reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
dziewczyny ja was wszytskie zabiore ze soba:D
2.gif
 
:-)

Lubiczanka ale Ci sie trafiło :tak:ja tez ostatnio kupowałam małemu 3 czapki a skasowala za 2 :-D tez sie szubko zawinelam i poszlam :-p
Kamcia dzieki rozejrze sie :tak:
Aga irlandia sliczna Ksiezniczka, jeszcze raz gratulacje ;-)
Anineczka super ze nocka lepsza :tak:
ViKamcia no ja kupuje tez gdzie indziej, ale ten sklep mam po drodze z poczty i zawsze cos kupie :-p

spacerki zaliczone, makowiec stygnie, mały cos marudny chyba szybko podnie dzisiaj a pozatym nuudy :-D
do pozniej ;-)milego wieczoru zycze
 
Hello:-)
Aga Irlandia ale slicznocztka z Viktorii,jeszcze raz gratulacje:-)
Tabasia no Twoj model to slodziak,zreszta przekonalam sie na zywo:tak:
A my dzis po super imprezce:-)Bardzo dziekuje dziewczynki,Tobi ma co robic:-)
Mi tez marza sie jakies wakacje w cieplym kraju,tylko jeszcze troche bedzie trzeba poczekac.Moj maz dzis zostal w domu,ale jakos nie wyszlo nam to na dobre,bo caly czas sie klocimy:-(Zwalmy to na pogode:tak:
 
Aga no w końcu sie doczekałaś słodziutka jest kruszynka:)
Wilwia sto lat dla Tobiego!!!:)
Anieczko to dobrze że Antek już lepiej przesypia.
Dobranoc
 
Hejoo,
boszz jaka ja ciągle zmęczona się czuję :zawstydzona/y: nie wiem czy to Starość nadchodzi, czy też są to efekty Nic Nieróbstwa :eek:


Renni, gdzie byłaś jak Cię nie było?:sorry2:

Aurelia, ja wiem że człowiek musi mieć jakieś zainteresowania w życiu :cool2: ale na gry komputerowe jestem cięta :evil:
Echhh, miło wspominam czasy kiedy z całą rodzinką pokoleniową (mama, babcia) grało się w Eurobiznes, czy Chińczyka, albo w karty...
Z książkami nie pomogę, dopiero co sama zaczęłam nadrabiać zaległości :-( Jestem na etapie sagi o Wampirach :tak::-)

Katrina, ja z moim też świruje w domu, wymyślam mu zabawy, ale Marcel jest na etapie - wszystko dobre na 15 minut. Nie mogę się doczekać momentu kiedy to zainteresowanie będzie dłuższe.

Aniaa, wysłałam Ci pw.

Madbebe, pewnie że lepiej zęby w Polsce wyleczyć. A może zrób sobie wcześniej prześwietlenie zębów? Jak nie wiesz który to można zrobić ze 2 fotki, na jednej fotce na pewno 2 ząbki Ci się załapią. teraz na prześwietlenie nie trzeba mieć skierowania od stomatologa.

Lubiczanka, Ty farciara jesteś wiesz? :cool2: A ja Ci już chyba kiedyś pisałam... "bogatemu to i byk się ocieli" :-D:-D hihi super! Korzystaj jak dają :tak:Ja też lubię takie zakupki, czasem coś wpadnie, nie tak często jak kiedyś, ale...

Julia, jeśli chcesz to ja Ci w tej Hiszpanii walizki będę nosić, lemoniade przez słomkę Ci podam, pot z czoła obetrę - ale plisssss tejk mi plissss

Gliwa, hihi ja pamiętam swe podekscytowanie podczas pierwszego spaceru z Marcelem:-)

Aga, śliczna mała.

ViKamcia, ja gdy karmiłam nie chodziłam na solarkę.

Wilwia, wszystkiego dobrego dla Tobiaszka!!
 
reklama
bry wieczor:-)

lubiczanka to ci sie fartnęło,mi tez tak raz w supervalue:-)

barmanko ja to bym ze swojego sie nie posmiała z pampersa bo on więcej sie mały zajmuje bo siedzi w domu a ja pracuje:-)ale jak mu powiedziałam to sie śmiał:-D

wilwia juz pisałam na FB ale i tutaj 100 latek dla syncia!!
 
Do góry