reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

o cholera toś mnie teraz zadziwiła :/ no okaze sie wszystko w czwartek
Dominik bedzie z nim latał wszystko ząłatwiał a przeciez tydizen później mamie chciałam wyrabiac jak przyleci, mam nadzieje ze nie bedzie problemów

pozdrowionka dla Kamili, jak sie nauczy to przestanie boleć :)
 
reklama
O ile sie orientuje to w niektorych mniejszych miastach nie chca wyrabiac PPSow wogule np w Carlow, albo osobom ktore nie znaja jezyka angieslkiego... Osoby z komunikatowna znajomoscio Angielskiego nie maja problemow z zalatwioeniem papierkow, glownie w duzych miastach.
Jesli sie ma meza/zone w Irlandii ktory/a ma PPSa to druga osoba nie ma problemow bo status jest jakby ''pobierany'' od wspolmalzonka, i podobno nie robia zadnych problemow z wyrabianiem czegokolwiek
 
no juz jestem w domciu od paru godz z miom szkrabem jest naprawde spokojny i kochany robi slodkie minki ucze sie wszystkiego powoli jak bede miala wiecej czasu i odespie te 3 dni to napisze wiecej buzaki dla wszystkich mam:)
 
Kamcia ale przeslodki ten twoj syneczek... no normalnie cukiereczek gratuluje serdecznie i zycze milego odsypiania
 
Hej, mamusie!

FILPI, będa i zdjęcia tylko... daj mi troche czasu. Wszystkie rzeczy są na strychu a chwilowo nie mam pod ręką silnego mężczyzny...

ANINECZKA, nie ma sprawy, adres znasz.

KAMCIA,
                                      G R A T U L A C J E
 
Ania jaki masz śliczny avatarek !

Majkas fajnie czekam na zdjecia w takim razie

Kamilko wielkie gratulacje i zyczymy spokojnych najblizszych chwil, poczatki są trudne ale jak sie wprawisz to juz bedzie tylko przyjemność i rutyna :)
maluszek słodkaśny, jak bedziesz prosimy o zdjęcia :)

 
no witam drogie mamuski hiii i sama juz nia jestem cudowne uczucie maly jestpzeslodki je coraz wiecej malo troche spie ale to norma nie placze tak duzo wiec mmi tez jest lepiej. troche szwy bola bo mnie nacinali i probuje odespac szpital ... wogole porod by fajny nic nie czulam bo mialam znieczulenie tylko parcie no i jak mnie zszywali hii ale najlepsze to bo mi polozyli malego na piers i po pol godz go zabieraja a tu na srodku pepka kupka no widok boski i sie smialam ze osral mamuske ogolnie jestem zadowolona z opieki lekarskiej... jak juz wszystko sie unormuje to wroce na bb nadrobic zaleglosci
buzaki
pzesylam pre zdjec hii tylko 1 reke mam wolno bo maly ssie cyca ale holernie boli ale warto pani doktor dzis powiedziala ze zazwycaj dzieci po porodzie traca wage a moj pzytyl do wagi z porodu czyli ze je i mam dobry pokarm:)))))
 
reklama
Do góry