reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Rzeżucha urośnie do świąt na pewno:tak:Bardziej się owsem martwię:baffled:Ale może nie będzie tak źle bo zaś w zeszłym roku za szybko posiałam i mi na Wielkanoc się trochę przewracał bo za długi urósł:-D
Dopadło mnie jakieś zmęczenie przedporodowe:baffled:Normalnie popołudniami jestem nieprzytomna i muszę choć na moment oko przymknąć bo padam:baffled:
Spadam bo P dopiero z pracy wrócił,trza chłopa nakarmić:-D
 
R
Dopadło mnie jakieś zmęczenie przedporodowe:baffled:Normalnie popołudniami jestem nieprzytomna i muszę choć na moment oko przymknąć bo padam:baffled:

Wiesz ja wczesniej tak mialam ze po obiedzie oko musialam zamknac a teraz cos sie przestawilo obejrze ''Na Wspolnej" i zaraz zmykam spac choc zawsze siedzialam dluzej...

Spokojnej nocki zycze
 
Hejoo:blink: jak cicho i błogo w domku moje dwa szkraby już śpią :-) a Wiktorka gorączka jednak nie przepowiedziała ospy tylko jakieś paskudne przeziębienie czy zapalenie gardła :dry: ma okropny kaszel aż czasem płacze bo go tak boli jak kaszle a i mnie zaczęło w gardle drapać więc złapałam od niego:dry: no i Zuzka pokaszluje jupiii :dry: nic to teraz tylko się modlę aby ospa do tego nie doszła bo może się zrobić nieciekawie :no:
wybaczcie, że się nie odniosę ale padam na twarz :sorry2:;-)
 
Aania jakoś mi sie nie chciało.. i nadal nie poprasowane nic... :zawstydzona/y:
moja ciąża też 2 tyg sarsza!!
wiec teoretycznie już czas:-p
jutro się wezmę za prasowanie....

dziewczyny znaczie taniego kuriera sprawdzonego?? zamawiałam zawsze z middland ale oni dopiero 28 kwietnia bęedą ruszać do IE a ja potrzebuje zeby mi przywiózł paczkę najpóźńiej w nast piątek...
 
siemanko

milego dnia zycze wszystkim
dzisiaj dla mnie jest bardzo ciezki i stresujacy dzien...i mam nadzieje ze zakonczy sie pozytywnie i juz wiecej niebede miala takich dni

jeszcze raz milego dnia
 
reklama
Bry:-)
Dziś Radek ostatni dzień w szkole,tylko do 12-tej i potem 2 tygodnie ferii:unsure::oo::baffled:Ja z nim wścieku w domu dostanę:baffled::-D
Postanowiłam w tę niedzielę uzupełnić brakujące elementy zawartości torby szpitalnej:-DParę rzeczy jednak jeszcze muszę dokupić,a to nie przelewki już:baffled:Mnie się nic nie dzieje jeszcze,ale jak się naczytałam,że dziewczyny w 36-tym tc.na porodówce lądują to powiedziałam P,że torbę trza już spakować:tak:Na pewno będzie straaaasznie szczęśliwy łażąc ze mną po sklepach za stanikami,wkładkami do stanika,szlafrokiem:-D:-D:-D
Gardło mnie boli od dwóch dni:dry:Radek też coś cherlać zaczyna:dry:Ale co się dziwić jak w szkole u niego co drugie dziecko szczeka jak piesek:baffled:
No,nic idę kuchnię ogarnąć bo mi się naczynia ze zlewu wysypują:baffled:Jak ja tego nie cierpię:dry:Miałam pozmywane z wieczora to mi się budyniu zachciało:-pNo i P zrobił,ale jakie pobojowisko za sobą zostawił:szok:
Didi oby dzień zakończył się pozytywnie:tak:
 
Do góry