reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Bry:-)
Ale się dziś naspałam:dry:Obudziłam się o 4-tej i nie mogłam zasnąć,jak zaczęło mi sie oko przymrużać,Radek się o 6-tej obudził:szok::wściekła/y:I już nie zasnął:baffled:Tak więc dętka jestem:baffled:
U nas chyba zaraz lunie,a zimno:szok:
Misia jest na GG:tak:
Idę śniadać i prasowanie uskuteczniać:dry:
 
reklama
Witam z samochodu
Dziewczynki jaka pogoda w Dublinie??
Margaret dostalas mojego eska?

Andziulina miała lot o 6 rano wiec juz pewnie ląduje na polskiej ziemi
A Misia jak codzień trzyma w napięciu ;-)
 
e tam....ja sie juz nie odzywam...jaja jakies. Ja nawet w ciuchach spalam!!! Pare skurczy w nocy...teraz nic i badz tu madry!!! Tymus sobie ewidentnie drwi z matki...taki maly a juz taki cwany!!
 
Misia..hahaha..wiesz co wydaje mi sie ze nie ma innej rady jak wyploszyc mlodego żartownisia...hihi..wiec wskakuj z A do wyrka i do dziela w koncu "S" to naturalna okscytocyna...u mnie zadzialala...tydzien przed jak bzyku byku z P to wylazl AL...a w sumie dzien przed porodem Ewy tez bzyku i wylazla mloda..
a to nie zaszkodzi bo juz tylko urodzic mozesz a pozniej A bedzie mial post ..hihihi
 
ello
Miska i cio tam znowu maluszek szczuje wyjsciem?:-D czy juz go tulisz?:-)

Andziulina normalnie bede plakac:-(, i kto teraz na kawczana do mnie bedzie wpadac.
Pewno juz wyladowaliscie wiec zyze powodzenia w tej polandii.

No u nas tez szaro buro i z lekka pada:crazy: ale my i tak uwiazane w domku jestesmy. mloda od soboty ma kaszel i katar.od wczoraj goraczkuje ma 38 podaje jej nurofen i gdyby nie kaszel i katar wszystko by bylo oki. jak jutro bedzie tez garaczka pojdziemy do lekarza narazie próbuje domowymi sposobami nio i syropem na kaszel.
A mnie znowu rozklada bol, juz dwa dni nie bolalo, a dzis w nocy znowu sie zaczelo i boli do teraz, i znowu dzis nic nie zrobie:crazy:
nio i jestem wkurzona i smutna zarazem, wczoraj poszlam do sklepiku gdzie zanosilam te moje robótki a tam baba mi gada ze wlamanie mieli i duzo rzeczy jej ukradli w tym moje.... ehhhh szkoda mi strasznie tych wieczorów bo wtedy siedzialam i sobie tworzylam.:-:)-:)-(

Miska buahhhhhh to ci maly cwaniaczek...
 
hello:-)
i to by bylo na tyle z pieknej pogody,:-(szaro,zimno i pada brrrrrrrrr:baffled:
Misia bidulko ale sie nameczysz ale przezyc to trzeba,nie ma rady :-(
Mowicie, ze tax podnosza :szok:
a jak tam Anineczko kupilas nowa fure??
Andziulina oby Wam sie w Polsce ulozylo!!! podziwiam ze sie zdecydowaliscie bo my co roku mowimy ze za dwa lata zjedziemy i ciezko sie zdecydowac:dry:
uciekam cos zjesc :)
lece cos zjesc i brac sie za pieczenie :dry:
 
Witam
Może zima idzie do nas??
Brrr....

Andziulina powodzenia w Ojczyźnie :tak::tak:

Marcysiu nową furką jeżdżę od piątku :tak:
Megane II z 2003 tzw."żelazko" jak się ostatnio dowiedziałam :-D:-D

Misia no kurcze,ale w kulki leci Tymek :-D:-D



madbebe mówisz serio o tym taxie? Cholercia.
Chociaż ja płaciłam najmniejszy :blink:
Zresztą dalej czekam na Logbooka i jeżdżę bez taxu :baffled:
Już jeden check point miałam jak wracaliśmy od Lubiczanki,ale nie było problemu :blink: choc nie powiem,serce miałam w gardle :szok:

Właśnie pocztą dostałam kartę ciążową :rofl2::rofl2::-D
 
Witam :-)

Witam z samochodu
Dziewczynki jaka pogoda w Dublinie??

Wietrznie narazie nie pada.Szczesliwej podrozy zycze.

Andziulina szczesliwego lotu i powodzenia w kraju zycze aby wszystko sie poukladalo tak jak chcecie

Lubiczanko a no fajnie fajnie ale coz co dobre szybko sie konczy J juz dzis od rana w pracy ale tylko trzy dni i weekend ma wolny :tak:

Marcysiu ze zmeczenia te bole to raczej nie maz mial 3 dni wolne wiec duzo pomagal poprostu ta ciaze gorzej znosze niz pierwsza ale juz duzo nie zostalo

Misia a to uparciuszek z Twego synka:-D

Kasiuleczka zdrowka dla WAs

Tichonek to sie naspalas...

Wlasnie przyszedl list z CHB tez tak czesto dostajcie jakos niedawno wysylalismy i teraz znowu.
Sniadanko zjedzone trzeba troszku ogarnac i za obiad sie wziasc
 
Czesc

Andzulina powodzenia w Polsce i udanego lotu zycze
Kasiuleczka zdrowka
Tichonek to sie nie naspalas
Misia to niezle maly bawi sie z Toba
ViKamcia to dobrze, ze juz odpadl pepuszek, u Zuzi tez po 5 dniach odpadl
Anineczka dobrze, ze juz masz samochod, bo w dzisiejszych czasach bez samochodu to jak bez reki.

Ale mnie glowa na****dziela, ale to przez ten wiatr. Wywial mi glowe na wczorajszym spacerze i zatoki bola. Cale prawe oko i prawa strona. Zaraz Zuzia pojdzie spac wiec wypije sobie kawke.

Pozdrawiam i milego dnia zycze.
 
reklama
a mnie dzisiaj coś dziwnie podbrzusze boli!!
to nie obkurczanie macicy bo na obkurczanie mnie inaczej bolało i już przestało całkowicie..
bardziej boli tak jakbym miała CC:baffled: i nie moge się wyprostować... straszne to jest...
może dlatego że właśnie dziś mi się skończyły antybiotyki...
chyba się zadowolę paracetamolem .. bo nie mogę wytrzymac z bólu....
ehhhh
 
Do góry