reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ciao!

Ach! Co za dzien...zlecial tak szybko dzieki pieknej pogodzie. Caly dzien na ogrodzie. POsadzilysmy troche kwiatkow, powyrywalysmy chwasciory,skosilysmy trawe. Alex wniebowziety latal w krotkich porach..caly brudny! Kupilam mi pistolet na banki to strzelal wszedzie :) No super bylo! Teraz jestem po kolejnym cudownym masazu na moje zbolale plecy:)
Jednakowoz dzis mialam pierwszy dzien ,kiedy naprawde poczulam,ze jestem na ostatnich nogach. Mialam juz problem z wytarciem stop po kapieli i ubraniem sie. Chodze juz mega wolno i siadam co chwila. Nie moge uniesc juz Alexa bo od razu czuje,jakbym miala upuscic Tymka z brzucha! :D Taka pogoda tylko pogarsza moje samopoczucie,choc nie narzekam oczywiscie bo kocham sloneczko i niech bedzie tak jak najdluzej. Moja sis juz napewno zostaje do 30-go a jest mozliwosc,ze jeszcze sie uda do 2-go maja. To byloby cudownie...strasznie chcialabym urodzic poki ona jest bo pomoglaby Aaronowi zajac sie Alem. Oby oby...ja juz moge isc rodzic!! Torby gotowe...choc ciagle mysle,ze czegos jeszcze nie mam.
Vikamcia- trzymam kciuki i zazdroszcze,ze juz cos ci odchodzi...w sensie czop. Swoja droga to wszoku jestem,zecie tak sprawdzaja,badaja...usg!!!?? Ja mialam tylko jedno jedyne...a swoje wizyty wszpitalu juz zakonczylam...well...
A BIna juz urodzila?
Acha-zapomnialam,ze dzis tez zaczela sie u mnie mleczna produkcja!! Rozbolaly mnie bimbolki i zrobily sie twarde i takie szczypiace jak przy produkcji mlesia...wiec moze juz zaraz??

Ustalalysmy dzis zsis menu na swieta. Oczywiscie z pomoca kwestiismaku.pl Czizas...jakie pysznosci!! Jutro mamy wiec dzien zakupowy!!
Milej nocy dziewczeta.
 
reklama
Lubiczanko no i jestem:-p:zawstydzona/y:

ja nie mam czasu....moj szym zwariowal...w domu nie posiedzi tylko na dworzu.
Wszystkie dzieci z osiedla go znaja...jak tylko z nim ide to krzycza"hellol Szymon lub simon,how are you"?:-D:-D:-p....
skubany od wczoraj tak naprwde zaczal z dziecmi brykac...wczeniej tez,ale krotko teraz to do oporu...
lata za tymi starszymi,gada do nich co po Polsku,oni po Ingliszu...ten im przytakuje co chwile mowiac taaaa:-D:-D:-D:cool2:....jak dzieci na ogrodek do kogos ida to on pierwszy....:nerd:musze go wyciagac z tamtad!!!!!!!

pozyczyl od NIlli rozowy samochod:-D:-D;-):zawstydzona/y::cool2::dry::szok:i smiga na nim...zobaczyl ze dzieci na osiedliu maja cos podobnego wiec on tez chcial...musimy mu cos kupic..ale to po swietach juz a to rozowe ustrojstwo oddac:-D......meksyk jets normalnie!!!!

Anineczko super ze sprzedaliscie autko:)owocnego poszukiwania nastepnego zycze:)

Vikamcia suepr ze z dzidzia ok!!!!

DIDI STO LAT DLA EWCI!!!!

Misia nie wyganiam cie ale skoro sis jest to marsz na porodowke!!!!!!!!!

sory jak kogos ominelma...ale spojrzecie na zegarek........


