reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Anineczko witC można kupić tu: Sklep internetowy w Irlandii, oferujący polskie kosmetyki, zioła, herbatki ziołowe, także dla dzieci
-w kropelkach Sklep internetowy w Irlandii, oferujący polskie kosmetyki, zioła, herbatki ziołowe, także dla dzieci
- i w postaci tabletek do ssania: Sklep internetowy w Irlandii, oferujący polskie kosmetyki, zioła, herbatki ziołowe, także dla dzieci
Teraz to pewnie potrzebujesz na już,ale na przyszłość można sobie zamówić:tak:
Sandrulińska to ładne buty:szok:Myśmy Radka w styczniu zapisywali a w końcu w czerwcu przenieśli:sorry:A Wy tak prędko i już nic nie mogą zrobić?:szok:Popieprzone to:wściekła/y:
 
reklama
ufffffffffffff znalezliiiiiiiiiiiiiiii!:-) w jednej szkole gdzie trzeba wpisowe zaplacic 50 euro zeby zarezerwowac miejsce :-) boszzzzzzzzzzz jak dobrze
 
asienko bidulka Anulka:-(
byliśmy juz na rozmowie z pabnia dyrektor pieniazki wpalcilismy to bedzie juz jako polowa oplat książkowych, no i bardzo fajna szkoła , przemiła pani dyertktor i zapisalismy juz odrazu antka tam do przedszkola:-) zeby potem nie bylo...
 
helloł

mrrr cóz za pogoda- to jest to co tygryski lubią najbardziej:cool2:

stąd moja nieobecnosc moja droga anineczko :-p alez mi niezmiernie miło, ze myślisz o mnie... no i gdzie te czasy, kiedy to nocą buszowałyśmy sobie tu :sorry:

Tichonku wez wez :zawstydzona/y: toz to tylko zakupy przeciez. Polecam sie- przeciez wiesz. A moj G slowa nie powiedział,ze mu zle bylo czy coś;-) takze luz. Podrap Mateuszka ode mła :*

lubiczanko kiedy tylko moge i mam mozliwosc to lubie pomóc ;-) i nie kracz deszczu na weekned :confused2: a mój Tłiksik przekochany jak sie ma?

sandruś se wyobraz ,ze... odpukaj i spluń przez lewe ramie :-D od 2.5 tyg -teraz konczy sie trzeci w sumie- nic sie nie wydarzylo- nawet kataru niet :tak: obym nie wypowiedziala tego w złą godzinę. Ciesze się,ze znalazło sie miejsce dla Hanusi i pomysł z zapisaniem mlodego od razu- gód :tak:

asienko_r no bidula z Anusi, ale niestety trza to przejsc no :sorry: cmokas w czółko dla niej...


Moja Niki to uzyc tej pogody nie zdązy :sorry: najpierw przedszkole, po przedszkolu spi :confused2: czyli najlepsze godziny na wyjscie i spacer przesypia. Jak sie budzi to u nas w ogrodzie juz nie ma slonca i zimnawo w sumie- a spacer około 18-stej to juz nie to samo co w "dzień"... no i tak o ! ale zabrac jej snu nie chce.. skoro zasypia zaraz po wypiciu butli znaczy ze jej sen potrzebny prawda?


G z Martyną wybywaja na basen- a ja podelektuje sie ostatnimi promykami słonka w ogródku mym :cool2:

Tymczasem drogie moje :*
 
reklama
Margaritko chyba musimy powrócic do naszych nocnych polaków rozmów :rofl2:
no ja wiem,że pogoda i takie tam.Sama niedawno zasiadłam na pupie po 3h bycia na placu zabaw...siedziałam na ławce,a nogi mnie bolą :eek::laugh2:

A tak od razu po przedszkolu nie możecie zachaczyc o plac zabaw i później niunka spac? Choc pewnie im później położysz spac to później wstanie i później na nockę do łóżka się wybierze,nie?
Śpioch z Nikoli,ale niektóre dzieciaczki potrzebują jeszcze :tak:

Sandrulińska o szkoda,że nie pomogli,ale najważniejsze,że szkoła załatwiona ;-) :-):-)

krupnik wyszedł przepyszny,co prawda brakuje mi w nim jakiejś zieleniny (pietruchy) ale akurat nie miałam.W każdym bądź razie już będzie w stałym menu :tak:
Lubiczanko zapraszam Twixika na zupkę ciociną bo ostatnia bardzo mu smakowała :laugh2:


Nic to,kawkę teraz sączę i może pęd mnie nawiedzi.


Dziś nie przepuszczę M,musi rozstawic w końcu tą trampolinę na ogrodzie :cool:

Asieńko no bidna ta Aniulka,ale jeśli się nie czuje tragicznie to myślę,że szybko jej przejdzie :sorry:
 
Do góry