reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Asienka odpisalam ci na prv. co do skrzepow powiem ci ze ja przy okresie mialam dosc czesto (i mam do tej pory) robilam badania wczesniej (i tu i w PL) i wyniki mialam jak najbardziej poprawne. Mozliwe ze taka nasza natura :-)


A co do pracy meza (i mojej) to maz dzis dobre nowiny przyniosl. Szef chce podpisac znim kontrakt i bedzie robil dla nich jako prywaciarz 2 dni w tygodniu + na telefon i szkolenia. a przy tym obrocie ja moge isc na pol etatu a maly bedzie w zlobku 2x po pol dnia tylko. Trzymac kciuki prosze!


Ewelcia, to obie nie mamy 6tek ;) mi pomogly na bol dziasel zimne oklady - kupilam sobie gryzak, mrozilam i trzymalam przy dziasle ;-)


anineczko - mialam kiedys podobna sytuacje, tylko ze z Board Gas'em - zadzwon do banku i popros o potwierdzenie przelewu. w moim wypadku to wystarczylo.


Dziewczyny, dawala, ktoras z was swoim Maluchom Aptamil Hungry Baby? Ja sie zastanawiam czy nie dawac go Adaskowi. Zarlok wola jesc czasem co poltorej godziny. probowalam go woda oszukiwac czy herbatkami - ale gdzie tam. i mam dylemat - bo na normalnym mleku przyzywczaja mi sie do czestego jedzenia i boje sie ze na Hungry Milk nabierze masy ;-) (a i tak maly nie jest - prawie 7kg). Myslicie ze moglabym sprobowac tego dla glodomorow? GP niby mowila zeby dawac kiedy Maly chce, bo przesypia cale noce, ale powiedziala to nie podnoszac glowy znad komputera, wiec sie wacham .
 
reklama
Ewelcia a no mialam zrobic wyniki jak bylam w kraju ale czasu zbraklo nic zobacze jak bede sie gorzej czula to tutaj porobie wyniki i tyle
Mi tez sie dzis nie chce,spacer zaliczylysmy Lena jeszcze spi w ogrodzie obiad lichy bo fryty i rybka normalnie nic mi sie nie chce robic ;/

Josia moja Lenka jest na tym mleku ona sie najada nie placze a ja szczesliwa bo dziecko me glodne nie chodzi
U na bylo tak ze cora byla na aptamil 1 tylko miesiac praktycznie,plakala a odkad podaje jej Hungry to jest spokojna widocznie wiecej potrzebowala i 2-3 godziny wytrzyma a na jedynce czesto sie upominala o mleczko,sprobuj zaszkodzic nie zaszkodzi a zobaczysz ze synek bedzie spokojniejszy.Moja oprocz mleka to juz kaszki wcina,chrupki obiadki i deserki mleko pije tylko 3-4 razy

Lubiczanko no raczej nic sie nie szykuje:-)
 
dziewczyny na gwałt potrzebuję adres jakiegoś sklepu mięsnego gdzie kupię słoninę i to na jutro,znacie jakiś.?
Coś mi się obiło o uszy Naas lub Newbridge,ale jak znacie inne to dajcie znac. :-)
 
Witam ponownie

Haha rano nie chciałam zamulać przed kompem bo zabierałam się za pierogi więc jakbym siadła na kompie to już bym od niego nie odeszła hahah

Anieczko czyzby mąż robi smalec??:) Ja też chcę!!

Kasiuleczko sto lat dla 4latki !!!

Anieczko skoro masz to na statement to niczym sie nie przejmuj.

Josia trzymam kciuki.

Ewelcia nawet nie mów o takim bólu, bo ja w styczniu będę wyrywać dwie czwórki:/

Objadłam sie jak świnka, i teraz chwila relaksu
 
Anineczko-przykro mi-nawet jeśli jest facet(ten od mięcha),to z pewnością nie na jutro:(((
Renni-co u Ciebie/Was?
Josia-trzymam kciuki:)No to się układa:)
 
lubiczanko-co u nas??? Dziekuje kochana, wszystko okejo! Natalka od wczoraj w przedszkolu:happy:
A ja latam jak glupia bo przez to ostatnie siedzenie w domu mam troche spraw do nadrobienia.

anineczko-
nie mam bladego pojecia:sorry:
a chlebek ze smalcem domowej roboty to tez bym se zjadla

Dziewczynki to jak spotkanko jest w piatek????
 
dzięki dziewczynki.
Został mi gościu z bestmeat,nie najlepszy wybór,ale cóż...niby powiedział,że postara się jeszcze dziś wieczorem podrzucic mi 6kg słoninki :tak:
aaa i będzie smalczyk,taki ze skwareczkami i cebulką,na świeżutkim chlebusiu z ogóreczkiem kiszonym...uwaga,łapię ślinę :-D
Antek ma w piątek wieczorem Internationa Cuisine evening na który każdy rodzic ma przynieśc jakiś przysmak ze swojego kraju, i tak głowiliśmy się z M co by tu przygotowac (w zeszłym roku robiliśmy krokiety z kapustą i grzybami+ barszcz) a w tym roku wymyśliliśmy smalec :-D
A co tam,niech wiedzą,ze u nas się nic nie marnuje i z tłuszczu robimy pyszne rzeczy.:tak::tak:
No i przy okazji zrobi M dla nas słoiczki.:tak:

Kamcia he he wysłac pocztą?


Aaa z rachunkiem się wyjaśniło_Okazało się,że mamy jeszcze jeden...tylko,że nigdy nie dostaliśmy listownie żadnego rachunku, na ich koncie online też nic nie wykazuje...mają mi przysłac kopię. :confused2:
 
reklama
siemanko

Anineczko ale mi smaka narobilas..mmmm uwielbiam taki domowy smalec ze skwareczkami i ogorasem..mmm

Kamcia..znajdz mi sloninke gdzies to nawet jutro zabiore sie a robienie smalcu :) a pozniej nawet chlebek do niego upieke..hahah
 
Do góry