reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

widać że BH:-D [ustki jak nic... hehe

misia dawaj znać co jakiś czas żebysmy się nie stresowały
Marta no nieźle.... to sie naczekaliście :baffled:


ja się musze pochwalić że odpadł małej już pępuszek i mam święty spokój:tak:
 
reklama
hello:-)
wpadlam na chwilke bo kawke pije to mam czas Was podczytac. Od piatku malo co w domku bylam, pogoda sliczna, autko mialam to trzeba bylo to wykorzystac i rozrywke dzieciom zapewnic :-)
Misia- jak chcesz szybszego rozwiazania to zagon A do sypialni -podobno dziala;-):-D:rofl2:
Marta-uuuuuu to niezle sie wyczekaliscie, ale wazne ze urlop sie udal:-)
AsienkoM-to jednak tutaj chrzcicie??
lo matko jak mi sie nic niechce, a domek ogarnac trzeba i jeszcze cos na obiad wymyslic:confused: a tak mi sie oczy zamykaja, jak zwykle zasiedzialam sie wczoraj z ksiazka i pozno poszlam spac a dzis chlopcy juz od 7 na nogach, dobrze,ze chwile posiedzieli przed bajkami to maglam jeszcze polezec. No nic lece............
Milego dzionka laseczki:-)
 
heeeej! :-)


ależ tu się dzieje:szok:

Najpierw anineczko-ogroooomne gratulacje i dziurki życzę!Albo nie-zdrowego, słodkiego maluszka;-)
Vikamcia-gratuluje szybkiego porodu i dziewuszki oczywiście!Słodka jest:happy2:
misia-ja miałam takie bóle 2dni,wiec obstawiam dzisiejsza noc;-)szybkiego porodu życzę i obyś już długo nie musiala czekać!
lubiczanko,Margaritta-dziękuję za pamięć:tak:;-):happy2:

Ja już zaczynam się odnajdować po powrocie;-)Wrocilismy w pt rano,ale dopiero się właściwie ogarnęłam..:blink:Pająki się w domu rozgościły lekko:-D ogród zarósł,w lodowce pusto,wiec póki doszliśmy do ładu,trochę zeszło ;-)Do tego świetna pogoda na pranie wiec 2dni pralka się kręciła..Teraz prasowanie..:cool2:


Pobyt ogólnie OK..ale te podróże :szok: Meczące :dry: Co zrobić. Wikta się wyszalała, pogoda dopisała wiec korzystaliśmy na maxa:happy2:

I mnie się dziecko rozwinęło straszliwie..Wszyscy w szoku ile i jak ona mówi. Serce roscie..;-):happy2:

Lece obiadek szykować.Milego BH!Pozdrawiam Mamki:-)
 
Ania Viki miała pepuszek dzień krócej:-D
ale to pisałam na mum2be ;-)
no i nie użwałam żadnych spirytusików ani nic takiego .. tak jak ostatnio
 
witam
coś pogoda dzisiaj nas nie rozpieszcza;/ a szkoda, bo obiecałam dziecku taplanie w oceanie...
Kamcia - z kawką będzie problem... czasu mi brakuje... obiecałam też Paulecie i co? chyba wybaczycie?
Misia - może Timmy wysłucha prośby i wyjdzie dzisiaj - wtedy będę miała jeszcze szansę zobaczyć go w realu:)
Vikamcia - i jak z organizacją u ciebie? dalej bezproblemowo?
 
Bry:-)
Ja dziś do 10:30 w łóżku poleżałam a P śniadanko zrobił:-)Szkoda,że nie mogę powiedzieć,że do tej pory pospałam bo z tym to kiepsko:baffled:Kręcę się całe noce,bolą mnie boki strasznie,katar mi wciąż życie uprzykrza i przez to chrapię jak smok:sorry2:

I like this video. Thanks for share. :)
:oo::oo2::eek::errr:...Acha...:-D:-D:-D
ViKamcia fajno,to teraz już spokój:-D
Misia to czekamy nadal:tak:
Madbebe,MartaF witamy z powrotem,fajno,że wypady się udały:tak:
Ale wiadomości w telewizji:szok:Nareszcie się Osamie oberwało,tyle istnień ludzkich co on miał na sumieniu...:szok:

Idę robić z chłopakami przemeblowanie w naszej sypialni,coby łóżeczko wcisnąć:-)Potem obiadek i popołudniu do Anii się wybieramy:tak::-)
Miłego dnia:-)
 
Hey
Witam po weekendzie, zawiozłam mojego M do pracy i tylko on jeden dzis pracuje, reszta ma wolne, ale to dlatego, ze w środę jedziemy do Dublina i sie tak umówił z szefem, ze pojdzie dzis, a srode ma wolną
Ja natomiast pracuje codzinnie od piątku, jutro i pojutrze wolne i znów po 9h, wiec busy ;-)

Vikamcia, gratuluje slicznej i duzej corci i super ze tak sobie świetnie radzisz :tak:
Madbebe witamy z powrotem :-)

Niestety pogoda sie popsuła, a tez liczyłam ze na ogródku znow posiedzimy i nic z tego :baffled:

Tichonek własnie tata mi mowił o Billadenie

Misia, na siłę nic nie zdziałasz, mały wyjdzie w swoim czasie, ja tez robiłam wszystko zeby Emka się urodziła wczesniej i nic, wyszła 2 dni przed terminem, ale naprawde u ciebie to juz sama koncóweczka
Miłego dnia, ja zmykam do kuchni
 
reklama
Do góry