reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Hejka.A my dopiero popołudniu wyszliśmy na spacerek.Własnie gotuje bigosik,na gołąbeczki już mam przyszykowane.Czekam na M to mi pomoże troszke.Igorek wlasnie dopiero wstał po spacerku,i wcina mleczko.Zgłodniał głodomorek.
Josia to super ze sie układa:)trzymam kciuki.
 
Ostatnia edycja:
No słoninka już jest.Za 6kg zapłaciłam całe 3 euro :tak:

Didi właśnie ten Piotrek (bestmeat) jedzie jutro do Galway,ale mówi,ze słoniny nie będzie miał,dopiero za 2 tygodnie. :sorry:
 
Anineczko-lepszy rydz niż nic:)i fajny pomysł-dlaczego u nas nie robią takich dni???
Asieńko-Anulka już sama pedałuje,czy też jest pchana w rowerku?
Zapomniałabym na śmierc-Marta
images
dla Szymka:)))
Renni-dobrze,że Natalka wróciła do rzeczywistości-i do zdrowia:)
 
hejka
dzieki kobitki za zyczonka dla Olivki
MartoF dla Twego smyka rowniez wszystkiego najlepszego

dzis 3 godziny walczylam ze srubokretem, srubkami i instrukcja zeby zlozyc mlodej domek:szok:masakra ze tez to rozkladaja na czesci pierwsze.:crazy: wczesniej wyszorowalam frytkownice i piekarnik i dwie praleczki wstawilam jeszcze musze drugá rozwiesic, a juz nie mam sil:eek:
Joasiu trzymam kciuki zeby wszystko poszlo po waszej mysli.
Anineczko hmmmm smalczyk tez bym zjadla i jeszcze ogorki malosolne:-D chyba powiem mamusi zeby paczke szykowala:-)
 
anineczka-nie no ja tez się załapałam na masaż :happy:Rano ciężko było wstać,ale po rozruszaniu już lepiej:tak: choć dalej kręgosłup boli:confused2:Za tydzień muszę znowu..
Właśnie miałam Ci pisać o bestmeat..Ostatnio chyba jakoś kiepsko u nich z tym mięsem,wiecznie wybrakowane dostawy:confused2:W nasze strony już chyba same resztki dojeżdżają :crazy:
asienka-Wikta tez nie wkłada łapek do kominka,jak się pali,ale do zimnego jej się zdarza..:confused2:
lubiczanka-Wikta to córka 'wiatru i kurzu' ;-):-D zadymy robi jak mało kto ;-)
Macie jakieś godne polecenia sposoby na Nią,tak a propos?Nie wiem już jak do niej przemawiać z tym biciem dzieci,nooo :confused2::wściekła/y:


Jutro idę do GP powtórzyć badanie moczu.Wczoraj wieczorem znowu mnie jajniki bolały,nie tak jak tydzień temu,ale jednak. Dzis z reszta tez trochę..:-(Mam nadzieje ze to owulka tym razem,bo inaczej już nie wiem,do czego to przypiąć :confused2:



 
Madbebe-nie mam bladego pojecia jak dzieci oduczyć bicia-nigdy nie miałam z tym problemu...Dawid kilka razy próbował mnie uderzyć,ale dostał klapsa w rąsie i mu przeszło:sorry:Oj niech Cię przebada lekarz jak trzeba!!!
A tak generalnie pożegnać na dziś się wpadłam-zaraz J z pracy wróci:)Miłego wieczorku Wam
 
reklama
No i po zupce poszłyśmy na spacerek, wstapiłyśmy do Gliwy i wypiłam kawke i troche pogadałyśmy. Wróciłyśmy do domku przed trzecią i Zuzia poszła na mała drzemke a ja dokończyłam obiadek. Potem zjadłyśmy obiadek i wyszłyśmy na kolejny spacerek. Troszke chłodno juz było i nawet mała dała sobie rękawiczki nałożyć. W połowie spacerku dostałam smska od Ani z zaproszeniem na kawkę. wypiłyśmy po herbatce, pogadałyśmy.

Gliwa Igorek to słodziak
Aniaa Lenka rośnie jak na drożdzach, a Nacia też urosła i jaka rozgadana
Anineczka mniam, mniam, ale smaka robisz
Marta wszystkiego najlepszego dla Szymka
Renni jak dam rade do autobusu zapakować wózek to też będe.
 
Do góry