reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Tichonku,Lubiczanko-dzieki wielkie za przepisy:-)wlasnie chodzilo mi o cos sprawdzonego i malo pracochlonnego;-)mam nadzieje, ze jutro wyjdzie.Tichonku jak Ty to wszystko tam znajdujesz??czyzbys robila jakis spis tresci:-D:-D:-D
Lubiczanko- dobrze ze wszystko wporzadeczku i oby nic nie znalezli :tak:
Aniu83-fajnie, ze Wam sie dzionek udal,a co do bolu brzucha moze wiecej odpoczynku trzeba??
 
reklama
witam wieczorkiem
wlasnie popijam ajerkoniaczek bo wczoraj w koncu nie sprobowalam

jutro jedziemy do Dublina mamy w planie zaliczyc zoo i ikea :-)
spokojnej nocy do jutra
 
No no dziewczeta....niewykluczone,ze moze to juz. Skurcze bardzo bolesne i znowu czyszczonko....wzielam prysznic i troche zelzalo ale wciaz sa. Juz dzwonilam po kumpele,zeby byla w pogotowiu dzis w nocy. A ja juz ubrana...haha...chyba dzis bede spac w ciuchach.
 
no Dziewczęta :) wpadłam, żeby się z wami oficjalnie pożegnać - coby nie było, że tak po cichu sobie wyjechałam. pewnie i tak nie zrobiłoby to większej różnicy, ale to już insza inszość - jak to mówią.
w każdym razie bardzo dziękuję za wszystkie rady, porady, dyskusje i inne takie.
wszystkim ciężarówkom - spokojnego i bezstresowego przebycia ciąży, a potem oczywiście jak najmniej bolesnego porodu
wszystkim Dzieciaczkom - dużo uśmiechu na buźkach i samych słonecznych dni
a Wam - również wszystkiego najlepszego:)
 
reklama
andzulino zrobiłoby róznice :-p w kazdym razie powodzenia w PL- szacun za decyzje i w ogole dla Was wszytskiego dobrego :tak:;-)

moniadan smaku mi ajerkoniaczkiem zrobiłaś a u mnie takiego czegoś niet :sorry2:;-) spokojnej podrózy jutro

misia push push :cool2:

Tichonku moze i Niki sobie Twojego P upodobala, ale Radzio wyznaniem swym na tablicy i tak wygrał :-D:-D

spac chyba trza iśc:confused:
 
Do góry