reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam:)
Monia - nikt cię nie oskarża - tylko z postów wynika, że podejrzewałaś iż możesz się zarazić... i nie dziw się Misi, że się martwi, czy mi. w innych okolicznościach byłabym wdzięczna za wirusa;) ale teraz to tak nie za bardzo. jeśli Igor złapie, to nie będę mogła wylecieć z IRL i wtedy nie wiem, co zrobię, bo od 27 nie będziemy mieli żadnego lokum, a nie wiem, czy znjadzie się ktoś chętny na przygarnięcie;) teraz nie ma co gdybać, tylko czekać, a potem będziemy się martwić.
Kamcia - ja dzisiaj też odpadam z kawkowania - muszę odebrać auto z wypożyczalni i załatwić kilka spraw;/ a wieczorem mają przyjść kolejni wizytatorzy oglądać chatę, więc trzeba ogranąć;/ aaa no i gdzie te zdjęcia???
 
reklama
witam

Tichonek bardzo mi przykro
Moniadan zdrowka i oby ospa szybko minela
Wiesienka oby Asi szybko wyszly zabki
Misia oby ospa Cie ominela, moj maz tez nie chorowal na ospe ale jak mama chodzila z nim w ciazy (tak w polowie ciazy) to miala ospe
MartaF 100 lat dla Syneczka

W piatek sie wybawilam z dziewczynami, wrocilam do domu o 1:30:-). W zeszlym roku byly pokazy mody, stoiska kosmetyczne i byl facet przebrany ze Tine Turner;-). W tym roku zaraz po wejsciu 2 mezczyzn czestowalo czekoladkami a ubrani byli tylko w faruszki, wiec tylki pokazali;-):-p, tez byly pokazy mody, tylko kilka stoisk ale za to bylo 2 chippendales-ow:szok:. Najpierw tanczyl jeden przebrany za zolnierza i rozebral sie do string a pozniej tanczylo ich dwoch przebranych za policjantow i rozebrali sie do konca, przyslonili sie flagami irlandii i chodzili miedzy stolikami:szok:. Wypilam kilka drinkow i bylo naprawde fajnie:-).
Zuzia dala troche popalic tatusiowi bo duzo plakala az byla purpurowa:-(, nie dala sie wykapac i z trudem ja ubral ale bo jedzeniu grzecznie posluchala bajki i juz byla taka zmeczona ze w piec minut zasnela:sorry2:.

W sobote wieczorem pojechalismy do brata meza i wrocilismy pozno i mala polozylismy godzine pozniej czyli po 22 i juz sie nie obudzila na karmienie w nocy:szok:, wstala dopiero o 7:30, a wczoraj dostalam na dzien matki bukiet kwiatow i gofrownice z Lidla:tak:.

Milego dzionka zycze.
 
Ostatnia edycja:
monia nikt Cie nie oskarza, ale mialas kontakt z ta ospa i juz u Zuzi Ci mowilam, ze mam obawy, ze mozesz zarazasz, a Ty, ze nie napewno, ze juz dawno bys to miala itp i wszyscy zdrowi. Ale tak naprawde nie wiesz kiedy na to zachorujesz dokladnie. To dziadostwo idzie w powietrzu, wiec niekoniecznie musisz kogos dotykac, zeby sie zarazic lub zarazic kogo innego. Ja poprostu sie martwie teraz o Nas, bo bede miala rodzicow i nie po to przyjezdzaja(nie mieli ospy nigdy), zeby Amanda lezala z ospa rozlozona i nie daj Boze ich narazac na ta chorobe w tym wieku. No i brata mam tez u siebie w gosciach, wiec tak jakos nie fajnie. Gdybym ja miala kontakt z ospa, to napewno bym unikala ludzi z 3 tyg, zeby sie przekonac czy zalapalam to czy nie. My to piszemy, bo sie poprostu teraz wszystkie martwia. Nikt nic zlego nie pisze. Mysle, ze gdyby sytuacja byla odwrotna, to tez bys sie martwila na Naszym miejscu. Ale powtarzam- nikt nic zlego nie pisze. Ja normalnie moze bym sie nie denerwowala az tak, bo lepiej miec za mlodu niz potem, ale nie akurat teraz. Wiem, ze choroba nie wybiera, ale to bylo wiadome, ze skoro Ty obracasz sie w kregu ospy, to moze ktos zalapac. Bez obrazy. Zreszta powiedzialam Ci to juz u Zuzi. No nic...zdrowka!
 
