reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Asieńko-może to gorączka od ząbków jednak-oby;)
Sandrulińska-masakra-powodzenia i dzwońcie!
Aaniu-pocieszenie(przynajmniej dla mnie)-u nas pogoda na weekend zapowiada się wysmienita:)))
 
Kasiuleczka no ja na dluzsze spacerki i jak jedziemy na zakupy dluzsze to tez ubieram jej pampresa

Tichonku no to u nas tez mam nadzieje ze tak bedzie :-)

Lubiczanko no tak 3latek jeszcze nie ma...to moge byc dumna ze tak szybko poszlo:-)No moj jak zazwyczaj ma wolny weekend to tez pogoda jest wstretna i siedzimy w domu ale mam nadzieje ze teraz bedzie inaczej
Patrzylam na niedziele to ma padac :wściekła/y:no ale zobaczymy
 
Ostatnia edycja:
my zapisaliśmy Hanie zaraz po przeprowadzce do Bray we wrześniu, ja oczywiście zdaje sobie sprawe , że tutaj rekrutacja wygląda inaczej , ludzie zapisują dzieci do szkoły zaraz po urodzeniu... ale skąd ja mogłam wiedzieć gdzie my będziemy mieszkać w tym czasie :sorry: przecież to już nasze 4 miiasto i 4 miejsce zamieszkania w ciagu 4 lat:sorry: i dziwi mnie to , ze tutaj tyle szkoł i zadna nie ma miejsca...
anineczko dziekuje za numer ! zaraz dzwonie:tak:
 
witam!

U nas lepiej:-DNocka przespana:tak:Dzizas aż mi ulżyło.;-)Nienawidzę jak Wikta choruje:no:Z reszta kto to lubi;-)

anineczko-wit. C mam z PL,ale tu w polskich sklepach tez leki bywają. Moze i wit.

Niestety więcej nie popisze bo mi dziec nie pozwala;-)Do później!

Milego dnia!

 
Ostatnia edycja:
Sandra mam nadzieję,że pomogą :tak: daj znac.
To i tak bardzo wcześnie zapisaliście Hanię.My obudziliśmy się w grudniu :sorry:


To co? To znaczy,że Matt od września idzie do przedszkola,ale już muszę go też do szkoly zapisac :confused2:

Madbebe znalazłam w apteczce wit.c :sorry: tylko nie wiem czy młody da się namówic na ssanie kwaśnej witaminy :-D:-D
dobrze,że nocka przespana.

pierwszy raz gotuję krupnik :eek:

Aniaa83 Gratki dla Natalci :-)


Kasia5110 a nie da się psiaka wziąśc ze sobą? Kurde 3 lata to nie mało.
Może wkleisz zdjęcie swojego pieska,bo na grafice z google to rasowy Westi ;-) a sądzę,że mieszanka z Jack Russellem wygląda inaczej.;-)
 
niestety Pani powiedziała, że ni może pomóc:-( kazała nam sie zgłosić do lokalnych polityków:szok: no i A poszedł w polityke sie bawic:sorry: mam nadzieje, ze ktos nam pomoze...
 
reklama
niom niby lepiej z tym ze wyje zamiast spac:cool::eek:
anineczko-może rozkrusz te witaminę i podaj na wodzie.Powodzenia z krupnikiem!
;-)
 
Do góry