poappappapa
 
Dzień dobry:)
Ale nam humorek od rana dopisuje-zresztą już od kilku dni-tak jakoś wesoło:)Dzieci od rana kolorują wielkanocne malowanki,Daniel skutecznie próbuje im pomóc:)Bigos w kolejnej fazie pyrkania-wreszcie za insze inszości się wziąć mogę:)Czyli w ruch dziś ciasta,babki,warzywka na sałatkę zagotuję,i może się za dom wezmiemy:)
Basen pusty czeka na wodę,a ja na pózniejszą godzinę aby stwierdzić czy opłaca się latać z wiadrem:/
Vikamcia-dobrze,że wsio ok,ale skoro to już 41tydzień to obserwuj!!!
Didi-jak imprezka urodzinowa?
Ewelcia-ja też nie posiedzę z Danielkiem...Coś zrobić można tylko jak śpi:/A tak-zwłaszcza jak 2starsze D wyjdą na dwór-sajgon!!!
Misia-no-tydzień Ci daję...a okna pomyłaś?;))))))))))))))
Anineczko-eeeee no fajne autka sobie upatrzyłaś:D
No i co?No i brykam,bo wesoła brygada dokazuje-a obiecałam im,że mi pomogą z babeczkami do koszyczka,więc ciągle dopytują"kieeeedy?"
Miłego dnia Wam
 
Dzien dobry

Vikamcia super ze wszystko dobrze to tylko teraz pozostalo Ci czekac....ciekawe kiedy cora zechce wyjsc:-)

Anineczko no fajne auta upatrzylas w takim razie zycze udanego poszukiwania

Misia korzystaj,korzystaj poki siorka jest ehhhh ja juz sie doczekac nie moge kiedy moja mama przyleci :-)

Tichonek u mnie tez pokazuje ze beda przelotne deszcze oby sie nie sprawdzilo poki co narazie jest ladnie slonko swieci cora juz sie dopytuje kiedy bedzie mogla isc baby robic :-D

Ja wczoraj juz o 20.30 w lozku bylam:szok: wyspana jestem,nawet nie slyszalam jak J z pracy wrocil.

Milego dnia zycze
 
Witam :-)
Ja jeszcze w lozku
Dzis moja kolej na dłuższe spanie ;-)
Tez sie wyslalam jak Aniaa83 ;-)

Wczoraj rano zakupy pozniej małe sprzątanie
A po południu pojechałam z Erykiem na plaże
Moj synek szczęśliwy powiedział "jaki fajny dzien w moim życiu plaża, lody tylko ja i ty" :-)

Co do zębów to jeszcze żaden mu nie wypadł nawet nic sie nie rusza

Margaritta ok dam znac :-)
Tylko ten 18 to nic pewnego tzn to moze byc plus minus kilka dni ale za to na pewno
bedziemy 4 maja bo wtedy mamy datę złożenia wniosku :-)
Planujemy sie wybrać do zoo

Didi spóźnione zyczonka dla Ewy :-)
Misia zazdroszczę masazow
Vikamcia super ze wszystko w porzadku i daj znac jak cos sie zacNie
A bedziesz brała znieczulenie?

Ok ja Musze sie ruszyć ide pod prysznic a pozniej sprzątanie chce dokończyć No i dzis od 16 pracuje...
Miłego dnia
 
hello :-)
mmhhhh u Was przelotne deszcze zapowiadaja a u mnie juz leje :baffled: oczywiscie zawsze tak jest jak okna umyje:wściekła/y:.Wczorajszy plan dnia wykonany,wszystkie okna pomylam z zewnatrz i od srodka i dzis rece czuje:szok:,domek posprzatalam ale widze ze do poprawki bedzie dzieki chlopcom :dry: a dzis biore sie za pieczenie i malowanie jajek :-D uhhhhhhhhh mocy przybywaj :-D:-D:-D
lece wpadne pozniej.......;-)
 
Hejoo laski :-) ja się czaję na kuchnię bigos zrobiony, choć prze te cholerne irolskie żeberka, które były zapeklowane solą do granic możliwości, jest słony i już próbowałam wszelkich sposobów aby to jakoś ogarnąć i już nie ma tragedii ale dalej jest ciut za słony jak dla mnie:dry: dzisiaj robię sero-makowiec 2w1 żeby za dużo ciasta w domu nie było :-D:-D:-D ostatnio przez moją chorobę zrobiłam sobie pauzę w diecie :sorry2: ale nie byłam w stanie gotować więc byłam na łasce męża choć aż tak bardzo sobie nie pofolgowałam a do tego jeszcze teraz święta ehhh później trzeba będzie się wziąć ostro za siebie :-D:-D:-D
ViKamcia dobrze, że wsio ok i możesz porodu dotrwać w domku :tak: a skoro czop odchodzi to już lada chwilka :-) a dziecię z usg pewnie na 41 tc bo duuużą pannicę urodzisz :-D
Didi spóźnione ale szczere życzonka dla Twojej najmłodszej pociechy :-):-)
Misia achhh masaże Tobie to dobrze :-D trzymaj się kochana na tych ostatnich nogach oby Ci się udało urodzić w trakcie pobytu Twojej siostry :tak:;-)
Marcysia ja dzisiaj umyłam okno tarasowe i ledwo weszłam do domu i sruu lunęło :dry: ale co tam co mnie nie zabije to mnie wzmocni :-D zaraz jak padać przestanie to jeszcze machnę okna od frontu a co choć prze chwilę niech będą przejrzyste :-D:-D:-D:-D
 
