reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Jeden dzień wolnego i tak pieknie więc musze to wykorzystać:)
Miłego dnia[/QUOTE]
Wykorzystuj,wykorzystuj:tak::-)
Misia-za wczasu się melduj;-)
Didi-a jak dziś z dziećmi-są?
Asieńko-no takiej to dobrze:-D
Ewelcia-dziś pewnie znów cały dzień na nogach:confused::happy2:
Kasiuleczko-oby to nie była powtórka z rozrywki:sorry2:
Anineczko-jak tam:confused:
Madbebe-jak u Was-jak Wiki:confused::confused::confused:
Marta-dolecieliście?Teraz pewnie odypiasz;-):-)
No J basen naprawił-trzeba napełnić-póki pogoda ...Nawet postanowiłam z wiadrami polatać,żeby od razu ciepła woda była-bo tak to z tydzień musiałaby się nagrzewać-a i to bez gwarancji pożądanego rezultatu:)Daniel właśnie idzie w kimonko,starszyzna na górze się bawi...luuuuz-dobrze,że chatkę ogarnęłam...tylko obiad na głowie-pikuś;-);-);-)
 
Lubiczanko ja nawet nie chce myslec co to bedzie dzis...mam Nille ....pewnie znow Szym bedzie sie darl ze chce isc na osiedle a ja z dwojka nie ide bo ich nie ogarniam
 
witam

Oh ślub królewski :-D Kto ogląda?
Ale ten Will wyłysiał :-D normalnie kilka lat temu był jeszcze przystojny,a teraz to prawie kopia tatusia :baffled::-D

Ja się czuję super :-D
oby tak dalej.

dziś moje autko przyjeżdża,ludzie jaka jestem podjarana :szok:


Lubiczanko odpuśc sobie te wiadra :angry:
 
Anineczko-ja oglądałam do przysięgi-teaz nuuuda...a wiadra-no nie odpuszczę-póki jest pogoda:)))ale spoko-nie będę szaleć...może najpierw sprawdzę czy dam radę szlaufa jakoś podłączyć:)))Dobrze,że dobre samopoczucie dopisuje:)
 
reklama
Bry:-)
A my z Radkiem do 10-tej pospaliśmy:-DŻyć nie umierać....i nie rodzić jeszcze bo się skończy spanie:-D
Lubiczanka znalazła emotki!Ja Cię!!!:-D:-D:-D
A wiadro to Ty se na głowę załóż a nie targaj (nie ma emotki stukającej się w głowę:dry:)No fiśnięta baba,no!:wściekła/y:
Anineczko to samo wczoraj mojemu P mówiłam:-DWill był kiedyś duuuużo przystojniejszy a teraz taki wyleniały:baffled::-DA w niedzielę bodajże na TVN oglądałam film "Kate i William" i takiego tam przystojniaka dali do roli Willa,że przesada:-D
A królowa na ten ślub się za kanarka przebrała czy jak:eek::-D
Misia a Ty nam tu takich akcji nie serwuj bo już wszystkie podminiowane a Tu nic:-DJeszcze przez Ciebie szybciej od Ciebie urodzę:-D
Odkurzacz czas załączyć:dry:
 
Do góry