reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

AsieńkoM,Aaniu,Tichonek-nie latam z wiadrami,bo nam się pogoda skiepściła:/Tzn niby słonecznie,ale jest zimny wiatr:(((
AsieńkoM-ale Ci dobrze...Daniel co noc minimum raz się przebudza-ale na szczęście tylko po to,abym go położła spowrotem i przykryła:)))
Aaniu-korzystaj kiedy możesz!
Tichonek-odpoczywaj jak najwięcej-trzeba akumulatory naładować:))))
 
reklama
Witam dziewczynki:-)
Piekna pogode mamy dzisiaj,wiec pewnie wiekszosc korzysta.Ja wrocilam z plazy z mama.Tobi bal sie postawic gole nozki na piasku,wiec po plazy chodzil w skarpetkach.Do oceanu tez wlazl w skarpetach:-DTak wiec te mokre skarpety w zetknieciu z piaskiem nie wygladaly ciekawie a on za nic w swiecie nie chcial ich sciagnac:-DJutro juz mama odjezdza i pewnie bedzie bardzo smutno:-(Ale dzis dostalam wiadomosc od siostry,ze jak uda jej sie znalesc tu prace,to przyleci na 2 miesiace,no i bedzie mieszkac u mnie:tak:
Mam jeszcze pytanko,chce z Pl zamowic Tobiemu jakies sandalki,lub leciutkie buciki na lato.Problem jest w tym,ze on ma strasznie wysoki przegub,tu pasuja mu tylko buciki z clarksa,wiec troche sie tak boje zamowic"na oko".Macie w tej kwesti doswiadczenie z Pl sklepami?
 
Niektórzy ludzie mają dośc angielskiego ślubu:

sickbaglydialeith2011.jpg


Wilwia ja nie zamawiam z reguły butów w sklepie internetowym :no:
Oby siostrze udało się znaleźc tutaj pracę :tak:
 
Tichonek i jak wozeczek przywieziony?Co Ty chcesz zostalo Ci tylko 3 tyg do porodu wiec sie nie dziw,pozniej jak urodzisz bedziesz szybka jak blyskawica:-D zobaczysz

Wilwia ja rowniez nie pomoge naszej buty kupujemy w sklepie ma wysokie podbicie i ciezko jej dobrac buciki

Ja pranie poskladalam,placki zrobilam, odkurzylam i teraz odpoczywam sobie.
 
Hey mamuski
My dzis kolejny dzien na ogródku ja juz jestem niezle opalona ;-)
Teraz mam nocke ale dzieci juz smacznie spia wiec mam czas dla siebie a moj Mnw domu sie "męczy" z naszymi Emma pozno wstala w drzemki to pojdzie pozno spac

Eryk jutro do szkoły juz codziennie mi marudzi kiedy pojdzie do Irlandzkiej szkoły niech sie jutro troche polska nacieszy

Wilwia ja buty zawsze kupuje z sklepie i tam mam problem a co dopiero z netu wybrac ale sandalki Sa mało zabudowane i maja regulowane paski wiec mysle ze powinny pasować
A co do piasku to musisz do mnie wpasc do piaskownicy z Tobim jak zobaczy moje dzieciaki z gołymi nozkami to moze tez bedzie chcial ;-)
Fajnie ze siostra chce przyleciec moze zając moje miejsce :-)
 
Wilwia ja bym przez neta nie kupowala butow-mam dokladnie ten sam problem co Ty z Tobim.
Moniadan niby sandalki maja regulacje ale i tak jesli dziecko ma wyskie podbicie to ciezko jets kupic odpowiednie....ja rok temu nie moglam kupic,ale ze bylo juz naprawde goraco to kupilam ale regulacja byla mala-taka na styk prawie ze....po 3 tyg czy po 4 musialam kupic nastepne:baffled:bylismy wtedy w PL ..rowniez ciezko bylo mi znalesc odpowiednie.
 
Ciao!

No to sie melduje-co by nie bylo! :) Jestem cala,nie rozczlonkowana jeszcze i calkiem zywotna! Dzien bardzo towarzyski, czyli ffaaajny:))))
Jutro zegnam moja sis i mega smutno mi z tego powodu....szczegolnie ze wzgledu na Ala...bo zostanie z ciezarna matka na ostatnich nogach i kulawym ojcem....czad....fun jak cholera! :D

Wilwia- ja juz Tobie mowilam co prawda ale napisze jeszcze,ze mam taki sam problem z Alem ale mimo wszytsko kupilam mu sandaly na oko :) Mama moja kupila mu w POlandii w sieci sklepow SMYK sandaly na rzepy-zreszta widzialas je ostatnio. Sa super i dobrze mozna dopasowac wlasnie dlatego,ze na rzepy...a cena-o niebol epsza niz w IE. Zreszta co jak co ale buty dla dzieci w PL sie oplaca kupowac...juz nigdy nie zaplace za buciki 60 jurkow!!!
 
to i ja się melduję, cobyście nie myślały, że już sobie pojechałam tak bez pożegnania:p
w każdym razie przeniosłam się na "jasną" stronę miasta i dzięki uprzejmości kochanej Frog koczuję u niej z rodzinką;)
i podczytuję was - żeby nie było;)
 
reklama
Andzulina-no właśnie!!!Już zaczęłam domysły snuć;)))
Misia-no szkoda,że siostra nie zdążyła na poród,ale co tam?A o Ala nie bój się-dzieci mają głowę pełną pomysłów i on z Wami"da sobie radę";)))
Ewelciu-:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))-mina jurorki nieoceniona!Bomba!!!!!
 
Do góry