hellloo Laseczki;)
Didi - spóźnione życzenia urodzinowe dla Twojej Ewuni :)
Vikamcia - dobrze, że w szpitalu wszystko posprawdzali - przynajmniej będziesz spokojniejsza
Anineczka - super, że autko sprzedane
Larcia - zazdroszczę tej ciszy;P
Misia - woow no to fajnie, że sis zostaje - w takim razie nabieraj sił i relaksuj się ile się da:)
Pauletta - będę miała coś jeszcze dla ciebie;P
Moniadan - normalnie Eryk wymiata swoimi tekstami;)
ufff... i to tyle, co zapamiętałam;)
no i zazdroszczę wam trochę tych przygotowań do świąt;/ u nas niestety brak - no w sumie to kupiłam białą kiełbasę i jajka - więc pełen "wypas"... niedzielę i poniedziałek spędzę na pakowaniu i sprzątaniu, a poza tym to A pracuje przez święta, więc i tak będę sama z małym. no nic - lecę dalej:)
 
Bry:-)
U mnie babka już w piekarniku,żurek zrobiłam ale ile jeszcze przede mną:sorry2:A zmęczona już jestem,spocona i bym się chętnie położyła na drzemkę:baffled:Normalnie sił już nie mam:no:
P wczoraj wrócił około 22:30 z pracy:szok:Radek dziś szybciej wstał to go zabrałam,żeby P pospał trochę bo ma mi pomagać a tu telefon od szefa,że jest tir do rozładowania:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Że niby dostawca nie wiedział,że dziś mają firmę zamkniętą i przyjechał,tia...sraty-taty:angry:No i P ani nie pospał ani mi nie pomaga tylko pracuje:wściekła/y:Bo szef powiedział,że może przyjść..."If You want":-DPiźnięty,przecież skoro dzwoni to wiadomo,że P potrzebny,już by takich akcji nie robił:sorry2:No i zostałam z tym wszystkim sama:angry:Mam nadzieję,że P wróci za 2-3 godziny bo mnie szlag trafi:wściekła/y:
Pogoda też niewyraźna,choć ciepło i na razie nie pada:tak:
A ja jestem przeziębiona,kicham,prycham,kręci mnie w nosie,gardło mnie boli,Radek cherla na mokro,że szok:dry:W zeszłym roku mieliśmy Wielkanoc z jelitówką a w tym z przeziębieniem,ale juz wolę to drugie:tak::-D
ViKamcia super,że tak sie Tobą zajęli i że z córy taka spora babka,pewnie jednak na święta zaśpiewasz "Alleluja!":-DI babka będzie na święta jak się patrzy:tak:
Idę roladę robić...Ależ mi się nie chce!:baffled:
 
reklama
dziękuje dziewczyny..
ja mam nadzieję e jednak czop nie odejdzie do tego maja... hehe
wg om mam na 1 maja i tak chciałabym urodzić:-)
póki co nic nie boli ani nic..

misia a zajęli się bo widzisz jak coś się dzieje to się zajmują a jak nie to olewają...
ja tez już nie mam żadnej wizyty...
a powinnam mieć jeszcze jedną.. tylko z tego ze mnie wysłali do szpitala to mysleli ze juz zostanę i mnie więcej nie umówili...
a co do usg.. to musilei sprawdzić czy z dzieckiem wszystko ok.. i zrobili mi dzień po dniu 2 usg!!!
ja się ciesze bo 1 dnia sprawdzali wody a np drugiego już przepływy w pepowinie a to byo dla mnie najważniejsze...:tak:




Niech Wam jajeczko dobrze smakuje,
bogaty zajączek uśmiechem czaruje,
mały kurczaczek spełni marzenia,
wiary, radości, miłości, spełnienia.
 
Do góry