reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

No najpierw sprawdź szlaufa :tak::tak:
a u nas nie ma pogody na basen,słonko świeci,ale wiatrzycho konkretne.:dry:
jakieś mnie słuchy doszły,że jutro się widzimy ? ;-):-):-):-)

A no chyba:)))no i szlauf nie pasuje...być może J gdzieś ma jakieś końcówki,ale znajdz coś teraz w jego bajzlu:/
Tichonek-no kurka zdolna bestia nie?Jak trza to sie znajdzie i emotki;)))
 
reklama
Ewlecia jak synek?

Anineczko oby dobre samopoczucie Cie nie opuszczalo :tak:
U nas tez dzis wietrznie duzo chlodniej niz wczoraj,mam nadzieje ze od niedzieli bedzie pieknie bo moj J do wtorku ma wolne:tak::-D

Tichonekto sobie pospaliscie :tak: choc przyznam sie ze ja tez o 10 dopiero zeszlam na dol Nacia od 7nie spi ale grzecznie obudzila tatusia a nie mamusie :-)

Lubiczanko najlepiej to Ty poczekaj na swojego mezula a nie sama bedziesz szalec z tymi wiadrami
 
Czesc

MartaF udanego pobytu w Polsce
Tichonek no to fajnie tak pospac
Lubiczanka nie szalej tak

Wieje dzisiaj troche.
Tez ogladalam Slub ale tylko przysiege, a Wiliam faktycznie wykapany ojciec.

Zuzka od 2 dni przesypia cala noc. Kladziemy ja po 20 i spi bez pobutki az do 6, potem butelka, lezy ze mna w lozku do 7 i potem jeszcze spimy do 9:30.
Od 2 dni dostaje tez rano kaszke ryzowa ale boje sie czy nie bedzie miala jeszcze wiekszych klopotow z kupka bo przeczytalam ze kaszki ryzowe zageszczaja kupki, a jak pisalam wczesniej Zuzka robi raz na 4 dni.
Moze lepiej kleik kukurydziany.
 
ANIU Szymon dzis juz ok..nie ma niy kataru ..ale jakos tak dziwnie ma nos w srodku zapchany,ale tylko chwilami...moze jaks koza wieksza siedzi i dlatego?-dziekuje ze pytasz:-)
Ach jak ja Ci zazdrowszcze spania do 10

AsienkoM jesli u robi kupki tak zadko to ja bym nie ryzykowala raczej z ta kaszka ryzowa ,lepiej kleik kukurydzina-sama go podawalam i bylo ok, a po ryzowej mial zatwardzenia
 
Dziewczyny,które mają dłuższe sygnaturki,widziałyście zmianę?:sorry2:Żeby całą zobaczyć trza ją przesunąć:tak:
Boszsz.....jak mi wszystko idzie...jak krew z nosa:dry:Powolniak taki ze mnie,że szok,sapię,przysiadam co chwilę.Tylko odkurzyłam,obiad zrobiłam,pranie wywiesilam i już ledwo dyszę:zawstydzona/y:A jak mi gorąco:szok:Ludzie:baffled:
Mam nadzieję,że P nie zapomni i przywiezie mi po pracy wózeczek:-)A w weekend łóżeczko będziemy składać i do Rathcoole po przewijak jeszcze podjedziemy i everything will be ready :-)
Nie zapomni tego wózka bo mu nie omieszkam
telefonicznie przypomnieć:-p
Lubiczanko nie mów,że jednak śmigasz z tymi wiadrami?:sorry2:
Anineczko,widzisz-nie ma to jak z rańca kiełbasą buzię zapchać i od razu się kobieta parę dni lepiej czuje;-):-D:-D:-D
 
reklama
Do góry