reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

to ja jeszcze tu napisze dokładniej
w srode zajechałam do szpitala na mój czas o 16 później miałam ktg 45 min i 2cm rozwarcia a po ktg juz 5 , przyjęli mnie na salę.. i gdzies o 17.30 na porodową szłam
no a o 18.38 już urodziłam
laugh.gif

nie cale łozysko wyszlo wiec mnie czyscili.. wyszłabym wczoraj ale właśnie przez to musiałam zostać do dziś..
a dzisiaj o 10 rano nas wypisali:tak:

aha urodziłam bez znieczulenia bo nie zdążyli m w tym tempie podać...ale to już alex napisała..
no bo było tak ze wołałam o znieczulenie a oni mówia e za 10 min przyjdzie lekarz i zbadali rozwarcie że jeszcze się nadaję na epidural...
no ale jak już lekarz przyszedł to mała leżała juz na przewijaku :sorry2:
oczywiście poszło bardzo szybko!! ąz się nie wpodziewałam..
a tak nagle poczułam ból i baba i mówi że główka wychodzi:szok:
byłam w szoku... no i zaraz cała reszta ..
D nawet nie zdążył zdjęć porobić na sali hehe
a ja po porodzie poczułam się dobrze nic mnie nie bolałao...
wogóle się nie zmęczyłyśmy ani ja ani mała... super po prostu :tak:
mala ma 57 cm i wazy 4 kg rowne

tu focia
DSCF5364.jpg

aha i dziękujemy bardzo za gratulacje :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
siemanko

u nas ok..moj P polecial juz do Pl ..wiec jestem sama 10 dni..
glowa boli mnie juz 3 dzien i nie wiem czy to cisnienie i przez to slonce..bo strasznie mnie razi a jak wypije energi drinka to glowa przestaje bolec wiec chyba od pogody znowu migrenowe bole mnie dopadaja masakra a do tego mam codziennie dzieciakow...wrrr


Vikamcia...Emma jest cudowna...te faldeczki na raczkach boskie ..a jakie pultaski ma hihihi uwielbiam takie maluszki ..kazda faldke wycalowalabym ..juz wyobrazam sobie jakie ma na udkach ..hihihi
porod mialas ekspresowy :) ale coz szlak przetarty to juz szybciej idzie ..mowia ze 2 porod jest o polowe krotszy niz pierwszy ... u mnie sie sprawdzilo
 
Vikamcia ja rowniez gratuluje ci jeszcze raz!!!porod mialas szybciutki....!!!no i duza panna ci sie trafila:)

Didi mnie tez glowa boli:eek:a do tego zle sie czuje,obudzilam sie z bolem gardla,lekkim katarem no i bolem glowy:(((

nie mialam sil juz wczoraj napisac ...ale zmienilam wczoraj odbiorce smici...
wczesniej placilam 27e a teraz zmniejszli na 22...
wczesniej tez zabietrali zwykly kosz w kazdy wtorek,a recyclinkg co drugi poniedzialek...a teraz na przemian i to sami nie wiedza w ktorym tyg biora jaki kosz:wściekła/y::wściekła/y:..........
ja wystwilam zwykly a kolezanka recycling i zabrali...w nastepnym tyg wystawilam recycling i mi nie zabrali...i teraz sie bujam z pelnym koszem....

wczoraj podpisalam umowe z AES-em....16,50 e na miesiac i daja 3 kosze.
Daja tez karte co mozna sobie na poczcie co tydzien np.5e wplacac;-):-).......
 
ewelcia ja wiem czy duża?? hehe mniejsza od pierwszej:-D
didi no fakt szybciej poszło.. i nie wiem jakim cudem hehe
małej się śpieszyło na świat...

za to Vi cudnie reaguje na siostrę ..
całuje ściska , tuli ... mówi cagle Emma i chodzi zagląda do niej .. chce na rączki.
ale zazdrosna nie jest ... i bardzo mnie to cieszy :)
wkłada jej smoczek do buzi(nawet jak śpi) hehe
dobra siostra z niej będzie :-)
 
Dzien dobry

Vikamcia jeszcze raz Ci gratuluje!!!Szybko poszlotez chcialabym aby u mnie tak bylo co by czlowiek sie nie nameczyl:-)Corcia sliczna i super ze Victoria nie jest zazdrosna,ciekawe jak to u nas bedzie wygladalo.

Didi,Ewelcia oby bole glowek,przeszly :tak:

Sniadanko zjedzone,zaraz sobie inke zrobie mam nadzieje ze postawi mnie na nogi ;-)
 
reklama
Do góry