reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Didi mega wielkie gratulacje :-):-):-) ja też się domyślałam,że to o egzamin chodzi :-D ale masz rację,lepiej nie pisac na forum i prosic o kciuki a tylko pójśc i zdac ;-):-):-) też tak zrobię :-p:-D

AsieńkoM dziwię się Tobie trochę,dziewczyny radzą dobrze,a ty się złościsz.Prawda jest taka,że podziękowałaś tylko jednej osobie za posta,która powiedział,że też sadza swoje dziecko z poduszkami...a reszcie nie,bo nie myślała tak jak ty.Prawda jest taka,że sadzanie 3 miesięcznego dziecka z podparciem poduszek jest złe.Co z tego,że podoba się dziecku? Nie będzie się jej podobac jak za jakieś kilka miesięcy lub lat będzie miało krzywy kręgosłup i narzekało na bóle.A wiem,przyszłaś się pożalic na dziewczyny z innego wątku bo nie poparły Cię w tym co robisz i myślałaś,że tutaj będzie inaczej,że powiemy "Co za okropne babska"a okazało się,że myślimy podobnie.
Posłuchaj bardziej doświadczonych mam i nie stawaj okoniem.;-)
 
Ostatnia edycja:
hejka dziewczyny, szukalam na forum ale nie moge znalezc kiedys pisalyscie o jakis kartach z ubezpieczeniem jak sie wyjezdza?? Nie moge znalezc czy mozecie wyslac mi jakies namiary na priva >?? :) z gory dziekuje :)
pozdrawiam
 
Kinia pytanie typowo na inny wątek,ale napisze,że jedyne o czym wiem to EHIC.Wpisz w google i dopisz Poland to się samo wyświetli ;-)
Albo Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego.Wujek google sobie poradzi.Powodzenia,innej metody nie znam ;-)
 
reklama
hejka

dziekuje wam wszystkim za gratulacje

jestem taka szczesliwa ..ale jak odeszly nerwy to wszystko mnie bolalo ..a przez adrenaline ktora dopadla mnie po22 zasnelam dopiero po 2 ..hihia juz wstalam

zaluje jedenego ze na poczatku jezdzilamz polskim instruktorem bo gdybym jezdzila z irlandzkim tym co teraz to moze zdalabym za pierwszym razem i zaoszczedzilambym niepotrzebnych nerwow..a Kamcia mi mowila.. gosciu w 2 godzinach jazdy tak mnie sporowadzil na dobra droge ze w bledy robilam ale w granicy tych dopuszczajacych do zdania...a egzaminator trafil mi sie cudowny jeszcze mi podpowiadal co mam robic..hihi a pozniej jak wykonalam jego podpowiedz mowil mi" goog girl" hihi
usciskalam egzaminatora i instruktora bo czekal za mna i powiedzial ze on jest dumny i ja tez powinnam byc dumna z siebie i dlaczego ja placze hihih mowi ze od nas wszyscy jak zdaja to placza ..ihihih...

Anineczko teraz Twoja kolej:-)

Kamcia dzieki za pomoc i za kopniaka to chyba dzieki niemu udalo sie hihihi:-D

milego dnia
 
Do góry