reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

I dzionek minął.. najpierw praca, a wieczorem odwiedziła mnie koleżanka z rodzinką.
Na kolacyjkę właśnie robię sobie fryyytaaasy. Wiem - kalorie, ale mam to gdzieś :-p:sorry:


Madbebe, mężowy zawsze płaci rachunki na czas (on się tym zajmuje), nigdy nie mieliśmy karnych odsetek czy jakieś kary, tylko u niego problem polega na tym że wszystko płaci w ostatnim terminie:baffled: a na kredytówkę kupowaliśmy dla kol dwa bilety na samolot i stąd wyszło takie duże zadłużenie... Ech mniejsza większość, mam tylko nadzieję że owa sytuacja czegoś go nauczyła :sorry:

Josia, z czasem jakoś wszystko się poukłada.

Ewelcia, oj to Ci się trafiło z tym bólem. Silnym lekiem w Pl dostępnym na receptę jest ketonal, zostało mi pare pilsów gdybyś potrzebowała daj znać to ci wyśle.

Anineczka, ja się nie dziwię że masz problem z imieniem dla chłopca:eek: Jakoś tak mi się wydaje że dla dziewczynki jest masa pięknych imion, a dla chłopców to tak ubogo trocho.
Współczuję przejść z rachunkami, trzeba trzymać rękę na pulsie co by sobie nie pomyśleli że jakiś naiwniaków sobie znaleźli :no2:

Asienka, ja tam kupiłam co potrzebowałam ;-) Marcel też ;-) a że stary sobie niczego nie kupił to jego strata, prawda? :-D

Aniaa, a Ty wiesz że w początkowej fazie ciąży właśnie chce się spać najbardziej?... Czyżby czyżyk? ;-):-)

Gliwa, a co Ty za takie mega kucharzenie się zabrałaś? Bigosikiem poczęstujesz? Jezussie aż ślinka mi pociekła:szok:

na razie tyle , lece na frytasy
 
reklama
Asienko dziękuje za odwiedzinki,a to prawda Igorek to słodziak :-):-):-):-) mój Kochany.
Barmanko w sobote wyprawiam małe urodzinki,więc trzeba troszke jedzonka zrobić.:tak:
Madbebe udanej wizyty u GP.
Marta STO LAT dla synusia.
Bigosik i gołąbeczki się pyrkają.:tak:Chwila relaksu teraz pijemy winko.Igorek po kąpieli,wypił mleczko i zasnął.
Dobranoc.
 
Ostatnia edycja:
Kamcia, z czym robiłaś pierogi?

Anineczka, czyli to był jakiś stary rachunek, tak? Z którego miesiąca?
Smalczyk...aleś mi pypcia narobiła :sorry:

Madbebe, nie potrafię Ci nic konkretnego
doradzić:-( sąsiadki córka też ma taki charakterek... tłumaczenie jej nic nie daje.

Gliwa, :) hihi no to goście wyjdą od Ciebie mega najedzeni :)
 
Ostatnia edycja:
Kasielczko,Marto wszystkiego najlepszego dla waszych dzieciaczkow z okazji urodzin!!!

Barmanko mam ketanola,ale nie biore go...mam za to od dentyski takie poilsy jak...zaraz sprawdze...PONSTAN....podobno b.mocne:sorry::laugh2:...
Kamcia nie boj zaby!mnie po usunieciu szostek nic nie bylo..no jedynie raz tylko,mialam suchodol czy jakos tak,ale to nic strasznego!!!No i kazdy ma inne zeby do usuwania...u nie ktorych idzie to szybciorem a u nie ktorych nie..tak jak u mnie-poprostu mam korzenie jakos dziewnie powywijane:sorry:

kusicie tym jedzeniem ze hej!!!!az mi sie jesc zachcialo...mam swiezy chlebek i smalec w lodowce,ale niestety nie swojski tylko kupny...i mam ochote na niego...ale ja uwielbiam z pomidorem i cebulka,nie dam rady tego teraz zjesc...
 
Ewelcia, a dlaczego nie bierzesz ketanola?
Wierzę w Ciebie że jedną małą kanapeczkę wciśniesz :tak:

Ojj ale mam ochotę na taki smalczyk i bigosik, buuuu jesteście okropne tak szczuć jedzeniem :confused2:
 
Ech wy tak o galabkach, smalczykach, bigosikach..Ugotowalabym ale jeszcze nie mam gazowki a na turytycznej to zbankrutuje na gazie:-))))
Noooo a u nas dalej zla passa, a co! Teraz J chory:-(((((
Zaraz bedzie Zoska!

Mam pytanko.Max mial szczepionke te na 4 -5 lat i dzis spuchla mu reka.To normalne?
Bo wiem ze za tydzien cala 3 moze miec temp i wysypke, ale Max ma taka twarda i spuchnieta i czerwona reke.Ktoras z was wie?
 
dobry wieczór

nie spamietam wszytskiego, choć staralam się:sorry:

przede wszytskim Marta - dla Szymka wszystkiego wspanialego ;-)

kasiuleczka dla Twojej księzniczki samych pogodnych dni;-)


doba to dla mnie mało... a wtorek to juz kompletnie bizi- nic to - ja tam lubie:-) poza tym coś od wczoraj mnie dynia nawala i w piersiach tak boli czy coś znaczy w klatce:sorry: jak chce wziązc głebszy oddech to wtedy boli i chyba kaszel czy cos się pojawia. Never majd-nie mam czasu na choroby czy inne wylegiwania się :confused2:


ewelcia ałć :sorry: az mnie szczyna zabolała - szybkiego pozbycia się bólu zycze ;-)

barmanka
frytki o tej porze - o rajuśku. :-p;-)


anineczko smacznego :confused2: a Ty jak hał ar u?


lubiczanko i jak dzionek minął? wiem ,ze dalaś rade- kto jak kto :cool2:


Tichonkowa skąd zes kolezankę przygnala?;-) jak Mati- ząbka na wierzchu niet?



witam nową foremkę :-) martuche chyba - nie pamietam :zawstydzona/y:



co to ja chcialam jeszcze...parents miting juz sie zaczyna w szkole :eek: po 2 m-cach nauki :confused2: no nic- trza iść


tymczasem herbatka z midem i cytrynką mmmm



aaa w Lidlu jest tydzień polski - i np. wafle Grześki są po 29c :-)



gastone dla Ciebie duzo sil a dla twoich domownikow mnóstwo zdrowia- oby Was ta zła passa opuściła wreszcie. Na temat szczepionki i rąsi Maxa nie wypowiem sie- szczepionka ta przede mną- przed Nikolą znaczy
 
reklama
witam :zawstydzona/y:
jestem AsienkoM dziekuje ze pytasz gdzie jestem ;-) to prawda mlody juz "chodzi" troszke koslawo jeszcze ale oczy do okola glowy:rofl2: tak z Ewelcia gadalam ostatnio ze komora mi padla i juz sie nie zalaczyla, ale mezowy stana na wysokosci zadania i mam nowke:-D

SOLENIZANTOM WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO I SPELNIENIA MARZEN
chorowitkom zdrowka!!

postaram sie pisac jak najczesciej, ale podczytuje :tak:
smaka robicie no!!! a ja teraz to do kuchenki podchodze jak mlody spi wiec sa szybkie obiadki, bo moj odkurzacz(czyt. Marcel) nie rozumie ze musi sie ugotowac tylko sie drze ze chce( daj i daj )
a tak wogole to u nas nie najgorzej ;-)

jutro postaram sie cos napisac, a teraz zycze milego wieczora ;-)
pozdrawiam :tak:
 
Do góry