reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Cfaniary weszły teraz i nie widziały tej masakry co się na forum zrobiła.
No ale już jest ok.

Tichonku dobrze,że jest dobrze.A teraz co raz bardziej będzie strzykac,bolec.Ty to już jedną nogą na porodówce. :tak:

Ewelcia nie,jednak podziękuję za drugiego kota.
Wczoraj landlordzi po raz pierwszy zobaczyli Dorę,nic wcześniej o niej nie wiedzieli,ale zareagowali ok. :tak: Tylko mój landlord mnie wkurza,bo mu mało kasy i nie ma na mortage,no przykro mi bardzo,że musi płacic 1000e a wynajmuje za 700e :baffled:

Margaritta kumam czaczę ;-)

Lubiczanko rozumiem,że na strychu był J i nie znalazł kartonów? Eeeee to normalka z tymi Panami,na bank kartony są,pewnie się nawet o nie przewrócił,ale ich nie zauważył :-D:-D

Ania83 dzięki,ale nie sądzę bym czuła się tak super całą ciążę :-D
 
Jestem jestem. Witam ) Cala narazie. Nawet sobie spacer do sklepu urzadzilam...sapalam, kiwalam sie ledwo doszlam i wrocilam ale rade dalam. Mialam dzis wizyte u Gp- glowa nisko w kanale rodnym...moze sie pchac lada chwila ale moze i nie...takze wciaz tkwie w zawieszeniu.
 
Misia..i tak jestes niezla bo ja jak bylam na tym etapie z Ewa to poszlam do sklepu i juz nie wrocilam sama ..znaczy musialam taxi wzywac..hihih a do domu nie byo daleko .

laski Galwayanki kiedy jakas kawusia w wiekszym gronie i to po naszej stronie miasta....ja dzisiaj pieke sernik bo wczoraj kamcia przywozi mi twarog i mowi ze kupila a nie robila a termin sie konczy bla bla bal i czy nie bede moze piekla...hihihi... no i co mam zrobic to pieke dzisiaj
 
Nie,no Misia szacun,że Ty tak śmigasz:tak:Mnie do lekarza mąż zawiózł,po wizycie trochę po Pennysie połaziłam,na autobus i z autobusu jakiś 15 minut i nogi mam w brzuchu:baffled:A kręgosłup wygięty jak paragraf:baffled:
W Polsce śnieg dziś padał:szok:
 
hehehe...no jakos sie doczolgalam i to ba! Z zakupami-ziemniory,kurczak, kalafior i jeszcze pare innych rzeczy! Ale stwierdzilam,ze moze jak sie tak troche wysile to urodze w koncu! Aaron nie chcial mnie wypuscic ale jak sie wydarlam to odpuscil ;) Ja mam ten plus,ze nogi mi nie puchna, brzuch tez nie jest jakis olbrzym...tylko wisi juz wiec rozstawiam nogi jak kaczka :D
 
Marcysia-ja znów wklejam link-do drożdżówy,przy której się nie napracujesz i każdemu wychodzi Wielkie Żarcie - Przepis - Pyszna drożdżówka bez urabiania
No wróciłam-ufffff-nie ma tragedii,ale się nasiedziałam-i Dadzia z Danielkiem dzielnie mi towarzystwa dotrzymywali:)No więc jak się okazało już wsio w porządku-wiec nie wiem o co im chodziło:/W każdym razie jakaś infekcja chyba-ale to się dowiem pewnie przy następnej wizycie(za 4tygodnie),bo siuśki do analizy wysłała-pytała czy krwawiłam,ale odp negatywna więc znowu nie wiem o co chodzi.Zdjęcia sie znowu nie dorobiłam:(
Przepraszam,ale pędzę-obiad muszę zjeść:/
 
reklama
My wrocilismy Natalia sie wyszalala,wybiegala,pozjezdzala i co tylko a J razem z nia bo za cora biegal:-)
A ja siedzialam i co i brzuch mnie bolal :baffled:
Ide sie posilic torcikiem bo mnie ochota naszla na cosik slodkiego :-D

Lubiczanko to super ze wsio ok
 
Do góry