reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Aurelia, rozumiem - lapek wygrał.
Rozumiem że znajomy notebooka nie oddał? :sorry2:

Ide na wyrka, drineczek się skończył buuuuu, w tv lipa na maxa, może Cullen mnie do snu ulula :-D
sijka do juterka
 
reklama
Hej mamcie.

Lubiczanka zakupy po byku.Ja lubie zakupy buy one get one free bo w moim przypadku jak ta lala.
Barmanka historia pampersowav jest the best.
A notebooka mam od dwoch lat i kocham go. Jest maly, poreczny i jak po jakims czasie wzielam laptopa to wydawal mi sie cegla.Niestety musze kupic juz nowego bo mi karta siadla..

vikamcia nie pomoge ci. Ja nie przebjam dzieciom uszu bo nie jestem zwolenniczka tego zabiegu w tym wieku:-)
I wogole nie mam pojecia gdzie mozna:-( Kolo rzeki jest fryzjerka polska Ellis, maja tam kosmetyczke moze ona?

A ja ciagle kaszle buuuu szlaag!!!
 
Tabasia cesarke mialam rozwarcie słabo szło, byłam już zmeczona bólami i nie miałam siły przeć i spadało mi tetno.Więc szybko zrobili cesarke.
A mi wlaśnie z dwoch stron stercza jakieś nitki biale.A rozpuszczalne sa czarne.
Dobranoc.
 
serio już ide, odpisałam tylko na zaległe wiadomości z gg..

Aurelia, ja za wino podziękuję :sorry2: wolę już rzygać po łiskaczu niż mieć hedejka po mamrocie :-D

Gastone, notebook powiadasz.. Dobrze znać opinię. Jednak jest to jakiś tam wydatek jakby nie było, więc wolę wybrać z głową.
Gardło boli? Loda poliż :-D:-D

eeee ide już bo głupoty po głowie mi chodzą...a stary w robocie :-D
 
Hejoo ja tak tylko jak po ogień bo żem zauważyła że mnie tu Tabasia wywołała ...jeżeli ktoś to też inny zrobił proszę wybaczyć niedopatrzenie me :zawstydzona/y::sorry2:;-) jestem z Wami duchem choć i to nie zawsze:sorry2::sorry2::sorry2: czasem coś poczytam choć ostatnimi czasami kompletnie nie wiem o co kaman tutaj :zawstydzona/y: nawet nie sądziłąm, że czas kiedy Wiktor nie będzie chodził do szkoły będzie tak wypełniony po brzegi...w dzień nie mam czasu się po hmmm nosie podrapać a wieczorami padam na pysk i tylko mnie do książek ciągnie aby w pozimie pobyć także wybaczcie mą nieobecność poprawię się we wrześniu :-):-):-):-) Buziaki ode mła :tak::tak::tak::tak:
 
Aga Irlandia gratuluje niech córcia zdrowo rosnie
Wilwia sto latek dla Tobiasza
Lubiczanko ale fajne zakupki, ehhh szkoda ze ja takiego szczecia nie mam.
Barmanko buahhh:-D:-D:ninja2:
Podczytuje ale jakos weny na pisanie brak,pogoda do d..y, i wiekszosc czasu spedzamy w domku,czasem ktosik wpadnie i tak nam leci. wlasnie sie wzielam za zrobienie zamku na sciane dla mojej Olivy:nerd:kolana mi odpadajá bo na podlodze dzialalam.:baffled: spadam nyny
 
Tabasia cesarke mialam rozwarcie słabo szło, byłam już zmeczona bólami i nie miałam siły przeć i spadało mi tetno.Więc szybko zrobili cesarke.
A mi wlaśnie z dwoch stron stercza jakieś nitki biale.A rozpuszczalne sa czarne.
Dobranoc.

Gliwa ja niewiem czy to so rozpuszczalne ja mialam po obu stronach jakies koraliki i to szwy byly do sciagniecia ale w szpitalu powinni ci powiedziec czy i za ile przyjsc na sciagniecie a jezeli ci nie powiedzieli to rzeczywiscie moze masz rozpuszczalne;)
a ja tomorrow to poland:)troszke mam pietra moze dlatego ze z dwojka i lece sama;(a moze ze maly je butle i sie stresuje jak mi woda przejdzie na lotnisku itp aaaa a tam jakos to bedzie nie ja pierwsza nie ostatnia,ale mam kaccccccccooooooora wczoraj z mezem poszalelismy dobrze ze maly dal pospac ;)ach przyzwyczailam sie do wspolnych wieczorkow z R a on juz w poniedzialek wraca do pracy po miesiacu zwolnienia;(i znowu bede sama z dziecmi:(a pozatrym my wziaz czekamy na pieniadze za samochod z ubezpieczal;ni no juz miesiac:((((:)wściekła/y:a i kupilismy nowego volkswagen bore:-D
 
reklama
Hejoo,
witam się niedzielnie. Ledwo na ślepia patrze..znowu do późna ksiązkę czytałam, a młody już o 7 był u nas.
Muszę iść farbę na włosy położyć - będę czerwona diablica :-D - bo popołudniu idziemy do znajomych.

 
Do góry