Ostatnia edycja:
Andzulina-ja Cie przygarnę-dajesz do nas:))))serio,serio:)
Monidan-nie smutkaj!!!Zle zrozumiałas Dziewczynki-jestem pewna,że zadna nie miała na mysli oskarzania Cię czy obwiniania-wirus to wirus,mozna sie zarazic od ekspedientki w sklepie...ponadto-jeszcze zadnych przypadków zarażenia nie zanotowano ;)))
 
Larcia - dobrze to napisałaś;) ja nawet nie wiedziałam, że Monia miała kontakt z wirusem;/ bo byłam 2 tyg w PL
Lubiczanka - dziękuję ;)
AsieńkaM - super, że imprezka udana;) no i M przetrwał z Zuzią;)
 
Andziulina,no tak miałam kontakt z chorym dzieckiem, ale myslalam ze jednak nas ominie bo juz minęlo trochę czasu; jesli cos, to masz u mnie lokum :-)
Pauletta, jesli chcesz to wpadaj, najgorsze jest to, ze to tak długo się rozwija, z dwójką dzieci to jest się miesiąc uziemnionym, bo najpierw jedno dziecko a po 2-3 tyg drugie dopiero, wiec jesli chcesz aby przeszli równoczesnie to wpadaj po wiruska, a w ogole dlaczego Zuzi nie było ostatnio?
Chciałam ci jeszcze napisac, ze bardzo mały tyłeczek masz i chudniesz w oczach i że Wiktorek zrobil ogromne postepy!!!

Ja póki co, czuje sie nienajgorzej tylko gardło mnie boli, ale nie wiem czy to ma związek z ospa

edit: zanim wyslałam posta to juz zdązyłyście dopisac
Larcia, no wiem mogłam siedziec na doopie, ale myslalam ze juz po wszystkim, 2 tygodnie z nikim sie nie spotykałam!!! a powiedz czy ty teraz będziesz siedziec 3 tygodnie w domu,tzn Amanda bo miała kontakt z chorą osoba...?
i serio wątpie aby Amanda sie zaraziła, co innego od dzieci, bo sa blisko siebie, ale dzieci są zdrowe (na razie) a ja byłam z dala od Amandy i reszty dzieci, jedynie Nikos dostał całusa

Ok skonczmy juz z ta ospa, zobaczymy za 3 tygodnie czy ktos załapał i wtedy mozecie mi spuścic manto
 
Ostatnia edycja:
Moniadan - no widzisz... wirus to wirus - atakuje z nienacka;) w każdym razie dziękuję za propozycje. rozmawiałam już z mamą i stwierdziła, że jak wyjdą te krostki, to mogę śmiało lecieć samolotem, bo już nie zaraża. zobaczymy za tydzień;)
 
Hello:-).Dziś wstałam dosyc pozno,ale chociaz sie wyspałam.Śniadanko zjedzone,zaraz trzeba sie brać za sprzatanie.Pozniej obiad.Mąż ma byc dzis z pracy po 15,i mamy isc do banku,i do sklepu z ciuszkami bo chciałam mężowi kupic bluzke.Jak jeszcze oczywiscie bedzie.No i może pamiatki komunijne dla siostry i chrześnicy,żeby miec juz z głowy.
Tak wiec dzionek zleci szybko:tak:.
Marta WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA SYNUSIA:-)
Moniadan szybkiego powrotu do zdrowia.
Mały dzis kopie mocno,az sie śmiałam sama do siebie.Fajne uczucie.
Asia to fajnie ze imprezka sie udała.Milego poniedziałku.
 
Ostatnia edycja:
lubiczanka,asieńkaM w imieniu Damiana dziękuje za życzenia:-)juz sie ugadali z Dawidem ze jadą na wesołe miasteczko:-)
 
reklama
Do góry