reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

hejo, wlasnie usiadlam,tak sie zmachalam i nadzwigalam zakupów ze hej.jeden sklep drugi sklep plac zabaw i trzeci sklep i po 3,5h chodzenia dotarlam do domku, juz nie mialam sil obiadu gotowac wiec dzis byly fryty i nugetsy, teraz odpoczywam i zaraz znowu na spacerek sie wybierzemy na nasze osiedle, ahhhhh jak pieknie jest dzis, w sumie mozna by to nazwac latem:cool::-D ponoc ma byc tak przez caly tydzien.
aha a rano taka maniane z praniem zrobilam ze masakra, nie zauwazylam rekawiczek skórkowych brazowych i mi polowa prania sie zafarbowala na granatowo i wiekszosc mlodej ciuchów, myslalam ze zawalu dostane ale naszczescie udalo sie czesc odratowac przy pomocy ache ale 3pary rajstopek i bluzeczka do kosza poszly.

Ania83 a moj maly trzpiot sie wycfanil i jak sie nauczyla wolac wogole juz pieluchy zakladac nie chciala jedynie na noc, i po dwoch tyg tez powiedziala ze nie chce z pielucha spac tylko w majteczkach.:sorry:
 
reklama
Sandrulińska-super,że sprawę szkoły macie z głowy:)
Anineczko-pewnie,że mu smakowała-kiedy znowu dane mu bedzie zjeść zupkę...echhhh
Margaritta-korzystaj,korzystaj!!!A Twixik-very well;)Nie-no zadnych oznak nieszczęścia-gdyby nie jego szrama nikt by nie powiedział,że dziecko jakakolwiek traumę w zyciu przezyło:))))A w weekend-jak już napisałam ma być pieknie(odpukać)
Asieńko-no cóż:(((((smutno no-i żeby to człek mógł zdiagnozować o co chodzi:/
 
Hey Mamuski!
Ale mamy cudna pogode!!!!!!! :-):-):-)
Wczoraj kupiłam dzieciakom piaskownice ( wkoncu) i dzis pół dnia grzebali w piachu, ale mieli radoche, z piaskownicy odrazu do wanny bo bym miała piasek w całym domu
Mój Simon wrócił dzis z pracy o 16:30 jeszcze nigdy nie skonczyl tak wczesnie, zabrał Eryka na plazę, a my z Emcia słuchamy dziecięzych przebojów i zaraz idzii spac, moja kruszyna, bo w dzien nie chciała

Margaritta sen jest bardzo wazny dla dziecka, jesli zasypia tak szybko to na 100% potrzebuje, dzien coraz dluzszy i wkrótce 18 to będzie jeszcze wczesna godzina, wiec na pewno sie wyspacerujecie ;-)

Lubiczanko, czytałam co sie przydazylo Danielkowi, współczuje przezyc i dobrze ze mały juz nie pamięta
Witam nowe forumowiczki :tak:
Oto moje dzisiejsze pociechy :-)
zdj%C4%99cie%203.JPG
 
Monidan-ale urocze te Twoje dzieciatka-zwłaszcza córcia,która na pierwszym planie-Eryka wiecej poproszę:)
Moi panowie jak wybyli do kościoła tak ich nie ma-stąd ja tu o tej porze:)A tak własciwie to mykam juz,bo leci program o gestapo-a ja fanka dobrych programów historycznych.Miłego wieczorku i do jutra:)
 
witam wieczorkiem:)
trochę mnie nie było, ale jutro powrót do IRL, więc pewnie będę cześciej:)
i postaram się jakoś was nadrobić...
Lubiczanko - tulaski dla Malutkiego - to się stracha najadłaś;/
Asieńka - zdrówka dla Anulki
witam nowe Foremki:)
i to tyle, co nadrobiłam z ostatnich 2 stron...
zmykam:)
 
hej,hej!!!
Lubiczanko ciesze sie,ze Danielek juz sie dobrze czuje:)
Sandra super ze szkola dla Hanki znaleziona....
Asienko zdrowka Anusce zycze:)
Moniadan sliczne masz dzieci...Emma taka juz duuuza jest:)
Margaritta skoro Niki zaraz zasypia to pewnie jeszcze potrzebuje...ale 18 h to mloda godzin a na spacer...

Ja dizs pomyslam okna na gorze,firanki popralam i zawiesilam...posprzatalam cala gore na blysk tylko prania nie poprasowalam bo juz jestem dentka:(
zostawie sobie na jutro;-)
 
Dzionek szybko zleciał.Po wizycie u GP.i ginekologa wszystko w porzadeczku.Miala byc dziewczynka,ale dzis sie dowiedzielismy ze jednak bedzie chlopiec:-).Pani ginekolog sie pomylila wczesniej.Troszke bylismy w szoku,:szok:,ale juz jest oki.Najwazniejsze aby było zdrowe.:tak:Wieczorek fajniutko minął,pozniej była u Nas Aniaa83 z mężem i córeczka.:-)
 
Gliwa szczerze to do mnie jeszcze nie dociera ze bedziecie mieli synka :-D dalej mysle ze mnie robice w balona :-D
ale najwazniejsze ze wszystko z maluszkiem jest ok.
Dziekujemy za zaprosznko na kawke :-)

Moniadan sliczne masz dzieci:-)

Andziulina szczesliwego lotu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejoo laski :-) dżizass jaka ja zmordowana po dzisiejszym dniu :sorry::sorry::sorry: rano kurs ...Ewelcia to jest kurs "More Than Words" o komunikacji z dzieckiem i pomaganiu mu w rozwoju mowy i rozumieniu języka :tak: później NCT niestety do poprawki nie dużej ale zawsze :sorry::sorry::sorry: jak wróciłam do domku to taka jakaś wypompowana się czuję muszę jeszcze zeskanować straaasznie grubą książkę bo trza do biblioteki oddać a będzie mi potrzebna nie raz jeszcze :tak: a i jutro zapowiada się ciekawy dzien jeżeli pogoda się utrzyma :tak:;-)
Gliwa a sprytny chłopak się uchował wcześniej :-D:-D
 
Do góry