reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Lubiczanka oj to długi dzień Ci się szykuje
Asienka_r wczoraj troche poczytalam i może to być jakiś stan zapalny, może to byc polip, ale bez badania nic sie nie wyjaśni. Kurcze tylko się nakręcam. Pluje sobie w brode, że jak byłam w Polsce na wakacje to nie byłam u gina, tak mi szybko dni leciały z rodziną, że mi z głowy wyleciało, a teraz żałuję.
Anineczka zakopuj, zakopuj dołek
Ewelcia ajjj, współczuje bólu, a gdzie to się aurelia podziewa, nie wiesz?? Może mały tak łazikuje, że nie ma czasu na pisanie.
Kasiuleczka najlepsze życzonka dla Olivci
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam

Kasiuleczka najlepszego dla corci
Anineczko dobrze ze humorek lepszy,oby sie wyjasnilo na Wasza korzysc z airtricity
Lubiczanko ciezki dzioneksie zapowiada ...ale dasz rade kto jak nie Ty:-)
AsienkaM wydaje mi sie ze to nie od nadzreki bo cos nie cos na ten temat wiem ale jak bedziesz w kraju to odwiedz gina i wtedy sie wszytsko wyjasni i nie nakrecaj sietak bo tylko bedziesz sie stresowac niepotrzebnie
Asienka swietne zdjatka z przedstawienia,
Josia wspolczuje,rzeczywiscie koniec roku Was nie rozpieszcza

Ewelcia wspolczuje bolu,biedctwo

Eh dzis sie znowu nie wyspalam...w domu wszytsko zrobione i co tu robic :baffled: Lenka wstanie to sie przejde na spacer

Milego dnia
 
AsieńkM,Aaniu-pewnie,że dam rade...tylko,że on ma tak pracować kilka dni-napewno ten tydzień,ale może i nastepny:/
Aaniu-a co to za kłopoty ze snem?
AsieńkoM-Ty się nie stresuj Kobieto!!!Będzie dobrze-i tego się trzymajmy:)
 
Lubiczanko a to takie buty qurde jak tydzien czasu to bedziesz padieta po calym dniu....
Odkad wrocilam z Polski nie moge sie wyspac tutaj niby pozno spac nie chodze bo gora 22 to juz w wyrku jestem wstaje miedzy 8-9.30 i spac mi sie chce dalej masakara
 
Lubiczanko oj oj,przyjechałabym pomóc i dotrzymac towarzystwa,ale no siłą wyższą nie mogę.
Wspieram duchowo.
Mam nadzieję jednak,że J będzie się wyrywał z pracy szybciej.

Aaania83 a robiłaś sobie badania na poziom cukru np?
A morfologię kiedy robiłaś ostatnio?

kurcze trochę mnie brzuchol boli jak na okres :baffled:
 
Dzięki dziewczyny za otuchę. Gadalam z mamą na skypie i mówiła, że wszystko będzie ok i żebym się nie nakręcała, że może to jakiś jednorazowy przypadek, że nie oczyściło sie do końca po okresie.

Zuzia śpi, słonko pięknie świeci, więc jak tylko Zuzia wstanie, zjemy zupke i wio na spacerek. Obiadek podszykowałam. w domu lekkie pobojowisko jest ale nie chce mi sie nic z tym robić.
 
Witam.
My dziś z Igorkiem pospaliśmy do 9.30więc jestem wyspana.Dziś gołąbki bede robić i bigosik.Kapusta na gąłabki juz sie robi.:tak:Po południu musze iść po mięso do ruska.:-)
Kasiuleczko Sto Latek dla córci.
Asienko bedzie dobrze,bedziesz w Polsce to idz sie zbadaj.
Josia śliczny ten twój synuś,oby wszystko wam sie ułóżyło.
Lubiczanko to Ci sie szykuje długi dzien.
Miłego Dzionka.
 
Aaniu-może anemię masz?Albo wręcz przeciwnie...może coś się"szykuje";))
Anineczko-dzięki.serca bym nie miała namawiać Cię na jazdę;)Nic się nie stresuj(bo moze od tego ten ból???)
Gliwa-ale pichcisz dziś pyszności:))))
 
reklama
AsienkoM nie nakrecaj sie,po co sie stresowac na zapas...bedzie git!
U Aureli wsio ok,gadalam z nia w piatek i w niedziele,mieli do nas zajrzec,ale cos im wypadlo...mlody smiga juz galancie,ale jeszcze sie wywala,musi lazic za nim krok w krok,a jak zasnie w dzien to sie zajmuje domem...mowila ze wieczorem juz jest padnieta na maxa....mowila tez ze podczytuje w miare mozliwosci;-).
Anineczko to Iwona,ja do ilony chodze,m do Iwony;-).....nic mi nie mowil,ze nie mogl sie zmiescic do meganki:rofl2::laugh2:...ale wcale mu sie nie dziwie,brzuchol jeden;-):-D../A co do tego rachunku to moze jak wyslesz im wydruk z banku to beda wiedzieli ze zaplacilas?
Aniu moze faktycznie cos Ci dolega?zrob jakies badania.....-oby nie.

Mlody padl,za oknem slonko super swieci,a ja nie mam ochoty na nic,...jakis spacer by sie przydal,ale chyba nie dam rady:sorry:
 
Do góry