reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witam
Ja po pracy jestem dead!! Ostatnio jest bardzo busy brakuje pracowników i czuje jakbym sie roztrojała w pracy:/
Misia trzymam kciuki!! A jak A sie czuje??
Anieczka a ty jak samopoczucie??
Pauletta no to busy masz widze:))
Ogólnie pogoda jest wiec mamuśki poświecaja czas rodzinom i dzieciom a niżeli komputerowi..
Andzia kobieto to musimy sie spotkać na pożegnalną kawe!!!!:)
 
Udany dzionek bylismy na spacerku nad morzem i mieście.Niedawno wróciliśmy z kościólka,zaraz bedziemy obiadzik jesc.Słoneczko fajnie świeci na ogródeczku,dziś wystawiliśmy wózeczek zeby sie wietrzył cały dzień na dworzu,bo daje nowoscia.:-).
 
No i znow siedze jak na szpilkach! Skurcze bardzo bolesne i czeste i okupacja klopa znowu!! Kulam sie na mojej pilce i czekam....znow mam przeczucie,ze moze nie odpuscic tym razem....ale juz sie nie chce nastawiac.
 
Misia pewne jest,że to już tuż,tuż:tak:Miejmy nadzieję,że dziś w nocy:-)Na pewno jestes już na finiszu:tak:
A ja dziś z P i Radkiem na placu zabaw byliśmy,w parku,nad morzem na lodach i dopiero około 18-tej obiad wtrząchnęliśmy:-pA teraz poskładaliśmy wózio i najpierw rundki po mieszkaniu robiłam a teraz siedzę i podziwiam jaki on piękny:-pBaaaardzo jestem z niego zadowolona:tak::-)Ma tyle dodatków,pierdółek i ten piękny kolor,który zawsze chciałam:-)Tfu,tfu,żeby nie zapeszyć,tfu,tfu:-p
 
reklama
Wzielam prysznic,myslalam,ze mi przejdzie....ale nie! Wciaz mnie skreca ale wciaz nieregularnie:) No nic....moze w nocy...moze nad ranem....czy ktos wie czy dzis w nocy bedzie pelnia?

PS- kurka...juz wiem....PELNIA! Czyli ulubiona noc na przepelnione porodowki!
 
Ostatnia edycja:
Do góry