reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
helloł

Nikola 39 ... Martyska katar ... czyż zycie nie jest piękne.
Dodam ze na Bozenarodzenie też obie były chore.
wrrrr

Niemniej jednak kazdej z Was i Waszym rodzinkom spokojnych, zdrowych i radosnych świat zyczymy :tak:

wielkanoc.jpg
 
Witam

Kropelki deszczu postraszyły nas i uciekliśmy do domu,ale widzę,że się nie rozkręca tylko słonko wychodzi.Choc dzisiaj juz nie tak upalnie jak wczoraj :tak:

Chciałam do sklepu podjechac po węgiel do grilla,ale podjazd pusty :dry:

Zaraz zapekluję karkóweczkę i potrzymam w lodówce i chyba na obiad pysznego łososia zrobię :tak:
No i za sprzątanie się trzeba wziąśc.

ViKamcia super,że wszystko ok.

Misia odpoczywaj ile wlezie i korzystaj z obecności siostry,a i masaży ja zazdraszczam.
Jak Aarona noga?

Ewelcia no twój struś pędziwiatr zawiera pierwsze znajomości z kumplami :-D;-)

Tichonku oby P szybko skończył pracę :tak:;-)


Margarett nooo cooo ty.Zdróweczka dziewczynkom.:sorry2::sorry2: Aaaa i dzięki,wiesz za co ;-)
 
Sero-makowiec w piecu, jajka się gotują trzeba będzie pomalować ;-) a dziewczyny czy takie zwykłe plakatówki nadają się do pisanek?? albo mazaki?? dałabym coś Wiktorkowi do roboty pewnie nie złe mazgaje by wyszły ale cóż :-D CU :-)
Margaritta zdrówka dla dziewczyn :tak:
Tichonku dla Was też zdrówka jak najbardziej :-)
Mnie już nic nie boli tylko zakaszle od czasu do czasu odrywając jakieś ufo :baffled: a Zuzce już tylko katar został bo sprawca całego zamieszania już się czuje jak ta lala :cool2:
 
nooo-już padaM A NA DOBRE SIĘ JESZCZE NIE ROZKRĘCIŁAM-JAK NA RAZIE OBIAD NA DZIŚ,BABKA I mniejszych babeczek...Ale zakupki jeszcze zrobiłam-niby nic specjalnego a już tyle kasy poszło:/Teraz sernik robię i przyprawić trzeba mięcho na pieczeń:)
Margaritta-buziak dla Dziewczyn-masakra jakaś:(
Tichonek-Tobie też zdrówcia i Radkowi oczywiście:)
Pauletta-możesz pisakami-bardzo prawdopodobne,że przebiją na jajo,ale w niczym nie zmieni smaku-sprawdziłam na sobie:)Udanej zabawy z pisankami:)Moje już też się pytaja kiedy malujemy:/
Anineczko-jak bez ręki,prawda?Znam ten ból
 
Pauletta ja bym farbek nie używała,lepiej pisaki,a najlepiej by były nie toksyczne :sorry2: no chyba,że nie będziecie ich jeśc ;-)

Lubiczanko odsapnij kochana ;-) i fakt,jak bez ręki,ale w ciągu 1,5 tygodnia mam coś miec :sorry2: trochę długo i znów na łasce męża :-D:szok:

Ja już ogarnęłam pokoje,chłopaki sprzątają swój,czyli mam kilka godzin spokoju :-D:-D

Didi jak po imprezce?
 
Na szczęście P wrócił jakieś 1,5 godziny temu i okna mi pomył:tak:Oczywiście teraz pada:-D:-DTradycji musi stać się zadość:sorry2:
Musimy na jakieś ostatnie zakupy się wybrać,potem jajca pofarbować i koszyczek naszykować:tak:
Margaritta
myślę,że to choróbska Wasze to z ostaniego moczenia nóżek w super ciepłym Irlandzkim Morzu:sorry2:Zdrówka dla dziewczynek i żeby na Was nie przeszło:sorry2:
Lubiczanko ależ Ty masz powera:szok:Ja to bym najchętniej te święta przespała:zawstydzona/y:Ale coś zrobić jednak trzeba:sorry2:
 
hejooo!!!
dzieci mi spia...a ja zmeczona jakassiedze na necie za miast np.pranie powiesic,albo warzywa wyjac z gara:dry::sorry2:

wy tu mi o ciastach piszecie z epopieczone a ja mam zamiar jutro to robic...ale czy ja sie obrobie??
kurde a moze ja wieczorem machne sero-makowiec?ide na latwizne jak Pauletta:-p
a drugim moim ciastem bedzie uwaga :-D
Wielkie Żarcie - Przepis - Ciasto z rabarbarem najłatwiejsze
M mi przywiozl rabarbar to co?przeciesz szkoda wyrzucic:-p:cool2:


przed poludniem jak z Lidla wracalam to zaczynalo padac...ale teraz jest nawet niezle tylko tyle ze wieje z lekka
 
Anineczko,Tichonku-ja Wam powiem,że mnie w kuchni można z produktami zamknąć i jest mi jak w niebie-powera mam na 1500%,ale jak o sprzątaniu pomyślę,albo jak mnie ktoś czy coś oderwie od pracy to padam:/żeby było śmiesznie właśnie w ręce trzymam mikser a drugą piszę:)))))))))))
Monidan-poszalałaś dziś w łóżeczku-dobrze-kiedyś nie zawsze:)
Ewelcia-pewnie,że szkoda wyrzucać-mój J to by się ucieszył z racuszków z rabarbarem:)
Anineczko-dasz radę-wierzę w Ciebie:)dobrze,że dzieci wolne mają:)))
 
reklama
no i dzieci wstaly...pranie powiesilam i warzywa wyjelam:dry:
szym buczy....wrrrrrrrrrrrrrr....na dwor chce...a raczej na osiedle do dzieci!!!!!!!
dwoje ich nie ogarne,wiec zostaje im ogrodek
ktos mi wydzwania z prywatnego nr.i sie nie odzywa...
odebralam 2razy a juz chyba z 5razy dzownil i nie odebralam....co za czlek:confused::dry:
 
Do góry