reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Didi mega wielkie gratulacje :-):-):-) ja też się domyślałam,że to o egzamin chodzi :-D ale masz rację,lepiej nie pisac na forum i prosic o kciuki a tylko pójśc i zdac ;-):-):-) też tak zrobię :-p:-D

AsieńkoM dziwię się Tobie trochę,dziewczyny radzą dobrze,a ty się złościsz.Prawda jest taka,że podziękowałaś tylko jednej osobie za posta,która powiedział,że też sadza swoje dziecko z poduszkami...a reszcie nie,bo nie myślała tak jak ty.Prawda jest taka,że sadzanie 3 miesięcznego dziecka z podparciem poduszek jest złe.Co z tego,że podoba się dziecku? Nie będzie się jej podobac jak za jakieś kilka miesięcy lub lat będzie miało krzywy kręgosłup i narzekało na bóle.A wiem,przyszłaś się pożalic na dziewczyny z innego wątku bo nie poparły Cię w tym co robisz i myślałaś,że tutaj będzie inaczej,że powiemy "Co za okropne babska"a okazało się,że myślimy podobnie.
Posłuchaj bardziej doświadczonych mam i nie stawaj okoniem.;-)

Anineczko masz w zupelnosci racje,mam przyklad w rodzinie moja siostra byla tak silna ze stala juz jak miala 8 miesiecy skutek jest taki ze ma problem z kregoslupem i cale 1,55m a rodzice ok 1,70.,
 
reklama
Witam

Nie chodzilo mi, zebyscie pisaly ze na tamtym forum sa okropne baby bo krytukuja, ale chodzilo mi tylko o to, ze ciezko sie przebic i dopiero na ten temat sie rospisaly. Moja Zuzia jest przyzwyczajona do takiej pozycji bo od pierwszych dni musiala byc karmiona w pozycji siedzacej bo sie dlawila.
Mam tez ksiazke o pierwszym roku dziecka i tam wlasnie jest napisane, ze dziecko po ukonczeniu 3 miesiaca mozna zaczac sadzac bo to cwiczy miesnie i dziecko samo "powie" czy moze czy nie. jak nie to sie zsunie lub przewroci i w tedy nie probujemy dalej.
Posadzilam Zuzie pare razy i to byly doslownie male chwilki a nie pol dnia.

wiem, ze chcecie dobrze.

Ale ponury dzien dzisiaj, wczoraj tak pieknie bylo.
Didi gratuluje

milego dnia zycze.
 
Nie pisze tego z doswiadczenia, od razu zaznaczam, ale odkad pamietam slysze, ze sadzanie malutkich dzieciatek przy podusi jest jakims absurdem. Nie wolno! Dziecku beda sie podobaly rozne rzeczy, ale to nie znaczy, ze sa dla niego dobre i ze trzeba robic tak, jak ono chce. Troche wyobrazni :-) I bez obrazy oczywiscie :-) Doswiadczone MAmy wiedza, co mowia :-) Niom.

Dziewczyny, Mamy ;-) mam do Was pytanie dotyczace szczepien tutaj. Szczepilyscie swoje Malenstwa? Wiem, ze na poczatek daja wit. K, a po 2 miesiacach jakas kolejna szczepionke... Wiecie moze co to za szczepienie i czy trzeba szczepic itd? Dzieki za sugestie :-)
 
Dziewczyny, Mamy ;-) mam do Was pytanie dotyczace szczepien tutaj. Szczepilyscie swoje Malenstwa? Wiem, ze na poczatek daja wit. K, a po 2 miesiacach jakas kolejna szczepionke... Wiecie moze co to za szczepienie i czy trzeba szczepic itd? Dzieki za sugestie :-)

Ja swoja szczepilam i szla zgodnie z programem irlandzkim,miala wyrownywane szczepienia poniewaz ja rodzilam w kraju
Tutaj masz informacje jakie szczepienia i kiedy Ireland's Health Service Executive National Immunisation Programme - Primary Childhood Immunisation Schedule
 
O mader, troche to przerazajaco wyglada!! Tyle szczepien dla takiego malucha?! I na wszystko szczepilas??
No i tam jest, ze szczepienie na gruzlice robia po porodzie, a mi GP powiedziala, ze po 2 miesiacach,a po porodzie tylko wit K. O so cho?
 
O mader, troche to przerazajaco wyglada!! Tyle szczepien dla takiego malucha?! I na wszystko szczepilas??
No i tam jest, ze szczepienie na gruzlice robia po porodzie, a mi GP powiedziala, ze po 2 miesiacach,a po porodzie tylko wit K. O so cho?

Tak corcia przeszla wszystkie szczepienia,dobrze je zniosla jak bylysmy w kraju bylam z nia u pediatry widziala ksiazeczke szczepien powiedziala ze bardzo dobrze ze szczepilismy core mowila ze w kraju by to troche kosztowalo i byla zdziwiona ze nic za te szczepienia nie placilam.
Moja witamine K brala w ampulkach takich no ale ja mowie ja rodzilam w kraju wiec tutaj widze jest inaczej
 
reklama
Do góry