zdrowe nie martw sie w polsce to by pewnie wygl inaczej ale ja to przeszlam i jestem zadowolonanie czulam sie jak bym rodzila dzieki znieczuleniu
a teraz mam tu kochanego aniolka buzaki trzymaj sie i odezwij co i jak
 
filpi pisze:
moje serdunio jest główką w dół i to tak głęboko ze nie ma ponoc mowy by sie odkręcił :)
moze sie zacząć w kazdej chwili bo mam silne skurcze i mały bardzo napiera główką która jest duzo za nisko :)) po porodzie dostane antybiotyk wiec chyba bedzie jednak poród naturalny, strasznie siem cieszem :)
pozdrowionka ide poleżec zeby ochłonać :))
Flipku to dobra wiadomosc,ze obrocony tak jak trzeba ;)
Trzymamy kciukasy. Relacjonuj na bierzaco ;)

kamcia a moze tak jeszcze pare zdjec?
Maly spi tak wiec masz czas ;)
 
reklama
Do góry