reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

a moze drugi rzad ,druga od lewej???:-D:-D:-D;-)

my juz spacer do lidla zaliczylismy...
teraz dizcei spia a ja odpoczywam...nawet obiad juz wyczarowlaam...zapiekanka-cud miod,malina mi wyszla:-p
 
reklama
doniko :baffled::szok:

Tichonkowa
nawet nie wiedziałam ze moge na nk wejsc- blondynka:nerd: kliknełam i se byłam a jak sie okazało to moja córcia maczala w tym palce :dry: w kazdym razie nie szukałam Cie juz -pomylę Cie z chlopakiem i dopiero bedzie siara:baffled::-D
 
Ciao!

Doniko- oz kurka wodna...jak ja sie usmialam!! Az musialam sobie na fejsa wkleic...toz to totalna porazka!! ojej...alez ubaw! Kto to wogole zrobil??? hahaha...

A tak wogole to witam. Za mna mily kolezenski poranek zaburzony jedynie przez histerie mojego syna,ktory chcial koniecznie wyjsc na dwor. A teraz siedze jak na szpilkach bo czekam na kuriera z moja wyczekana,wychuchana paczka!!!! O ! Wlasnie dzwonil...bedzie za pol godzinki! :D
 
bry :dry:
U nas nie ciekawie chorubsko u Nataniela sie rozwinelo; zapalenie uszu i gardla:wściekła/y: Gdyby nie to ze przestal jesc to nadal myslalabym, ze to zeby ida, bo oprocz goraczki to zadnych innych objawow nie ma:confused:Nawet lekarz sie zdziwil, ze maly taki spokojny i radosny :szok:Tyle dobrze, ze nie steka i marudzi;-)
Donika-co za masakra z tymi kartkami:szok:jaja niezle:-D
Didi-wkoncu sie udalo-GRATULACJE
Tichonku-czy to Ty w pierwszym rzedzie, na granatowo ubrana i w bialej koszulce??:confused:
 
reklama
Do góry